Вівторок, 23.10.2018, 18:06
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Березень » 29 » Семінар-практикум учителів іноземної мови (1-4 класи)
13:58
Семінар-практикум учителів іноземної мови (1-4 класи)

Семінар-практикум учителів іноземної мови (1-4 класи)

     27 квітня 2018 року на базі районного методичного кабінету відбувся семінар-практикум учителів англійської мови, які  навчають здобувачів освіти  у початковій  школі, за темою  «Структура ефективного уроку іноземної мови у початковій школі в умовах реалізації концепції Нової української школи».

      У інформаційно-презентаційному блоці методист А.П.Цибульська презентувала новий Державний стандарт початкової освіти, затверджений  постановою Кабміну від 21 лютого  2018 р. №87, Типові освітні програми. Початкова школа (іншомовна освіта), ознайомила з  Наказом МОН України від 27.02.2018 р. № 208 «Про організацію та проведення підготовки  вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році, закладами післядипломної педагогічної освіти до викладання  іноземних мов (англійської, німецької і французької) відповідно до Концепції  « Нова українська школа».

    Учителі англійської мови Залузького НВК поділилися досвідом роботи, розкривши креативні підходи до   створення навчально-предметного середовища для формування в учнів компетентностей, необхідних для самореалізації в соціумі, впровадження педагогіки партнерства на уроках іноземної мови. Котяш Валентина Миколаївна закцентувала увагу на те, що  урок, як і будь-яке інше складне явище, повинен  бути осмислений учителем, і пропущений через його розум і серце. Тільки в цьому випадку він може бути проведений на високому емоційному і технологічному рівні. Поділилася з колегами ефективними прийомами і методами створення позитивної атмосфери навчання і організації комунікації учнів, продемонструвала відео фрагменти уроків, світлини.

    Куришко Тетяна Василівна  охоче ділилася з колегами неординарними і цікавими педагогічними знахідками щодо забезпечення ефективності уроку на всіх його етапах. Найкращим ключем до пізнання вважає мотивацію. У зв’язку з розкриттям резервів вікового розвитку мотивації здійснюється особистісно орієнтований підхід до навчання. Тільки учитель- мотиватор зуміє наповнити  процес навчання  відчуттям  радості й інтересу. Учасники семінару збагатили свій досвід з проблеми навчання англійської мови через ігрову діяльність.

     В. О. Сухомлинський писав, що без гри немає і не може бути повноцінного розумового розвитку: «Гра — це величезне світле вікно, через яке духовний світ дитини вливається в життєдайний потік уявлень, понять про навколишній світ. Гра — це іскра, що розпалює вогонь кмітливості та допитливості». Тетяна Василівна неперевершена  у царині ігрової діяльності.

    Продемонстровані відеофрагменти, майстер-клас  підтвердили, що учителі готові працювати у новій українській школі. Позитивними були відгуки учасників семінару від почуго,побаченого,обговоренного і напрацьованого.

Методист КУ РМК А.Цибульська

Переглядів: 185 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz