Вівторок, 21.11.2017, 04:42
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Листопад » 13 » Переможці VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
10:06
Переможці VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ВІТАЄМО

переможців VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка !

       10 листопада 2017 року на базі Дубровицької ЗОШ І-ІІІІ ст.№1 відбувся  районний етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів. Усі навчальні заклади долучилися до  Конкурсу. Учасниками стали 162 учні (25 учнів 5класів; 27-6; 31-7; 26-8; 24-9; 13-10;16-11).

І серед них журі визначило переможців ;

5 клас

І місце –Боковець Юлія,Берестівський НВК, учитель Серко Г.В.

ІІ місце –Костючок Наталія,Бережківська ЗОШ, уч.Сидоришина В.О.

ІІІ місце-Мартинчик Вікторія,Дубровицький НВК,уч.Клюйко Г.М.

ІІІ місце-Олещук Ольга,Колківський НВК,уч.Андрієвська Т.М.

ІІІ місце- Карпович Рувим, Людинська ЗОШ,уч. Пляшко М.М.

ІІІ місце-Мельник Катерина, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2,уч.Карпович І.А.

ІІІ місце-Мартинчик Вікторія,Дубовицький НВК, уч,Клюйко Г.М.

ІІІ місце- Остаповець Діана , Заслуцький НВК,уч.Рожко С.П.

6 клас

І місце – Придюк Вероніка , Крупівська ЗОШ, уч.Придюк В.Ф.

ІІ місце- Ромаш Марія, Лютинський НВК,уч.Котяш Є.С.

ІІ місце- Фараджова Роксана,Туменський НВК,уч,Дерачиць І.М.

ІІ місце- Карпович Дарина, Дубровицький НВК,уч. Романушко Л.Б.

ІІІ місце- Ясак Альона,Велюнський НВК,уч. Гнедько Л.В

ІІІ місце- Котяш Ангеліна, Залузький НВК,уч. Шворак Л,В

ІІІ місце- Шибанова Марія, Дубровицька ЗОШ І-ІІІст.№2,уч.Придюк І.А.

7 клас

І місце – Котяш Олеся,Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ,уч.Карпович І.А.

ІІ місце- Котяш Оксана, Залузький НВК,уч.Котяш Л.Л.

ІІ місце- Давидюк Анастасія , Дубровицький НВК,уч.Матвійчук Т.Я.

ІІІ місце-Трофімов Владислав , Велюнський НВК,уч. Гнедько Л.П.

ІІІ місце-Козік Мирослава , Висоцька ЗОШ І-ІІІ ст.,уч. Садовник А.А.

ІІІ місце- Левашова Софія, Людинська ЗОШ, уч.Пляшко М.М.

ІІІ місце- Чудінович Світлана, Сварицевицький НВК. уч.Жуковська В.В.

ІІІ місце- Придюк Дарина ,Селецький НВК,уч.Островець В.П.

ІІІ місце- Дерун Тетяна,Удрицький НВК,уч. Кухаревич Н.О.

8 клас

І місце – Діжурко Аліна, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2, уч. Петрусь Л.І.

ІІ місце- Красько Владислав ,Залузький НВК, Котяш Л.О.

ІІ місце- Дубінець Яна ,Колківський НВК,АндрієвськаТ.М.

ІІ місце- Дергільова Ольга ,Селецький НВК,Дворак Г.Й.

ІІ місце- Богельська Оксана ,Удрицький НВК ,Ящук Г.С.

ІІІ місце- Корейчук Олена ,Сварицевицький НВК ,ЧудіновичТ.С.

ІІІ місце- Діжурко Іванна,Туменський НВК,уч.БогельськаГ.Г,

ІІІ місце- Смужевич Анастасія, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№1,уч.Клюйко І.В.

ІІІ місце- Кібиш Дарина ,Підлісненський НВК,уч.Гордич Т.В.

9 клас

І місце- Опанасик Марія. Висоцька ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Махно М.Ф.

ІІ місце- Савич Карина ,Лютинський НВК, уч.Грицюк Л.І.

ІІ місце- Гаврилюк Аліна ,Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№1, уч.Бордаков О.О.

ІІ місце- Колода Яна, Дубровицький НВК, уч.Паламарчук С.В.

ІІІ місце- Красько Назар, Залузький НВК, уч.Котяш Л.О.

ІІІ місце- Олещук Яна ,Колківський НВК, уч.АндрієвськаТ.М.

ІІІ місце- Прокопчук Каріна,Туменський НВК, уч.Дерачиць І.М.

ІІІ місце- Малько Анастасія ,Удрицький НВК, уч.Кухаревич Н.О.

10 клас

І місце- Мисько Віталій , Дубровицький НВК, уч.Матвійчук Т.Я.

ІІ місце- Лясковець Євгенія.Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2, уч.Карпович І.А.

ІІ місце- Архипов Андрій, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№, уч.1ванів Г.М.

ІІІ місце-Кухар Дарина, Висоцька ЗОШ І-ІІІ ст. уч.Нестерчук О.О

ІІІ місце- Кисіль Оксана, Удрицький НВК, уч. Ящук Г.С.

11 клас

І місце- Годунко Марія, Колківський НВК, уч.АндрієвськаТ.М.

ІІ місце- Островець Катерина ,Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2, уч.ПетрусьЛ.І.

ІІ місце- Лясковець Анна ,Дубровицький НВК, уч.Матвійчук Т.Я.

ІІІ місце- Гнедько Ірина ,Велюнський НВК, уч.Гнедько Л.П.

ІІІ місце-Котяй Соломія ,Людинська ЗОШ І-ІІІ ст.уч.Котяй Л.Г.

Щиро дякуємо переможцям та наставникам, зичимо здоров'я, творчого натхнення та нових успіхів.

Методист КУ "Дубровицький РМК"      А.Цибульська

Переглядів: 183 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz