Четвер, 24.01.2019, 00:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Грудень » 28 » Вчитель року -2018
11:55
Вчитель року -2018

            Втішають душу нові імена
          На творчих сходинках «Учитель року»…


      Праця і творчість — два крила людського буття. Їхнє поєднання сповнює життя людини сенсом, піднімає особистість в очах інших, викликає почуття поваги. Учитель — це завжди творець. Інакше не може бути.
    Педагогічна праця - це єднання професіоналізму та високих душевних якостей. Щороку у нашому районі проводиться традиційне свято талановитих освітян, які демонструють рівень професійної підготовки у одному з найкращих конкурсів «Учитель року».Це конкурс для педагогів  за якими стоять діти, молодь, Україна. Цей конкурс для відважних педагогів, що наважились піти на випробування, аби утвердити своє професійне «Я…» Це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху. І які б часи не настали, слово «вчитель», поняття «школа» завжди будуть атрибутом мудрості, поваги й пошани до людей, які несуть знання, творять великі й прекрасні дива.
     Цьогоріч на виконання наказу  Міністерства освіти і науки  України № 866 від 19.06.2017  «Про проведення всеукраїнського конкурсу   «Учитель року-2018», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.08. 1995 року № 638, відповідного наказу управління  освіти, молоді та спорту   від 04.10.2017 № 366 «Про проведення І (районного) туру  всеукраїнського конкурсу   «Учитель року-2018»,  з метою підвищення творчого потенціалу, професійної майстерності вчителів, популяризації педагогічних здобутків, у період з  06.11. по 30.11.2017  був проведений  районний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінаціях :
•    «Українська мова та література»,
•    «Німецька мова»,
•    «Фізика»,
•    «Фізична культура».
      У районному конкурсі взяли участь 12 педагогів  із Берестівського, Мочулищенського, Осівського, Вербівського навчально-виховних комплексів, Дубровицької № 2,  Кривицької, Бережківської, Золотинської загальноосвітніх шкіл, Дубровицького навчально-виховного комплексу   «Ліцей –школа» : 4 учителі фізики, 2 учителі української мови та літератури, 3 учителі німецької мови, 3  учителі фізичної культури.
     Активну участь у конкурсі взяли  педагоги Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» (3 учасники), Золотинської загальноосвітньої  школи ( 2 учасники).
    На основі листа Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 № 1/9-508, умов проведення всіх етапів конкурсу районний тур проходив у два етапи :
      відбірковий етап, у якому   всі учасники проходили тестування з фахової майстерності, де мали змогу показати знання з предмета та методики його викладання, з психології та педагогіки; виконували практичну роботу, розробляли та проводили методичний практикум;
    фінальний етап,  у якому конкурсанти виконували завдання зі створення навчального проекту, проводили відкритий урок з відповідного предмета.
    За умовами конкурсу предметні журі в кожній номінації ознайомлювалися з матеріалами конкурсантів, розміщеними на відповідних платформах в інтернет-ресурсах, вивчали та оцінювали подані вчителями документи, знання інноваційних навчальних технологій, нормативної бази в галузі освіти , конкурсний урок,  вміння вчителя працювати над виконанням навчальної програми та проекту, бачити перспективу викладання предмета в умовах реалізації Концепції «Нової української школи», Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти у відповідних освітніх галузях, проектувати та реалізувати інноваційні педагогічні ідеї.
    У ході районного конкурсу вчителі показали власні методичні доробки та результативність праці,  достатній та високий рівень володіння комп’ютерними та  інноваційними технологіями, продемонстрували можливість використання проектних та портфоліо технологій, інтерактивних, інформаційно-комунікаційних  методик у процесі роботи з учнями на уроках та в позакласній роботі.
А 26 грудня 2017 р. у Дубровицькому НВК «Ліцей-школа» пройшли урочистості по вшануванню учасників районного туру Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року – 2018». На святкове дійство були запрошені представники районної влади, керівники секторів освіти, молоді та спорту територіальних громад, директори закладів освіти, учасники конкурсу, працівники управління  освіти, методичного кабінету, члени журі за відповідними номінаціями.
    В атмосфері щирості, відкритості, позитиву та хвилюючого піднесення підведено підсумки конкурсу, продемонстровано відеоролики про переможців, фотослайди про лауреатів конкурсних випробувань та перебіг конкурсу.
   Зі словами вдячності та побажань нових вершин в педагогічній діяльності звернувся до переможців професійного змагання голова Дубровицької районної ради Кухарець Микола Миколайович, нагородив дипломами І ступеня та сертифікатами на отримання грошової премії переможців конкурсу в номінаціях :

«фізика»        -Батана Ігоря Михайловича, Дубровицький  навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» ;
«українська мовата література»    -Конончук Людмилу Федорівну, Берестівський              навчально-виховний комплекс;            
«німецька мова»    -Дулінець Ольгу Миколаївну, Дубровицький      навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа»;                              
«фізична культура»            -    Дубинець Любов Володимирівну, Бережківська загальноосвітня школа.

    Переможці районного туру конкурсу поділилися враженнями від професійних випробувань, роздумами пр оте, щоб вони змінили в Положенні про Конкурс «Учитель року», з якими пропозиціями звернулися б до Міністерства освіти і науки України.
    Підготовка до Конкурсу спонукала до підвищення методичного та фахового рівня, стала стимулом для професійного самовдосконалення і для тих педагогів, які за результатами конкурсу вибороли звання лауреатів. Їх участь у конкурсі «Учитель року- 2018» стала можливістю заявити про себе як про фахово компетентну, творчу особистість, допомогла розкрити свої професійні здібності і напрацювання, поділитись власним досвідом з колегами, взяти  найцінніше для подальшого свого зростання.
    Привітали лауреатів конкурсу з гідними результатами в професійних змаганнях  висловили віру в розквіт учительського таланту  Стасюк Ніна Іванівна, начальник управління освіти, молоді та спорту , Рожко Микола Васильович , завідувач сектору освіти, молоді та спорту  Висоцької територіальної громади, нагородили дипломами ІІ ступеня та сертифікатами на отримання грошової премії лауреатів конукурсу :

Колоду Дмитра Миколайовича    -вчителя фізики Кривицької загальноосвітньої школи;
Нагаєць Галину Вікторівну        - вчителя фізики Мочулищенського         навчально-виховного комплексу;
Легку Ірину Іванівну    -вчителя української мови та літератури Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;
Таборовця Олександра Володимировича    - вчителя фізичної культури Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;
Столяра Сергія Анатолійовича    - вчителя фізичної культури Осівського навчально-виховного комплексу.

 Кузло Наталію Георгіївну    - вчителя фізики Золотинської загальноосвітньої школи;
Стасюк-Щур Ольгу Яківну     - вчителя німецької мови Золотинської загальноосвітньої школи;
Гнедько Людмилу Адамівну        - вчителя  німецької мови Вербівського навчально-виховного комплексу.
   Серед  конкурсантів  завжди є учасники, активні в громадському житті, які встигають скрізь – і в педагогічній діяльності, і в спорті, ів художній самодіяльності, і у волонтерському рухові.
    З вітальними словами звернулася до всіх присутніх голова  Дубровицької районної ради профспілки працівників освіти Твердюк Віра Миколаївна та вручила подарунки профспілковим активістам :

Таборовцю Олександру Володимировичу    - вчителю фізичної культури Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;
Столяру Сергію Анатолійовичу    - вчителю фізичної культури Осівського навчально-виховного комплексу.
Дубинець Любові Володимирівні, учителю фізичної культури  Бережківської  загальноосвітньої  школи.
    Усі учасники районного конкурсу талантом і майстерністю довели, що  учитель – професія далекої дії,  що Учитель - перетворює сіру буденність на незвіданий шлях до загадкових зірок,  несе любов туди, де була неприязнь, прощає там, де ображають, мирить, де були непорозуміння, відновлює віру серед сумнівів, дарує надію замість відчаю.

   Управлінням освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації  оголошено  подяку педагогам, які упродовж конкурсу працювали в журі  у номінаціях :

«Німецька мова»:
Цибульській А.П.    -голові журі, методисту районного методичного кабінету;
Герасимчук М.М.    -учителю Мочулищенського навчально-виховного комплексу;
Клюйко Т.М.    -учителю Берестівського навчально-виховного комплексу;
 «Фізика»:
Лаврович Т.В.        - голові журі, методисту райметодкабінету;
Сидоришиній Л.Й.    -учителю  Селецького навчально-виховного комплексу;
Кухарець М.А.    - учителю Миляцького навчально-виховного комплексу;
Гогоцу Б.Й.    - учителю Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

 «Українська мова та література»:
Цибульській А.П.    -голові журі, методисту райметодкабінету;
Котяш Л.О.    - учителю   Залузького навчально-виховного комплексу;
Дерачиць І.М.    -учителю Туменського навчально-виховного комплексу;

«Фізична культура»:
Малафею В.В.            -голові журі, методисту   райметодкабінету;
Ютовцю Ю.П.    - учителю Людинської загальноосвітньої школи;
Яцуну В.Д.    -учителю Орв’яницького навчально-виховного комплексу;
Твердуну В.В.    -учителю Берестівського навчально-виховного комплексу.
    Створили атмосферу свята та доброго настрою вихованці ліцею, які яскравими новорічними побажаннями, танцями, чудовим співом  супроводжували урочистості з вшанування учасників конкурсу.

     Завершився і районний конкурс, і свято вшанування кращих вчителів району. Напружені змагання, недоспані ночі та хвилювання, підготовка матеріалів, знайомство з новими друзями, обмін досвідом, очікування результатів конкурсу, курйозні випадки, незабутні спогади – все це вже позаду… Нехай усі хвилюючі моменти залишаються легенькою павутинкою на фоні яскравого вернісажу приємних знайомств, незабутніх вражень, добрих слів, побажань, самоствердження.

     Багато почесних звань і відзнак є в освітян: «Народний  учитель України», «Заслужений учитель України», «Відмінник освіти України», «Вчитель-методист», «Старший вчитель»… Та ви, шановні педагоги, удостоєні найвищого звання «Улюблений учитель».
    Адже бути гарним педагогом – це бути справжнім реформатором майбутнього життя України, бути апостолом Правди й Науки.

    Нехай же   робота  приносить  вам  радість! Щоб  винагорода  була  гідною!
    Щоб  ваші  старання  були  виправдані  учнівською вдячністю  та  їх  високими  досягненнями.

     Будьте вірними історичній правді, будьте учасниками реформ.

       Бережіть  себе  і  Україну.
  Нехай прийдешні Новорічні та Різдвяні свята запалять у ваших душах зорю великої Любові, Віри, Надії !

Переглядів: 298 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz