Вівторок, 23.10.2018, 18:27
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Листопад » 13 » Семінар-діалог
12:18
Семінар-діалог

Коли зустрічаються друзі…

Сьогодні школа покликана, ґрунтуючись на особистісно орієнтованому підході в освіті,формувати компетентності, що дозволяють кожному стати успішною,    життєспроможною особистістю, здатною до творчої самореалізації.                                                                                                                    Л.Гриневич

       Коли зустрічаються друзі, однодумці –  це завжди приємно. А якщо така зустріч ще й об’єднує людей однієї професії, галузі – обов’язково з’являються нові ідеї, плани, досвід.

         Темі «Компетентнісно-діяльнісний підхід до управління освітнім закладом в умовах підготовки до реалізації Концепції «Нової української школи» був присвячений семінар-діалог представників органів управління освітою, керівників загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів Дубровицького та Рівненського районів, який відбувся на теренах Дубровиччини 10 листопада 2017 року. Делегацію рівненчан очолив начальник відділу освіти Рівненського району Набочук Олександр Юрійович. За мету учасники зустрічі ставили розширення  кола професійного спілкування керівників освітніх закладів Дубровицького та Рівненського районів; обмін досвідом роботи щодо упровадження діяльнісно-компетентнісного підходу до управління сучасними освітніми закладами в умовах реформування освітньої галузі; налагодження зв'язків педагогічних, учнівських колективів освітніх закладів  Дубровицького та Рівненського районів  з проблем організації освітнього процесу в період підготовки до реалізації Концепції «Нової української школи».

    Розпочався семінар з візиту до Дубровицького ДНЗ № 4, де присутніх з освітнім простором Дубровицького району ознайомила начальник управління освіти, молоді та спорту Дубровицької РДА Стасюк Ніна Іванівна, роботу дошкільного закладу представила учасникам зустрічі завідувач ДНЗ № 4 Пігаль Тетяна Іванівна. Теплими оплесками та щирими усмішками сприйняли гості з Рівенського району творчі виступи маленьких вихованців  та працівників дитсадка.

     Побували керівники навчальних закладів і в Заслуцькому НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів - ДНЗ»,  де директор закладу Рожко Станіслав Миколайович розповів про  системний підхід до функціонування дошкільної та загальної середньої освіти у складі навчально-виховного комплексу, а гості мали змогу долучитися до участі в заході до Дня  писемності «Слово животворяще…», оцінити навчально-матеріальну базу НВК, спробувати смачний чай «Фітошка» з настою лікарських рослин, вирощених учнями та педагогами закладу. 

     Вразив педагогів з Рівненського району і візит до Берестівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ», у якому директор закладу Климчук Сергій Тимофійович провів екскурсії –презентації   виховних центрів навчального закладу :

  • «На захисті Вітчизни» (виховний центр);

- «Від козацької минувшини до героїчного сьогодення» (кабінет Захисту   Вітчизни, центр національно-патріотичного виховання);

  • «Українська світлиця» (музейна кімната).                                    

   Побували гості і на занятті у стрілецькому тиру, де побачили фрагмент уроку з предмета «Захист Вітчизни» у 10 класі «Прийоми  і   правила стрільби зі зброї»;   стали учасниками    майстер-класу із часткового розбирання і збирання автомату та вправ  зі стрільб із пневматичної гвинтівки, який провів для них учитель –методист закладу,  лауреат обласного конкурсу «Учитель року-2016» Вабіщевич Анатолій Валентинович. Приємне враження на  учасників зустрічі справили просторі навчальні кабінети , рекреаційні зони, навчально-методична база школи, співпраця педагогічного колективу з батьківською громадою та спонсорами закладу.

    Швидко сплинув час перебування у Дубровицькому НВК «Ліцей-школа», де  директор закладу Кушнір Володимир Володимирович презентував присутнім систему роботи дирекції, педагогічного колективу щодо    створення   умов   для    формування компетентної, конкурентоспроможної особистості. Під час екскурсії по закладу гості мали змогу оцінити інформаційно-комунікаційне середовище освітнього процесу,  поспілкуватися з вихованцями ліцею, познайомитися з організацією роботи учнівської Мерії, побувати в адміністративних, навчальних кабінетах, де панує дух творчості, наукових пошуків та наполегливості.  А актова зала ліцею зустріла гостей яскравим «Творчим калейдоскопом», де юні аматори сцени подарували учасникам семінару свій талант, хвилини радості, натхнення та незабутні враження. Побували гості і на щойнозбудованому «народному стадіоні», який став ще одним завершеним проектом учнівського, педагогічного колективів закладу та небайдужих прихильників ліцею як закладу для обдарованих дітей.                   

   Завершилася зустріч неформальним спілкуванням у дружньому колі. Сподіваємося, що кожен  учасник семінару-діалогу  забрав із собою додому частинку  освітянського тепла, нову ідею із закладів поліського краю, світлі спогади про Дубровиччину та бажання повернутися сюди ще раз!..

Переглядів: 213 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz