Четвер, 24.01.2019, 00:51
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Грудень » 22 » Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
11:23
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Вітаємо переможців

районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!

20 грудня 2018 року на базі Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 відбувся районний етап Всеукраїнської олімпіади з історії серед учнів 8-11 класів. Учасниками стали 78 школярів.

Отож, переможцями стали:

8 клас

І місце – Мороз Тетяна, учениця Колківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (учитель Степанюк О.М.);

ІІ місце – Трофімов Владислав, учень Велюнського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (учитель Дячук О.О.);

ІІ місце – Котяш Олеся, учениця Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (учитель Гогоц Т.В.)

ІІ місце – Черпак Іван, учень Дубровицького НВК «Ліцей-школа» (учитель Браздецька Т.М.)

ІІІ місце – Стасько Тарас, учень Селецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» ім. О.Ващишина (учитель Рабешко Г.О.);

ІІІ місце – Сергійчук Леся, учениця Сварицевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (учитель Полєшко О.І.);

ІІІ місце – Жакун Володимир, учень Заслуцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. -ДНЗ» (учитель Васильчик О.О.)

ІІІ місце – Левчук Владислав, учень Висоцької ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Доманська С.А.);

ІІІ місце – Верзун Катерина, учениця Орв`яницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (учитель Годунко Л.Л.);

ІІІ місце – Фурсович Аліна, учениця Берестівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (учитель Пінчук І.Г.);

ІІІ місце – Небогатов Костянтин, учень Лютинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (учитель Чудік Г.В.).

9 клас

І місце – Діжурко Ілля, учень  Туменського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (учитель Діжурко О.А.);

ІІ місце – Кузіна Василина, учениця Селецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» ім. О.Ващишина (учитель Хомич Л.М.);

ІІ місце – Терещук Віра, учениця Велюнського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (учитель Гамза Н.А.);

ІІ місце – Олексійовець Ярослав, учень Колківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» (учитель Степанюк О.І.);

ІІ місце – Молчанович Анастасія, учениця  Колківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» (учитель Степанюк О.І.);

ІІІ місце – Отупор Наталія, учениця Дубровицького НВК «Ліцей-школа» (учитель Клюйко Ж.О.);

ІІІ місце – Хомич Владислав, учень Людинської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( учитель Котяй І.К.);

ІІІ місце – Красько Владислав, учень Залузького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» (учитель Жакун М.В.);

ІІІ місце – Котяш Дмитро, учень Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (учитель Дука С.В.);

ІІІ місце – Радько Мирослава, учениця Нивецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ» (учитель Кохтьк І.М.);

ІІІ місце – Крупко Катерина, учениця Сварицевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (учитель Полєшко О.І.);

10 клас

І місце – Зданевич Іванна, учениця Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (учитель Дука С.В.);

ІІ місце – Воробей Максим, учень Селецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» ім. О.Ващишина (учитель Хомич Л.М.);

ІІ місце – Крупко Дмитро, учень Сварицевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» (учитель Турук Г.С.);

ІІ місце – Колода Яна, учениця Дубровицького НВК «Ліцей-школа» (учитель Клюйко Ж.О.);

ІІІ місце – Яцута Марина, учениця  Колківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» (учитель Степанюк О.І.);

ІІІ місце – Гаврилюк Ліна, учениця Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (учитель Бандура Т.М.);

ІІІ місце – Александрович Владислав, учень Людинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

( учитель Котяй І.К.);

ІІІ місце – Лущик Яна, учениця Бережківська ЗОШ І-ІІІ ст.  (учитель Петрушко М.В.);

ІІІ місце – Соцкова Вероніка, учениця Дубровицького НВК «Ліцей-школа» (учитель Клюйко Ж.О.);

11 клас

І місце – Столярець Назарій, учень Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (учитель Дука С.В.);

ІІ місце – Мисько Віталій, учень Дубровицького НВК «Ліцей-школа» (учитель Кедрук В.П.);

ІІ місце – Ярмошевич Ігор, учень Миляцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» (учитель Охмак С.В.);

ІІ місце – Федоров Назар, учень Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вчитель Станк`явичус В.К.);

ІІІ місце – Хомич Марія, учениця  Колківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» (учитель Степанюк О.І.);

ІІІ місце – Черпак Юлія, учениця Людинської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( учитель Котяй І.К.);

ІІІ місце – Кухар Дарина, учениця Висоцької ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Коркош Т.І.);

ІІІ місце – Торгун Софія, учениця Велюнського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (учитель Дячук О.О.);

ІІІ місце – Бондарчук Наталія, учениця  Удрицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» (учитель Муха І.П.).

Всім творчої наснаги та нових успіхів!

Переглядів: 230 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz