Вівторок, 20.02.2018, 22:57
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Лютий » 5 » Конкурс для вчителів німецької мови
09:58
Конкурс для вчителів німецької мови

Оголошення

У рамках Українсько-німецького року мов 2017/2018 за підтримки Міністерства освіти та науки України

«МОЯ ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО»

КОНКУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ німецької мови

 

Шановні колеги !!!

  Даний конкурс організований для  команди вчителів німецької мови  у закладі освіти у вигляді міждисциплінарного проекту та реалізація  його зі своїми школярами після ознайомлення з програмою «Нова українська школа» і новим Законом про освіту.

   Оберіть разом з колегами одну з центральних тем реформи освіти для планування Вашого уроку, яка беспосередньо стосується Вашої школи та Вашого оточення. Документація до конкурсу має відображати зміст, цілі, результати проекту, і показати окремі (методично-дидиктичні) кроки, за якими він був проведений. Покажіть, наприклад, як Ви хочете в майбутньому забезпечити реалізацію поєднання компетентнісної орієнтації з цифровими технологіями. Чи розробіть разом з колегами проект компетентнісно-орієнтованого міждисциплінарного уроку. Чи поміркуйте над тим, як освітнє середовище впливає на процес навчання Ваших учнів, та як Ви, опираючись на ці знання, можете з цього розробити проект; потім проведіть його оцінку за конкретними, попередьо визначеними чинниками.

Хто може брати участь

  • Усі державні загальноосвітні школи, де викладається німецька мова, або школи, де вона вводиться з 2018/2019 навчального року.
  • Команда має складатися мінімум з 2 осіб, принаймні один із членів команди має викладати німецьку мову, як першу чи другу іноземну. Усі члени команди мають бути офіційно працевлаштовані в школі.
  • Принаймні одна група учнів має бути частиною проекту. Група учнів може складатися зі школярів будь-якого року навчання (також будь-якого класу чи дисципліни) – головна передумова – щоб учні як клас або група вивчали німецьку мову.

Відскановані документи надсилайте, будь ласка, на адресу Viktoria.Korzhyk@goethe.de

Кінцевий термін подання заявки: 31 березня 2018 року

КОНТАКТ

ВІКТОРІЯ КОРЖИК
асистент проекту «Українсько-німецький рік мов 2017-2018»
viktoria.korzhyk@goethe.de

 

Переглядів: 29 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz