П`ятниця, 14.12.2018, 17:14
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Грудень » 6 » Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
09:21
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Вітаємо

переможців районного етапу

Всеукраїнської олімпіади з англійської мови !

05 грудня 2018 року на базі Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» відбувся районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів.56 учасників мали змогу перевірити свої знання з аудіювання, у написанні творчої роботи, а також показати рівень усної мовленнєвої компетентності.

Переможцями стали:

8 клас

І місце

Ковальська АннаДубровицький НВК «Ліцей-школа» (вчитель Хрипта А.М.)

ІІ місце

Стасько Тарас – Селецький НВК (вчитель Ляхович О.Х.)

Герасимчук Ірина – Дубровицька ЗОШ №2 (вчитель Кудра І.М.)

Кибук Олександр – Дубровицький НВК «Ліцей-школа» (вчитель Хрипта А.М.)

ІІІ місце

Яцута Вікторія – Дубровицький НВК «Ліцей-школа» (вчитель Хрипта А.М.)

Аврамишина Вікторія – Берестівський НВК (вчитель Буткевич М.О.)

Олексієвець Валерія – Бережківська ЗОШ (вчитель Колода О.П.)

Котяш Оксана – Залузький НВК (вчитель Котяш В.М.)

Верзун Катерина – Орв`яницький НВК (вчитель Пешко М.П.)

9 клас

І місце

Осецька Ярослава – Дубровицький НВК «Ліцей-школа» (вчитель Хрипта А.М.)

ІІ місце

Дергільова Ольга –  Селецький НВК (вчитель Блохіна І.П.)

Діжурко Аліна – Дубровицька ЗОШ №2 (вчитель Кудра І.М.)

Смужевич Анастасія – Дубровицька ЗОШ №1 (вчитель Лясковець Л.О.)

ІІІ місце

Лисак Ярослав – Дубровицька ЗОШ №1 (вчитель Лясковець Л.О.)

Рока Тетяна – Кривицька ЗОШ (вчитель Гайдиш І.М.)

Красько Владислав – Залузький НВК (вчитель Куришко Т.В.)

Правник Аліна – Орв`яницький НВК (вчитель Буткевич О.М.)

10 клас

І місце

Гайдиш Владислав – Дубровицький НВК «Ліцей-школа» (вчитель Таборовець Я.С.)

ІІ місце

Адамчук Ілля  – Селецький НВК (вчитель Ляхович О.Х.)

Орленко Соломія – Дубровицька ЗОШ №2 (вчитель Мельничук О.І.)

Красько Назар – Залузький НВК (вчитель Котяш В.М.)

ІІІ місце

Воробей Тетяна – Дубровицька ЗОШ №1 (вчитель Воробей С.В.)

Фурсович Наталія – Берестівський НВК (вчитель Скобель О.В.)

Надієвець Яна – Сварицевицький НВК (вчительГалушко М.С.)

11 клас

І місце

Берестень Ілона – Дубровицький НВК «Ліцей-школа» (вчитель Семенюк Т.О.)

ІІ місце

Нікодімова Алла – Селецький НВК (вчитель Блохіна І.П.)

Кисіль Оксана – Удрицький НВК (вчитель Дячок Н.В.)

ІІІ місце

Жмура Вікторія  – Бережківська ЗОШ (вчитель Кузло Н.І.)

Новак Володимир – Дубровицька ЗОШ №1 (вчитель Воробей С.В.)

Годунко Вікторія – Колківський НВК (вчитель Лущик Н.М.)

Щиро дякуємо переможцям, учасникам, учителям, які підготували учнів до олімпіади та членам журі за плідну й ефективну роботу!

 

 

 

 

Переглядів: 11 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz