П`ятниця, 14.12.2018, 16:32
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Листопад » 11 » Переможці ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
13:21
Переможці ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Переможці ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 

   З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  виявлення  творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу 9 листопада 2018 року на базі Дубровицької загальноосвітньої школи №1 відбувся районний етап ІХ Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учасниками конкурсу були 149 учнів із закладів освіти району.

Вітаємо призерів та їх наставників :

5 клас

І місце

Шугалевич Вікторія - Велюнський  НВК (вчитель Гнедько Л.П.)

ІІ місце

Колядмч Марія – Колківський НВК (вчитель АндрієвськаТ.М.)

Гайдиш  Ангеліна – Залузький НВК (Котяш Л.О.)

ІІІ місце

Полюхович Дарина – Сварицевицький НВК (вчитель Жуковська В.В.)

Петрович Марія – Дубровицька ЗОШ №2 (вчитель Жданюк А.В.)

Бордакова Злата – Дубровицький НВК «Ліцей-школа» (вчитель Мартинчик Н.О.)

Андрієвська Вероніка – Людинська ЗОШ  (Котяй Л.Г.)

6 клас

І місце

Олещук Ольга - Колківський НВК (вчитель Андрієвська Т.М.)

ІІ місце

Черпак Христина –  Дубровицька ЗОШ №2 (вчитель Петрус Л.І.)

Шумелянко Орися  - Висоцька ЗОШ (вчитель Лебедович Л.А.)

Красько Анна  - Залузький НВК (вчитель Котящ Л.О.)

ІІІ місце

Воронко Ольга – Сварицевицький НВК (вчитель Кузло Т.С.)

Степанович Ганна – Дубровицька ЗОШ №1 (вчитель Бордаков О.О.)

Мартинчик Вікторія –  Дубровицький НВК «Ліцей-школа» (вчитель Клюйко Г.М.)

Пінчук Анастасія – Орв’яницький НВК (вчитель Кулик Г.В.)

7 клас

І місце

Придюк Вероніка - Крупівська ЗОШ (вчитель Пришко В.Ф.)

ІІ місце

Булак Богдана  – Лютинський НВК (вчитель Котяш Є.С.)

Шибанова Марія – Дубровицька ЗОШ №2 (вчитель Жданюк А.В.)

ІІІ місце

Колядич Ірина – Великоозерянський  НВК (вчитель Котяй Н.С.)

Фараджова Роксана – Туменський НВК (вчитель Дерачиць І.М.)

Ясак Альона – Велюнський НВК (Гнедько Л.В.)

Кренько Богдана – Дубровицький НВК «Ліцей-школа» (вчитель Романушко Л.Б.)

Котяй Дарина – Людинська ЗОШ (Пляшко М.М.)

Котяш Ангеліна -  Залузький НВК (вчитель Шворак Л.В.)

8 клас

І місце

Шапор Юлія – Мочулищенський НВК (вчитель Бурлак В.М.)

ІІ місце

Чудінович Світлана – Сварицевицький НВК (вчитель Жуковська В.В.)

Никонець Софія – Підлісненський НВК (вчитель Гордич Т.В.)

Котяш Олеся – Дубровицька ЗОШ №2 (вчитель Карпович І.А.)

Олексієвець Валерія – Бережківська ЗОШ (вчитель Сидоришина В.О.)

Чмуневич Вікторія – Перебродівський НВК (вчитель Бернацька Н.Г.)

Котяш Оксана – Залузький НВК (вчитель Котяш Л.Л)

ІІІ місце

Соломина Ангеліна – Удрицький НВК (вчитель Кухаревич Н.О.)

Жакун Володимир – Заслуцький НВК (вчитель Рожко С.П.)

Трофімов Владислав – Велюнський НВК (Гнедько Л.П.)

Лохвич Вікторія – Бережницький НВК (Ольховик О.М.)

9 клас

І місце

Дубінець Яна – Колківський НВК (вчитель Андрієвська Т.М.)

ІІ місце

Корейчук Олена – Сварицевицький НВК (вчитель Чудінович Т.С.)

Богельська Оксана –  Удрицький НВК (вчитель Ящук Г.С.)

Діжурко Аліна– Дубровицька ЗОШ №2 (вчитель Петрусь Л.І.)

Берестень Богдана – Висоцька ЗОШ (вчитель Лебедович Л.А.)

ІІІ місце

Вальковець Мирослава – Мочулищенський НВК (вчитель Бурлак В.М.)

Андрієвський Денис – Людинська ЗОШ (вчитель Мисько Н.М.)

Красько Владислав – Залузький НВК (вчитель Котяш О.І.)

10 клас

І місце

Красько Назар – Залузький НВК (вчитель Котяш Л.О.)

ІІ місце

Жуковська Софія – Сварицевицький НВК (вчительЖуковська В.В.)

Прокопчук Каріна – Туменський НВК (вчитель Дерачиць І.М.)

ІІІ місце

Олещук  Яна – Колківський НВК (вчитель Андрієвська Т.М.)

Колода Яна – Дубровицький НВК «Ліцей-школа» (вчитель Паламарчук С.В.)

11 клас

І місце

Лясковець Євгенія – Дубровицька ЗОШ №2 (Карпович І.А.)

ІІ місце

Мисько Віталій –  Дубровицький НВК «Ліцей-школа» (вчитель Матвійчук Т.Я.)

Кухар Дарина – Висоцька ЗОШ т(вчитель Нестерчук О.О.)

ІІІ місце

Кисіль Оксана – Удрицький НВК (вчительЯщук Г.С.)

Андрієвська Марія – Колківський НВК (вчитель Остаповець С.М.)

Щиро дякуємо переможцям та їх наставникам.

Творчого натхнення вам та нових успіхів.

Методист

районного методичного кабінету                                                                 С.Ярмошевич

 

 

 

 

Переглядів: 506 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz