Понеділок, 23.09.2019, 02:31
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2019 » Березень » 1 » Семінар-практикум ЗДВР, керівників шкільних музеїв
10:17
Семінар-практикум ЗДВР, керівників шкільних музеїв

Завдяки історичній пам’яті

   людина стає особистістю, народ –

                                                                                                                         нацією, країна –державою.

М.Грушевський

Приорітетне завдання – виховати патріота!!!

       Враховуючи суспільно-політичні реалії в Україні, все більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму,відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції. В світлі реалізації Закону про освіту, концепції НУШ, одним із головних завдань є наскрізний процес виховання , який формує цінності, в тому числі і ціннісне ставлення до українського народу, Батьківщини, держави. І саме шкільні музеї є для дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність , самовіддано розбудовувати країну та захищати її. Як правильно та ефективно  організувати роботу з   національно-патріотичного виховання через музейну педагогіку, як сформувати національно-свідому особистість – ці питання розглядались на семінарі-практикумі для  педагогів-виховників з теми : «Інтегруюча роль музею навчального закладу у процесі формування національної свідомості учнів»,який відбувся 27 лютого 2019 року в Орв’яницькому навчально-виховному комплексі. Метою заходу було підвищення професійної компетентності педагогів щодо організації та змісту діяльності шкільних музеїв, направленої на формування патріотизму.

       Радо зустріла учасників заходу директор школи Буткевич Алла Іванівна, яка провела екскурсію по школі та розказала про шкільні традиції. Педагоги відвідали виховну годину у 5 класі «Видатні люди мого села»(класний керівник – Добринська Т.О.); виховну годину у 2 класі «Історія дитячої колиски» (вихователь ГПД – Мозоль В.В.);виховну годину  у 1 класі «Історія рушника» ( вихователь ГПД – Потерайко Л.В.).Для учасників семінару було презентовано форми та методи організації виховного процесу на базі шкільного музею  заступником директора з виховної роботи Красько Н.А., про культурно-просвітницьку роботу серед учнів та залучення їх до активної пошуково-дослідницької роботи розказала керівник шкільного музею Галушко Т.М. Гості мали можливість відвідати історико-краєзнавчий музей та народознавчу світлицю, які вразили присутніх своїми численними цінними експонатами. Насамкінець була представлена віртуальна екскурсія шкільним музеєм військово-патріотичного напряму «Шляхами нескорених» - головою учнівського самоврядування , учасницею обласного конкурсу екскурсоводів-краєзнавців «Край, в якому я живу» Красько Ярославою та прозвучала презентація проекту «Моя Батьківщина – Україна» у розділі «Духовна криниця» про творчий шлях поетеси-землячки Свищевської Н.М. від призерів районного конкурсу – Денисюк Мирослави та Хохол Вероніки. Атмосферу святковості підтримували виступи школярів, активних учасників шкільних та районних конкурсів.

    Щирі слова вдячності  за організацію семінару прозвучали на рахунок господарів із побажаннями їм успіхів і процвітання їхній Альма-матері. Саме такою творчою, плідною співпрацею учнівського і вчительського колективів, яка налагоджена в Орв’яницькому НВК,  з самовідданим   небайдужим ставленням до історії свого народу та землі, з шанобливим збереженням вікових традицій, яким вчать у школі та із співпереживанням за долю вихованців школа досягне ще вищих вершин та випустить у світ справжніх патріотів України!

              

Переглядів: 128 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz