Понеділок, 23.09.2019, 02:58
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2019 » Травень » 29 » Надія Дубровиччини – 2019
09:10
Надія Дубровиччини – 2019

Майбутнє Дубровиччини – в талановитих учнях

    Завершується ще один навчальний рік, стартовий рік освітянської реформи, Нової української школи та нових державних стандартів освіти. Його будні були переповнені подіями навчального, виховного, суспільно-політичного характеру. Освіта Дубровиччини презентувала педагогічний доробок на обласному, всеукраїнському, міжнародному рівнях з метою створення нового освітнього простору, заради завтрашнього країни, адже у  всі часи і епохи майбутнє держави залежало від нового – молодого - покоління, його здатності до  самоствердження, наполегливості до вдосконалення та від його конкурентоспроможності.

Поточний навчальний рік  приніс нові перемоги  учням, які стали учасниками інтелектуальних та творчих конкурсів, змагань, турнірів обласного та всеукраїнського рівнів.

      24 травня 2019 року в районному Будинку культури відбувся фестиваль «Надія Дубровиччини - 2019» , учасником якого стала обдарована учнівська молодь закладів освіти району, Миляцької та Висоцької територіальних громад.

В  урочистій атмосфері свята начальник управління освіти , молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації Стасюк Н.І. підсумувала велику роботу освітян району щодо розвитку і підтримки юних талантів у 2018-2019 навчальному році. Золотими літерами у літопис учнівських перемог за результатами 2018-2019 навчального року  вписано 210 призових місць на обласному та всеукраїнському рівнях, які здобули 152 учні закладів освіти  в конкурсах інтелектуального та творчого спрямування. 135 призових місць у спортивних змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів принесли району юні спортсмени.

      У обласних олімпіадах взяли участь 72 учні із 13-ти закладів загальної середньої освіти Дубровицького району, Висоцької та Миляцької об’єднаних територіальних громад : Залузького, Колківського, Миляцького, Орв’яницького,  Сварицевицького, Селецького, Лютинського, Туменського, Удрицького   навчально-виховних комплексів, Висоцької, Дубровицьких № 1 та № 2 загальноосвітніх шкіл, Дубровицького навчально-виховного комплексу   «Ліцей-школа».Найкраще представили район на обласному рівні команди    школярів:    

      Дубровицького  навчально-виховного комплексу  «Ліцей –школа», яка виборола 13 призових місць в обласних олімпіадах : 2 перших : Колода Яна з історії, Пінчук Іван з екології; 4 других :Петровець Іван з інформаційних технологій та хімії  , Кохан Юлія та Климчук Софія з хімії;7 третіх : Делідон Ірина з екології та хімії, Пришко Сергій з інформатики та інформаційних технологій, Петровець Іван з інформатики , Бабан Валентин та Буткевич Дарина з хімії;

      Селецького навчально-виховного комплексу – 7 призових місць : 2 перших: Дергільова Ольга з російської мови та літератури,  Адамчук Антон з інформатики;5 третіх : Адамчук Ілля з математики та економіки, Лопух Владислав з астрономії, Нікодімова Алла з російської мови та літератури, Панько Максим з інформаційних технологій;

        Дубровицької загальноосвітньої школи  № 2 : 4 призових місця :1 друге – Зданевич Іванна з російської мови та літератури, 3 третіх –Гладкий Назарій з правознавства, Столярець Назарій з історії, Орленко Соломія з географії;

        По два призових місця завоювали учні Колківського  навчально-виховного комплексу ( Дубінець Яна – ІІІ місце з української мови та літератури, МолчановичАнастасія- ІІІ місце з російської мови та літератури), Дубровицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 (Архипов Андрій – ІІ місце та Воробей Тетяна – ІІІ місце з біології). 

     По 1 призовому місцю в обласних предметних олімпіадах принесли району  вихованці Залузького (Красько Назар – ІІІ місце з української мови та літератури), Лютинського (Савич Катерина – ІІІ місце з правознавства), Сварицевицького (Корейчук Олена – ІІІ місце з правознавства), Туменського (Діжурко Ілля – ІІІ місце з історії) навчально-виховних  комплексів,  Висоцької загальноосвітньої  школи (Кухар Дарина – ІІІ місце з німецької мови). 

       Всього  на обласному рівні здобуто  33 призових місця (46 % від загальної кількості учасників) : 4 перших - з інформатики, екології, російської мови та літератури, історії ; 6  других  – по 1 з біології, інформаційних технологій, російської мови та літератури,  3  з хімії;23 – третіх -  по 3 з правознавства та хімії ,  по 2 з історії,української мови та літератури, інформатики, інформаційних технологій, російської мови та літератури, по 1 призовому місцю з екології,математики, економіки, біології, географії, астрономії , німецької мови, що є високим показником  в інтелектуальних перемогах останніх  одинадцяти  років . Троє учнів - з історії, російської мови та літератури, екології взяли  участь у ІV всеукраїнському турі олімпіад, за результатами якого учениця 9 класу Селецького навчально-виховного комплексу Дергільова Ольга виборола ІІ місце з російської мови та літератури,  учень 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» Пінчук Іван здобув ІІІ місце з екології, а учениця 10 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» Колода Яна ввійшла в десятку результатів всеукраїнської олімпіади з історії.

        Свій перший успіх – ІІІ місце в обласній олімпіаді «Юне обдарування» з математики   долучив до арсеналу перемог учень 4 класу Селецького НВК Мухін Іван. Другий рік поспіль яскраво сяє «математична зірочка» другокласниці Поліни Мельник з Велюнського НВК, яка цьогоріч стала переможцем обласного, призером національного та учасником  Міжнародного математичного конкурсу з усного рахунку «Прангліміне-2019»у своїй віковій категорії.

        Успішною була і участь  юних пошуківців у обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН. У ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Рівненської Малої академії наук учнівської молоді у 15-ти наукових відділеннях взяли участь35 учнів  із 12 закладів освіти  району та Висоцької ОТГ (Берестівського, Велюнського,  Орв’яницького, Селецького, Туменського, Заслуцького, Сварицевицького навчально-виховних комплексів,  Висоцької, Людинської, Дубровицьких  №1 та №2 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей - школа» .

         У напруженій боротьбі юні науковці здобули на обласному рівні   17 призових місць:

одне І - з  лісознавства, Пінчук Іван, Дубровицький НВК «Ліцей-школа»;

чотири ІІ-х:Гаврилюк Ліна з історії України, Дубровицька ЗОШ № 1, Добринська Олена з історичного краєзнавства, Орв’яницький НВК, Кохан Юлія з хімії, Дубровицький НВК «Ліцей-школа», Лясковець Євгенія з медицини, Дубровицька ЗОШ № 2;

дванадцять ІІІ-х :Літвін Владислава з математики, Дубровицька ЗОШ № 2; Дергільова Ольга з педагогіки, Селецький НВК; Кухар Дарина з німецької мови, Висоцька ЗОШ; Хомич Владислав з охорони довкілля, Людинська ЗОШ; Крупко Катерина з психології, Сварицевицький НВК; та вихованці Дубровицького  НВК «Ліцей-школа»: Гайдиш Владислав з комп’ютерних систем та мереж, Рожко Анастасія з мистецтвознавства, Осецька Ярослава з літературної творчості, Швед Анастасія з екології, Буткевич Дарина з математики, Соцкова Вероніка із всесвітньої історії, Кравець Олеся з психології.

       Учасником та призером (ІІ місце) ІІІ всеукраїнського туру конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН став Пінчук Іван з Дубровицького НВК «Ліцей-школа».

       До літопису учнівських перемог в інтелектуальних конкурсах вписано:

     І місце в обласному етапі конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства (Кузьмич Максим, В.Озерянський НВК),

    ІІІ місце учнівської команди Дубровицького НВК «Ліцей-школа» в обласному турнірі юних біологів, І місце учнівської команди семикласників закладу  у І-шій всеукраїнській олімпіаді з креативності;

    три призових місця в обласній олімпіаді «Знавці Біблії»  вихованців Дубровицької ЗОШ № 2 (Луцук Катерина), Колківського (Черевко Тетяна) та Підлісненського (Нагорга Аліна) навчально-виховних комплексів. 

  Успішно завершили навчальний рік учні, які стали учасниками творчих, екологічних, художніх конкурсів .

  • Учнівська команда Дубровицької ЗОШ № 2 у складі  Чирук Вероніки, Ревук Іванни, Полховської Ірини, Ютовця Олега та Шведа Максима вибороли І місце в обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Молодь обирає здоров’я»;
  • Високого результату здобуто в  обласних літературних конкурсах:«Перло многоцінне»- І місце – Бензюк Тетяна,  Туменський навчально-виховний комплекс, ІІ місце – Мосійчук Тетяна , Висоцька ЗОШ;

     Мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка – ІІ місце – Придюк Вероніка, Крупівська ЗОШ, ІІ місце –Шугалевич Вікторія, Велюнський НВК;

Обласному  конкурсі читців-декламаторів «Живи, Кобзаре, в памяті людській !»- ІІІ місце, Щур Софія, Висоцька ЗОШ;

Обласному конкурсі читців-гумористів «Поліські пересмішники» - І місце, Галушко Михайло, Сварицевицький НВК;

Обласному конкурсі «Обєднаймося , брати мої !» -ІІ місце, Терещук Віра, Велюнський НВК;

  • Боковець Богдан та Красько Ірина з Берестівського, Кузьмич Микола з Великоозерянського, Кушнерук Олександр, Богатько Аліна, Твардовська Марина,Твардовська Леся з Вербівського, Якубович Анастасія,Легка Крістіна з Миляцького , Рудий Антон з Нивецького, Красько Вікторія, Галушко Богдан з Орв’яницького, Денищич Назар, Денищич Станіслав, Полюхович Надія, Полюхович Олег з Перебродівського, ПрокопчукКаріна, Прокопчук Станіслав, Діжурко Іванна з Туменського, Попко Ангеліна, Лясковець Олександр із Селецького  навчально-виховних комплексів, Гайдиш Вероніка з Кривицької, Опанасик Марія, Костючек Ольга, ПостоєвДаниїл з Висоцької, Хомич Вікторія, Чернецька Крістіна, Кузло Катерина з Дубровицької № 2 загальноосвітніх шкіл, Кондрашина Борислава, Лясковець Кирил, Романушко Олексій з Дубровицького НВК «Ліцей-школа» вибороли призові місця у творчих , дослідницьких та екологічних конкурсах обласного рівня;
  • Понад 60 учнів Сварицевицього НВК вибороли призові місця у всеукраїнських інтернет-олімпіадах та проектах.

     Понад тридцять призових місць у творчих конкурсах обласного та всеукраїнського рівнів здобуто вихованцями Центру позашкільної освіти.

     А ще – за результатами навчального року – безліч «відмінних» та «хороших» результатів учнів закладів освіти району у заочних всеукраїнських та міжнародних конкурсах фізико-математичного, природничого («Левеня», «Кенгуру», «Колосок»), мовно-літературного та правничого («Соняшник», «Патріот», «Санфлауер», «Геліантус», «Лелека»), екологічного, художньо-естетичного  спрямування, заочних інтернет-олімпіадах.

     Призерам та учасникам всеукраїнських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН , міжнародного конкурсу з усного рахунку «Прангліміне-2019» Пінчуку Івану  та Колоді Яні (Дубровицький НВК «Ліцей-школа»), Дергільовій Ользі (Селецький НВК), Мельник Поліні (Велюнський НВК) голова Дубровицької районної державної адміністрації Петрушко М.М. вручив сертифікати на отримання грошових премій райдержадміністрації та районної ради,  помічник народного депутата В.Яніцького Кузьмич А.Л. нагородив кращих учнів премією «Інтелект» благодійного фонду «Наш край».Восьмеро учнів закладів освіти району, Миляцької та Висоцької ОТГ отримали щирі привітання та грошові премії від депутатів обласної ради Суховича В.М. та Лобчука М.І. Школярі, які успішно поєднують шкільне життя, навчання та активну громадянську позицію – Жуковська Софія із Сварицевицького НВК, Пришко Валентина з Дубровицького НВК «Ліцей-школа», Кисіль Оксана з Удрицького НВК, Опанасик Марія з Висоцької ЗОШ - отримали грошові винагородита слова подяки в номінації «Лідер» від голів Сварицевицької сільської ради Крупка П.І., Дубровицького міського голови Микульського Б.М., Миляцької ОТГ Хлєбовича Ф.Ф., Висоцької ОТГ Гури Л.Ф.

       Кульмінацією  свята стало вручення сертифікатів в номінації «Вундеркінд» Пінчуку Івану з Дубровицького НВК «Ліцей-школа» та Дергільовій Ользі із Селецького НВК, керівникам закладів освіти, які  вибороли в поточному навчальному році звання «Супер-заклад-2019» : Кушніру В.В., Дубровицький НВК «Ліцей-школа», Тилевному І.М., Селецький НВК, Клюйко В.М., Дубровицька ЗОШ № 2, Стаську С.М., Дубровицька ДЮСШ.

         А ще  начальник управління освіти, молоді та спорту Стасюк Н.І. вручила подяки батькам за високий рівень сімейного виховання, розвиток та підтримку дітей.

        За кожною перемогою дитини – системна, наполеглива праця педагогів, їх вміння використати інноваційні навчальні технології,  шукати шлях до серця кожного учня.

         Саме тому  на святі звучали щирі слова подяки педагогам :

Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» (директор Кушнір В.В.) учителю хімії  ТваміліРемезюк , учителю інформаційних технологій та інформатики   Юрію Паламарчуку , учителю екології Наталії Пінчук,  учителю історії Жанні Клюйко , практичному психологу Любові Євпак, учителю зарубіжної літератури Галині Білотіл, учителю математики Володимиру Котяшу, учителю мистецтва Ірині Гузич ;

Дубровицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 (директор Клюйко І.В.) учителю біології  Марії Гладкій , учителю історії Тетяні Бандурі;

Дубровицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 2 (директор Клюйко В.М.) учителю історії та правознавства Сергію Дуці , учителю географії Ніні Абрамович , учителю зарубіжної літератури та російської мови Ніні Дунчич , учителю біології Олександру Пікнеру, учителюінформатики Оксані Довматович, керіванику гуртка «Молодіжний клуб «Юність»Тетяні Мотрій;

Залузького навчально-виховного комплексу (директор Котяш Л.М.)  учителю української мови та літератури Ларисі Котяш ;

Колківського навчально-виховного комплексу (директор Покидько П.Д.) учителю української мови та літератури Тетяні Андрієвській , учителю зарубіжної літератури та російської мови Наталії Корінь ;

Висоцької загальноосвітньої школи (директор Креденсир В.П.) учителю німецької мови Марії Щур, учителю української мови та літератури Марії Махно;

Селецького навчально-виховного комплексу (директор Тилевний І.М.) учителям зарубіжної літератури та російської мови Вірі Подольській  та Людмилі Такун , учителю економіки Юлії Дворак, учителю математики, інформатики, інформаційних технологій  Мирославі Ракович,  учителю астрономії Людмилі Сидоришиній , учителю трудового навчання Людмилі Черпак, учителю початкових класів Любові Паламарчук;

Сварицевицького навчально-виховного комплексу (директор Полюхович О.М.) учителю правознавства Галині Турук , практичному психологу Наталії Крупко, учителю української мови та літератури Галині Киркевич;

Туменського навчально-виховного комплексу (директор Гузич Т.Д.) учителю історії Олені Діжурко , учителю української мови та літератури Надії Дерачиць;

Лютинського навчально-виховного комплексу (директор Гриневич М.Н.) учителю правознавства Олені Чудік ;

Берестівськогонавчально-виховного комплексу (директор Климчук С.Т.) – керівнику шкільного музею АльоніБоковець;

Велюнського навчально-виховного комплексу (директор Охмак С.О.)- учителю початкових класів Наталії Мельник, учителю української мови та літератури Людмилі Гнедько, учителю початкових класів Наталії Пасько;

Крупівської загальноосвітньої школи (директор Кот Г.І.) – учителю української мови та літератури Віті Пришко;

Орвяницького навчально-виховного комплексу (директор Буткевич А.І.) – учителю трудового навчання Олені Буткевич;

Людинської загальноосвітньої школи (директор Серко М.М.) – учителю біології Жанні Янковській

та усім педагогам закладів освіти Дубровиччини, які були поряд, відкривали і плекали  талант,  примножували яскраве сузір’я учнівського успіху!

      Справжньою окрасою свята стали неперевершені виступи колективу «Титан» Дубровицької ЗОШ № 2 ( керівник Мотрій Т.А.), гурту «Браво» Дубровицького НВК «Ліцей-школа» (керівник Голубовська М.І.), переможців районного конкурсу «Юна зірка- 2019» Красицької Софії  з Озерської філії Сварицевицького НВК (керівник Клюйко Н.І), Родзін Анастасії з Колківського НВК (керівник Скибан Л.М.), хореографічного колективу «Релакс» Центру позашкільної освіти (керівник Березняк С.В.).

     Тож нехай ваша праця, шановні учасники фестивалю, примножує інтелектуальний та творчий потенціал району, стане надійним фундаментом у будівництві економічно сильної, патріотично нездоланної, духовно непереможної української держави !

  
  

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 93 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz