Вівторок, 23.10.2018, 17:56
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Жовтень » 10 » Конкурс "Поліські пересмішники"
09:10
Конкурс "Поліські пересмішники"

        9 жовтня  2018 року в приміщенні РЦПО відбувся традиційний районний конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники». Цьогоріч учасниками конкурсу стали учні 29 освітніх закладів , в тому числі  читці із чотирьох шкіл Висоцької ОТГ та трьох шкіл Миляцької ОТГ.

       Репертуар учасників був різноманітним та включав байки, гуморески, фейлетони  українських письменників-гумористів. Серед форм виступів мали місце монологи та групові виступи.

        Учасники подарували присутнім незабутні хвилини сміху та гарного настрою.

        За рішенням журі  переможцями у I віковій категорії ( 9-13 років) стали :

  • Гранпрі – Галушко Михайло (Сварицевицький НВК) – учасник обласного туру конкурсу;
  • I  місце – Стасько Анастасія (Селецький НВК);
  • II місце – Петрович Максим, Серко Юрій ( Озерська філія Сварицевицького ОЗ);
  • II місце – Янковський Антон ( Заслуцький НВК);
  • III місце – Карпович Вікторія ( Дубровицька  ЗОШ №2);
  • III місце – Костючок Наталія, Коваль Дарина ( Бережківська ЗОШ);
  • III місце – Грицюк Богдан (Лютинський НВК);
  • III місце – Красько Олександр, Кузьмич Артур ( Орв’яницький НВК).

Переможцями у II  віковій категорії (14-17 років) стали :

  • I місце – Красько Ірина ( Берестівський НВК);
  • II місце – Архипов Андрій  (Дубровицька ЗОШ №1 );
  • II місце – Климович Богдан ( Берестівський НВК);
  • III місце – Фурман Олександр ( Дубровицька ЗОШ №2);
  • III місце – Тимошок Олексій (Дубровицький ліцей);
  • III  місце – Торгун Софія ( Велюнський НВК).

Переможцями серед учнів шкіл  Висоцької ОТГ  у I віковій категорії ( 9-13 років) стали :

-  I місце – Серко Олександр ( Золотинська ЗОШ);

 - II місце – Богачик Назар (Вербівський НВК);

Переможцями серед учнів шкіл  Висоцької ОТГ  у II віковій категорії ( 14-17 років) стали :

  • I місце – Яцута Тетяна, Хуторна Інна (Висоцька ЗОШ);
  • II місце – Левашова Софія ( Людинська ЗОШ).

Переможцями серед учнів шкіл Миляцької ОТГ у І віковій категорії (  9-13 років) стали:

  • І місце – Євсович Олексій (Перебродівський НВК);
  • ІІ місце – Правник Станіслав ( Миляцький НВК);

Переможцем серед учнів шкіл Миляцької ОТГ у ІІ віковій категорії (  14-17 років) став:

  • І місце - Кибукевич Рувім ( Будимлянський НВК).
Переглядів: 106 | Додав: romachkin | Рейтинг: 2.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz