Неділя, 17.12.2017, 04:02
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Листопад » 30 » Результати олімпіади з математики
17:24
Результати олімпіади з математики

         29 листопада 2017 р. на базі Дубровицького НВК «Ліцей-школа» відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської  олімпіади з математики.

Вітаємо переможців  та  вчителів, які їх підготували !!!

6 клас

І місце

Кушнір Олександр, Дубровицький НВК (вч.Островець І.М.);

ІІ місце

Ценацевич Дарина, Селецький НВК (вч. Міндер Н.М.);

Котяш Ангеліна, Залузький НВК (вч.Котяш С.Л.);

ІІІ місце

Шах Іванна, Миляцький НВК (вч.Шах В.Л.);

Приходько Богдана, Золотинська ЗОШ І-ІІ ст. ( вч.Янковська В.В.);

Тушич Анастасія, Бережківська ЗОШ І-ІІІст. (вч.Калюх Т.В.);

Холодько Богдан, Сварицевицький НВК (вч.Крупко Г.В.);

 

7клас

І місце

Загоровський Сергій, Бережківська ЗОШ І-ІІІ ст.(вч. Калюх Т.В.);

ІІ місце

Твердун Оксана, Дубровицький НВК (вч.Чудінович Л.О.);

Ващишина Леся, Селецький НВК (вч. Ракович М.О.);

Чудік Катерина,Лютинський НВК (вч.Костюк Г.В.);

ІІІ місце

Котяш Оксана, Залузький НВК (вч. Жакун В.Ф.);

Левашова Софія, Людинська ЗОШ І-ІІІ ст.(вч. Приходько М.М.);

Бандурська Тетяна, Берестівський НВК (вч.Красько Т.К.);

 

8 клас

І місце

Гогоц Богдан, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст..№2 (вч. Ващишина Т.П.);

Правник Аліна, Орвʼяницький НВК (вч. Люлька Н.І);

ІІ місце

Вальковець Мирослава, Мочулищенський НВК (вч.Заблоцька Л.М.);

Рока Ірина, Дубровицький НВК (вч. Чудінович Л.О.);

 

ІІІ місце

Анішкевич Михайло, Сварицевицький НВК (вч. Полюхович О.А.);

Лисак Ярослав, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст..№1 (вч.Євсович В.Г.);

Літвін Владислава, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст..№2 (вч. Сімаченко С.М.);

9 клас

І місце

Адамчук Антон, Селецький НВК (вч.Ракович М.О.);

ІІ місце

Крупко Діана, Сварицевицький НВК (вч.Холодько Н.В.);

Адамчук Ілля, Селецький НВК (вч.Ракович М.О.);

ІІІ місце

Величко Надія, Дубровицький НВК (вч. Котяш В.Ф.);

Гайдиш Влад, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст..№1 (вч. Мечкало Н.С.);

Буткевич Альона, Берестівський НВК (вч.Боковець С.В.);

Конончук Олександра, Орвʼяницький НВК (вч. Томілович О.І.);

 

10 клас

І місце

Ярмошевич Ігор, Миляцький НВК (вч. Якубович В.А.);

ІІ місце

Пришко Сергій, Дубровицький НВК (вч.Островець І.М.);

Кібук Віталій, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст..№2 (вч. Ващишина Т.П.);

ІІІ місце

Новак Володимир, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст..№1(вч. Мечкало Н.С.);

Архипов Андрій, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст..№1(вч. Мечкало Н.С.);

Сімчук Валентин, Осівський НВК (вч. Костюкевич В.А.);

Калюш Діана, Залузький НВК ( вч.Котяш С.Л.);

11 клас

І місце

Торчило Дмитро, Дубровицький НВК (вч.Островець І.М.);

ІІ місце

Бойко Віталій, Бережківська ЗОШ І-ІІІ ст..(вч. Калюх Т.В.);

Галушко Аліна, Сварицевицький НВК (Полюхович О.А.);

ІІІ місце

Янковська Аліна, Людинська ЗОШ І-ІІІ ст..(вч. Щур О.В.);

Турук Віктор, Озерський НВК (вч. Полюхович С.І.);

Красько Роман, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст..№2 ( вч.Сімаченко С.М.).

 

Переглядів: 467 | Додав: romachkin | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz