Середа, 24.01.2018, 01:42
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Грудень » 15 » Районна учнівська олімпіада з історії
15:40
Районна учнівська олімпіада з історії

14 грудня 2017 року відбулася районна учнівська олімпіада з історії, у якій взяли участь 75 учнів. Результати участі шкільних команд розіслані в навчальні заклади 15.12.2017 року.

 

Вітаємо призерів районної олімпіади та їх наставників :

8 клас

І місце

Дубінець Яна - Колківський НВК (вчитель Степанюк О.І.)

ІІ місце

Терещук Віра – Велюнський НВК (вчитель Гамза Н.А.)

Крупко Катерина – Сварицевицький НВК (вчитель Полєшко О.І.)

Берестень Богдана – Висоцька ЗОШ (вчитель Діжурко Л.Й.)

Богельська Оксана – Удрицький НВК (вчитель Мазур О.Ф.)

ІІІ місце

Діжурко Ілля – Туменський НВК (вчитель Діжурко О.А.)

Олексійовець Ярослав – Колківський  НВК (вчитель Степанюк О.І.)

Євсович Алевтина – Дубровицька ЗОШ №1(вчитель Станк`явичус В.К.)

Романовський Богдан – Бережницький НВК (вчитель БрановськаТ.М.)

Красько Владислав – Залузький НВК (вчитель Жакун М.В.)

Котяш Дмитро – Дубровицька ЗОШ №2 (вчитель Дука С.В.)

9 клас

І місце

Колода Яна - Дубровицький НВК (вчитель Клюйко Ж.О.)

ІІ місце

Хомич Владислав – Селецький НВК (вчитель Хомич Л.М.)

Годинко Ілона – Заслуцький НВК (вчитель Васильчик О.О.)

Зданевич Іванна – Дубровицька ЗОШ №2 (вчитель Дука С.В.)

Гаврилюк Ліна – Дубровицька ЗОШ №2 (вчитель Бандура Т.М.)

ІІІ місце

Крупко Дмитро – Сварицевицький НВК (вчитель Турук Г.С.)

Красько Зорина – Берестівський  НВК (вчитель Боковець А.О.)

Олещук Яна – Колківський НВК (вчитель Степанюк О.М.)

Костюкевич Ольга – Висоцька ЗОШ (вчитель Діжурко Л.Й.)

Савич Карина – Лютинський НВК (вчитель Чудік О.Т.)

10 клас

І місце

Хомич Марія - Колківський НВК (вчитель Степанюк О.І.)

ІІ місце

Кухар Дарина – Висоцька ЗОШ (вчитель Діжурко Л.Й.)

Столярець Назарій – Дубровицька ЗОШ №2 (вчитель Дука С.В.)

ІІІ місце

Торгун Софія – Велюнський  НВК (вчитель Дячук О.О.)

Архипов Андрій – Дубровицька ЗОШ №1 (вчитель Станк`явичус В.К.)

Олексієвець Любов – Залузький НВК (Жакун М.В.)

Бондарчук Наталія – Удрицький НВК (вчитель Муха І.П.)

11 клас

І місце

Годунко Марія - Колківський НВК (вчитель Степанюк О.І.)

ІІ місце

Лисенко Олег – Дубровицька ЗОШ №2 (вчитель Клюйко В.М.)

Прокопчук Вікторія – Дубровицька ЗОШ №1 (вчитель Клімчик В.М.)

Годунко Світлана – Бережківська ЗОШ (вчитель Петрушко В.М.)

ІІІ місце

Гнедько Ірина – Велюнський  НВК (вчитель Кухарець Н.І.)

Котяй Соломія – Людинська ЗОШ (вчитель Котяй І.К.)

Гурик Ірина – Берестівський НВК (Пінчук І.Г.)

Молчанович Аліна – Дубровицький НВК (Кедрук В.П.)

Доскач Наталія– Удрицький НВК (вчитель Муха І.П.)

Мельник Ірина – Орв`яницькия НВК (вчитель Клюйко В.М.)

 

  

 

Переглядів: 356 | Додав: romachkin | Рейтинг: 3.0/3
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz