Понеділок, 23.09.2019, 03:03
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Березень » 2 » Методична робота
14:31
Методична робота

Методична робота з вчителями фізики та математики

     24 лютого 2017 року в РМК відбулося заняття семінару-практикуму учителів фізики та астрономії з теми «Сучасні підходи до організації роботи з обдарованими учнями» за матеріалами Великоозерянського НВК.

Учасники семінару-практикуму переглянули відеоурок у 9класі на тему «Залежність струму в напівпровідниках від температури. Терморезистори», який провів учитель фізики Павлосюк І.М.

Красюк К.П. поділилася досвідом роботи з обдарованими учнями та досвідом з організації дослідницької роботи з фізики.

      Сидоришина Л.Й.( Селецький НВК) та методист РМК ЛавровичТ.В. розповіли про нові підручники з фізики для 9 класу. Павлосюк І.М. поділився досвідом роботи з теми «Використання інформаційних технологій на уроках фізики». Лаврович Т.В. зробила аналіз результатів олімпіад з фізики та астрономії.

 

     27.02.2017 року проведено заняття семінару-практикуму вчителів математики з теми «Особливості викладання математики з використанням інформаційно-компʼютерних технологій» в РМК за матеріалами Мочулищенського НВК. Керівник семінару-практикуму Ващишина Т.П. (ЗОШ №2) ознайомила з планом роботи семінару-практикуму та представила учасникам семінару-практикуму презентацію «Використання інформаційно-компʼютерних технологій при викладанні математики». Учитель математики Мочулищенського НВК Заблоцька Л.М. представила увазі учасників семінару-практикуму відеоурок на тему «Застосування формул скороченого множення для розкладання многочлена на множники» у 7 класі, а також поділилася досвідом з проведення нестандартних уроків. Учителі НВК «Ліцей-школа» Островець І.М. та Чудінович Л.О. ознайомили присутніх з новими підручниками з математики для 9 класу. Методист РМК Лаврович Т.В. проаналізувала результати олімпіади з математики.

 

Переглядів: 268 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz