Четвер, 24.01.2019, 00:10
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Листопад » 14 » Переможці конкурсу з української мови імені Петра Яцика
09:41
Переможці конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Переможці

конкурсу з української мови імені Петра Яцика

13 листопада 2018 року 67 учнів  3-4 класів і 159 учнів 5-11 класів  взяли участь у районному етапі XIХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Вітаємо переможців!

     3 клас

І місце – Черпак Марта Ярославівна, учениця Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 (вчитель Белаш Г.О.);

ІІ місце – Ляхович Костянтин Ігорович, учень Дубровицького НВК «Ліцей-школа»  (вчитель Буткевич Г.Д.);

ІІІ місце – Семенюк Анна Петрівна, учениця Селецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» ім. О.Ващишина (вчитель Адамчук А.П.).

     4 клас

І місце – Мельник Анастасія Миколаївна, учениця Дубровицького НВК «Ліцей-школа» (вчитель Бандура З.С.);

ІІ місце – Холодько Богдана, учениця Сварицевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (вчитель Боковець Т.С.);

ІІІ місце – Мінчук Мирослава Леонідівна, учениця Бережницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ»  (вчитель Бугай Л. В.).

    5 клас

І місце – Колядич Марія Віталіївна, учениця Колківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (вчитель Андрієвська Т.М);

ІІ місце – Шульга Юлія Олександрівна, учениця Озерської філії Сварицевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (вчитель Шульга С.П);

ІІІ місце – Красько Аліна Дмитрівна, учениця Берестівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (вчитель Серко Г.В.).

   6 клас

І місце – Олещук Ольга Василівна, учениця Колківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (вчитель Андрієвська Т.М);

ІІ місце – Охмак Анастасія Сергіївна, учениця Велюнського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» ім. О.Ярмоліча (вчитель Гнедько Л.П.);

ІІІ місце – Ляшко Леся Ігорівна, учениця Дубровицького НВК «Ліцей-школа» (вчитель Клюйко Г.М.).

7 клас

І місце – Олексійовець Каміла Олександрівна, учениця Дубровицької ЗОШ № 2 (вчитель Німук Г.А.);

ІІ місце – Фараджова Роксана Ісламівна, учениця Туменського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (вчитель Дерачиць І.М.);

ІІІ місце – Тушич Анастасія Юріївна, учениця Бережківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Бовгиря В.І.).

8 клас

І місце – Давидюк Анастасія Русланівна, учениця Дубровицького НВК «Ліцей-школа» (вчитель Матвійчук Т.Я.);

ІІ місце – Крупко Ірина Олександрівна, учениця Сварицевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (вчитель Жуковська В.В.);

ІІІ місце – Стасько Тарас Сергійович, учень  Селецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» ім. О.Ващишина (вчитель Островець В.П.).

9 клас

І місце – Дергільова Ольга Олександрівна, учениця Селецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» ім. О.Ващишина (вчитель Дворак Г.Й.).

ІІ місце – Корейчук Олена Олександрівна, учениця Сварицевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (вчитель Чудінович Т.С.);

ІІІ місце – Осецька Ярослава Степанівна, учениця Дубровицького НВК «Ліцей-школа» (вчитель Голубовська М.І.).

10 клас

І місце – Жуковська Софія  Василівна, учениця Сварицевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (вчитель Жуковська В.В.);

ІІ місце – Опанасик Марія Сергіївна, учениця Висоцької ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Махно М.Ф.);

ІІІ місце – Красько Назар Вадимович, учень  Залузького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» (вчитель Котяш Л.О.).

11 клас

І місце – Мисько Віталій Миколайович, учень Дубровицького НВК «Ліцей-школа» (вчитель Матвійчук Т.Я.);

ІІ місце – Лясковець Євгенія Миколаївна, учениця Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (вчитель Карпович І.А.);

ІІІ місце – Нікодімова Алла Анатоліївна, учениця Селецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. -ДНЗ» ім. О.Ващишина (вчитель Кузіна Л.С.).

Всім творчого натхнення та нових успіхів!

 

Переглядів: 512 | Додав: romachkin | Рейтинг: 3.0/3
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz