П`ятниця, 14.12.2018, 16:18
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Грудень » 5 » Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
11:14
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

ВІТАЄМО

переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!

4 грудня 2018 року на базі Дубровицького НВК «Ліцей-школа» відбувся районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів 6-11 класів. Із 125 учасників переможцями стали:

6 клас

І місце

Бернацький Єгор Ігорович - Дубровицький НВК "Ліцей-школа"

ІІ місце

Постоєв Даниїл Андрійович - Висоцька ЗОШ І-ІІІ ст.

Ковальчук Іванна Федорівна - Лютинський НВК

Дричко Зоряна Іванівна - Золотинська ЗОШ І-ІІ ст.

Шах Валерія Валеріївна - КЗ "Миляцький НВК"

ІІІ місце

Гурик Дмитро Павлович - Берестівський НВК

Островець Владислав Миколайович - Селецький НВК ім. О. Ващишина

Лінкевич Андрій Дмитрович - Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст№1

Колядич Сергій Русланович - ДубровицькаЗОШ І-ІІІст№2

7 клас

І місце

Кушнір Олександр Володимирович - Дубровицький НВК "Ліцей-школа"

ІІ місце

Холодько Богдан Леонідович - Сварицевицький НВК

Тушич Анастасія Юріївна - Бережківська ЗОШ

Сало Владислав Олександрович - КЗ "Миляцький НВК"

Добринський Владислав Ігорович - Людинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.К.Хомич

ІІІ місце

Ценацевич Дарина Вадимівна - Селецький НВК ім. О. Ващишина

Шибанова Марія В'ячеславівна -  Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст№2

Богатько Ігор Сергійович - Вербівський НВК

Твердун Дмитро Віталійович - Берестівський НВК

Димидович Іван Олександрович - КЗ:,,Перебродівський НВК,,ЗОШ I-III ступені"'

Буткевич Богдан Олександрович - Орв'яницький НВК

8 клас

І місце

Твердун Оксана Олегівна  - Дубровицький НВК "Ліцей-школа"

ІІ місце

Шапор Юлія Олегівна - Мочулищенський НВК

Загоровський Сергій Сергійович - Бережківська ЗОШ

Красько Вікторія Вікторівна - Орв'яницький НВК

Безушко Олександр Олегович - Орв'яницький НВК

Калюх Павло Миколайович - Колківський НВК

ІІІ місце

Ващишина Леся Вікторівна - Селецький НВК ім. О. Ващишина

Козік Мирослава Ростиславівна - Висоцька ЗОШ І-ІІІ ст.

Бандурська Тетяна Максимівна - Берестівський НВК

Костючок Владислав Олегович - Бережківська ЗОШ

Бачук Ігор Ярославович - Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст№1

Чудік Катерина Сергіївна - Лютинський НВК

9 клас

І місце

Рока Ірина Василівна - Дубровицький НВК "Ліцей-школа"

ІІ місце

Правник Аліна Миколаївна - Орв'яницький НВК

Гогоц Богдан Олегович - Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст№2

ІІІ місце

Літвін Владислава Михайлівна - Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст№2

Красько Владислав Олегович - Залузький НВК

Богельська Оксана Ігорівна - КЗ "Удрицький НВК"

10 клас

І місце

Адамчук Ілля Іванович - Селецький НВК ім. О. Ващишина

ІІ місце

Крупко Діана Генадіївна - Сварицевицький НВК

Гайдиш Владислав Анатолійович - Дубровицький НВК "Ліцей-школа"

Антосюк Ангеліна Ігорівна - Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст№1

ІІІ місце

Буткевич Альона Петрівна - Берестівський НВК

Красько Назар Вадимович - Залузький НВК

11 клас

І місце

Ярмошевич Ігор Геннадійович - КЗ "Миляцький НВК"

ІІ місце

Семенчук Костянтин Романович - Дубровицький НВК "Ліцей-школа"

Новак Володимир Володимирович - Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст№1

ІІІ місце

Бондарчук Наталія Анатоліївна - КЗ "Удрицький НВК"

Пришко Сергій Андрійович - Дубровицький НВК "Ліцей-школа"

 

Переглядів: 298 | Додав: romachkin | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz