Понеділок, 23.09.2019, 02:29
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2019 » Березень » 6 » ХVІ районний  конкурс-ярмарок педагогічної творчості
10:24
ХVІ районний  конкурс-ярмарок педагогічної творчості

Завершився ХVІ районний  конкурс-ярмарок педагогічної творчості

Відповідно до Положення про обласний конкурс-ярмарок педагогічної творчості, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 09 грудня 2013 року № 807, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Рівненській області 17 грудня 2013 року № 53/1112, на виконання наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 20.12. 2018 року № 508  «Про організацію та проведення ХVІ обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості»,  наказу  управління освіти, молоді та спорту Дубровицької районної державної адміністрації від 15.01.2019 № 13 «Про організацію та проведення ХVІ районного конкурсу – ярмарку педагогічної творчості»,   з метою поширення інноваційних напрацювань педагогічних працівників, їх творчих досягнень, пошуку ефективних шляхів удосконалення освітнього процесу, вироблення стратегій і уточнення шляхів інноваційного розвитку освіти району, упродовж лютого 2019 року проведено ХVІ районний  конкурс - ярмарок   педагогічної творчості  у номінаціях :  «Біологія та екологія», «Трудове навчання», «Образотворче мистецтво», «Музичне мистецтво», «Основи здоровя», «Фізична культура», «Хімія», «Практична психологія», «Соціальна педагогіка», «Етимка та християнська етика».

На конкурс – ярмарок було представлено   61  авторську роботу  із 21 закладу загальної середньої освіти (16 закладів освіти І-ІІІ ступенів та 5 закладів І – ІІ ступенів), в яких   висвітлено творчі пошуки та знахідки педагогічних працівників за напрямками   упровадження в навчальний процес інформаційно-комунікаційних технологій, використання хмарних сервісів,  експериментальної роботи, народознавчого матеріалу на уроках, оновлення змісту освіти та форм організації освітнього процесу,  формування навчальних та життєвих компетентностей учнів, методичні напрацювання  з питань психологічного супроводу освітнього процесу, профілактики  булінгу в закладах освіти, упровадження здоров’язбережувальних технологій в практику викладання предметів. Голови експертних комісій відзначили позитивну динаміку якості окремих поданих  матеріалів, їх практичну спрямованість , оригінальність педагогічних рішень, авторський підхід як до змісту, так і до побудови авторських посібників.             

Усім учасникам ярмарку зичимо нових успіхів на освітянській ниві та вітаємо призерів ХVІ районного  конкурсу-ярмарку педагогічної творчості :

Номінація «Біологія та екологія»:

І місце

Стрибулевич Тетяну Володимирівну, Висоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Висоцької сільської ради за посібник  «То який він – урок з розвитку критичного мислення?»;

ІІ місце

Браздецьку Тетяну Миколаївну, Дубровицький навчально-виховний комплекс  «Ліцей-школа» за посібник  «Екологічні проблеми Дубровиччини  у вимірі глобалізаційних процесів сучасності»;

Жакун Любов Михайлівну, Дубровицький навчально-виховний комплекс  «Ліцей-школа» за посібник «Розвиток креативності учасників навчально-виховного процесу через інноватику змісту освіти. З досвіду роботи вчителя»;

ІІІ місце

Добринська Таїсу Олексіївну, Орв'яницький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад» за посібник «Збірнтк дидактичних матеріалів з біології»;

Бруяку Тетяну Василівну, Заслуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад» за посібник «Формування ключових компетентностей учнів на уроках біології»;

Кузьмич Ольгу Миколаївну, Великоозерянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад» за збірку « Методична скарбничка дивовижної генетики»;

Крижик Параскеву Анатоліївну , комунальний заклад "Будимлянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Миляцької сільської ради за посібник «Використання  ментальних карт   на уроках біології. 6 клас».

Номінація   «Хімія»:

І місце

Ремезюк Тамілу Валеріївну, Дубровицький навчально-виховний комплекс  «Ліцей-школа» за посібник «Використання системи задач з хімії – запорука розвитку творчих здібностей ліцеїстів»;

ІІ місце

Жакун Марію Трохимівну, Залузький навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» , за збірку «Розвиток креативності учасників навчально-виховного процесу через інноватику змісту освіти. З досвіду роботи вчителя»;

ІІІ місце

Яковець Наталію Володимирівну, Великоозерянський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» за збірник «Домашній хімічний експеримент»;

Чмуневич Надію Мусіївну, Бережківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів за посібник «Вивчаємо хімію».

Номінація   «Основи здоров'я»:

І місце

Кузло Наталію Георгіївну,  Золотинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Висоцької сільської ради за електронний засіб навчання «Тематичні тестові завдання з основ здоров'я. Електронний засіб навчання»;

ІІ місце     

Кузло Наталію Георгіївну,  Золотинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Висоцької сільської ради за за посібник «Інтерактивні вправи на уроках основ здоров’я»;

ІІІ місце

Крупко Ніну Василівну, Сварицевицький навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» за посібник «Здоров'я – основне багатство людини (методичні доробки з основ здоров'я)».

Номінація   «Трудове навчання»:

І місце

Буткевич Олену  Іванівну, Орвяницький НВК, за посібник «Вплив традицій вишивального мистецтва на розвиток творчих  здібностей учнів за матеріалами села  Орвяниця Дубровицького району»;

ІІ місце

Ващишин Валентину  Іванівну, Дубровицька ЗОШ № 2, за посібник «Українська вишивка – етнічний бренд, перевірений історією»;

Надієвець Людмилу  Миколаївну, Сварицевицький НВК, за посібник  «Художній розпис тканини як основа  розкриття творчого потенціалу дітей»»

ІІІ місце

Малишевську Тамару Андріївну, Дубровицька ЗОШ № 1, за посібник  «Використання ігрових методів при вивченні розділу «Проектування виробів» у 6 класі»;

Кухарця  Володимира Володимировича, Велюнський НВК, за посібник «Система трудового навчання»;

Номінація   «Образотворче мистецтво»:

І місце  

Надієвець Людмилу Миколаївну, Сварицевицький НВК , за посібник «Нетрадиційні техніки малювання на уроках образотворчого мистецтва та в позаурочній діяльності»;

 ІІ місце

Кухарець Ю.М., Людинська   ЗОШ І-ІІІ ступенів, за посібник  «Нетрадиційні техніки малювання на уроках образотворчого мистецтва»;

 Годунко Н.І. , Залузький НВК , за роботу «Арт-терапія на уроках образотворчого мистецтва»;

ІІІ місце   

Годунко Н.І. , Залузький  НВК , за роботу «Творчі завдання на уроках образотворчого мистецтва»;

Руду М.Л., Кривицька ЗОШ І – ІІІ ступенів, за посібник  «Формування ключових компетентностей учнів на уроках образотворчого мистецтва»

 Жакун Г.М., Дубровицька ЗОШ №1, за посібник  «Ігрові художньо-педагогічні технології у формуванні світовідображення дитини»;

Совко А.І., Туменський  НВК , за посібник «Образотворче мистецтво в початкових класах»;

Номінація    «Музичне мистецтво»:

І місце

Постоєву С.М., Висоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів, за посібник       «Музичні мандри країною мистецтв у сучасній освіті»;

ІІ місце

Макаревич І.В., Висоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів, за посібник «ІКТ на уроках музичного мистецтва»;

 Архипову В.В., Дубровицька ЗОШ №1, за посібник «Формування предметних компетентностей учнів на уроках музичного мистецтва шляхом використання художньо-педагогічних технологій»;

ІІІ місце

Субот О.І., Велюнський НВК , за посібник    «Паростки творчості» ;                                                 Номінація      «Фізична культура»:

І місце

Полюхович Світлану Максимівну, Дубровицький НВК «Ліцей-школа», за посібник «Легка атлетика в закладах освіти»;

ІІ місце

Таборовця  Олександра  Володимировича, Дубровицька ЗОШ № 2, за посібник «Упровадження компетентнісного підходу  для розвитку фізичних якостей школярів»;

ІІІ місце

Остаповця Вадима Михайловича, Велюнський НВК, за посібник «Техніка гри у футбол»;

Островець Тетяну Олександрівну, Вербівський НВК, за посібник  «Формування мотивації  до занять фізичною культурою шляхом використання різних засобів навчання»;

Мозоля  Богдана Володимировича, Крупівська ЗОШ І – ІІ ступенів, за посібник «Профілактика сколіозу на уроках фізичної культури».

Номінація          «Соціальна педагогіка»:

І місце

Деркач Ларису Володимирівну, Брестівський НВК, за посібник   «Профілактика та подолання булінгу в школі»;

ІІ місце

Бірук Катерину  Миколаївну, Колківський НВК, за посібник  «Робота соціального педагога з батьками»;

ІІІ місце

Ткачук Ольгу Григорівну, Людинська ЗОШ І – ІІІ стуенів , за збірку   «Успішна адаптація учнів 5-го класу в середній ланці школи»;

Номінація «Практична психологія» :

І місце

БруякуЛюдмилу  Миколаївну, Колківський НВК, за посібник  «Профілактика булінгу в учнівському середовищі»;

Стовбу  Яніну Олександрівну, Осівський НВК, за посібник  «Формування навичок здорового способу життя учнівської молоді через впровадження методів та технологій  для збереження і зміцнення здоровя»;

Крупко Наталію  Антонівну, Сварицевицький НВК, за посібник  «Програма формування здоровязберігаючої кмпетентності учнів першого класу»;

ІІ місце

Мазанович Варвару  Валентинівну, Туменський НВК, за посібник  «Профілактика негативних проявів у шкільному середовищі щодо  дітей з особливими освітніми потребами»;

Булачок Ірину Володимирівну, Велюнський НВК, за посібник  «Казкотерапія для першокласників»,

Євпак Любов Григорівну, Дубровицький НВК «Ліцей-школа», за посібник   «Вплив мережі ітернет як одного з найбільш поширених засобів медіа на особистість підлітка»;

ІІІ місце

Нікітчук Наталію  Володимирівну, Бережницький НВК, за посібник «Корекційно-розвивальна програма «Я – пятикласник»,;

Удодік Надію Володимирівну , Берестівський НВК, за посібник  «Адаптація учнів пятих класів до нових умов навчання»;

Номінація         «Етика та християнська етика»:

І місце

Постоєву  Світлану Миколаївну, Висоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, за навчально – методичний посібник з електронним додатком «Інтерактивні технології навчання як засіб формування духовно-моральних цінностей особистості»; 

ІІ місце

Бордакову  О. А., Дубровицька загальноосвітня №2,   за посібник «Навчаємося у великого вчителя»;

Рожко Наталію Тимофіївну , Золотинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, за посібник «Тиждень етики у школі».

ІІІ місце

Полєшко Ольгу Іванівну, Сварицевицький навчально-виховний комплекс , за посібник   «Ти і твоє оточення. Магія спілкування, або декілька слів про етикет».

Переглядів: 221 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz