Понеділок, 26.06.2017, 00:22
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Березень » 1 » Вітаємо переможців ІІІ-го (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад
15:29
Вітаємо переможців ІІІ-го (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад

Про результативність участі учнівських команд

загальноосвітніх закладів  району

в ІІІ-му (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад

із базових  дисциплін

у 2016 – 2017  навчальному році

       На виконання наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від  16.12. 2016 року № 641 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських  олімпіад із базових дисциплін і  відбірково - тренувальних зборів у 2016 – 2017 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, Положення про проведення І – ІІІ  етапів Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22.09.2011 № 1009, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056, Правил проведення І,ІІ,ІІІ етапів Всеукраїнських у учнівських олімпіад із навчальних предметів у Рівненській області, затверджених наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 16.09.2013 № 579 та зареєстрованого в юстиції 24.09.2013 за № 142/1101, у січні – лютому  2017 року проходив  ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін.

     У обласних олімпіадах взяли участь 77 учнів ( у 2015 році-69 учнів, у 2016 році – 78 учнів) із 14-ти навчальних закладів Дубровицького району: Велюнського, Залузького, Колківського, Миляцького, Орв’яницького,  Сварицевицького, Селецького, Лютинського, Удрицького  навчально-виховних комплексів, Бережківської, Висоцької, Дубровицьких № 1 та № 2 загальноосвітніх шкіл, Дубровицького НВК  «Ліцей-школа». Із них: 39 вихованців сільських шкіл , що становить 50,6% ( у минулому році 34 учні сільських шкіл -43,6 %), 38 учнів -49,4 %, (в минулому році -44учні- 56,4 %)- з міських закладів, в тому числі з  Дубровицького навчально-виховного комплексу  “Ліцей –школа“ – 25 учнів, що становить 32,5 % від загального числа учасників  (в минулому році -343 учні -43,6 % від загального числа учасників).

     Найкраще представили район на обласному рівні команди    школярів:    

     Дубровицького  навчально-виховного комплексу  «Ліцей –школа», яка виборола 15 призових місць ( в минулому році -17) в обласних олімпіадах : 3 других : Скаржинець Дмитро та Потер Святослав  з інформаційних технологій;

    Климчук Софія з хімії; 12 третіх : Щур Юрій  з інформатики, Пінчук Іван з біології,Лясковець Анна, Мунько Валентина, Полюхович Валерія, Клюйко Валерія  з хімії; Скаржинець Дмитро з англійської та Лепуга Анастасія з німецької мови ; Юрочко Василина з екології, Пришко Сергій та Краєвський Олександр з інформаційних технологій; Галушко Іванна з обслуговуючої праці;

     Дубровицької загальноосвітньої школи  № 1-  6 призових місць :1 друге – Архипов Андрій  з біології, 5 третіх -Бовгиря Мирослава та Прокопчук Вікторія з німецької мови,Новак Володимир з фізики,математики та німецької мови;

     Дубровицької  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 2: 5 призових місць : 2 других –Лисенко Олег з біології та Гогоц Богдан з математики; 3 третіх- Золотаревич Ольга з російської мови та літератури, Нікітович Юлія з обслуговуючої праці, Хомич Вікторія з географії;

     Колківського навчально-виховного комплексу -5 призових місць: 3 других- Годунко Марія з історії,правознавства та української мови і літератури; 2 третіх -Годунко Лілія з біології, Бруяка Наталія з історії ;

     Орв’яницького навчально-виховного комплексу – 5 призових місць : 2 других –Правник Світлана з історії; Конончук Катерина з обслуговуючої праці; 3 третіх – Красько Богдан з технічної праці;Правник Світлана з хімії, Дацько Зоряна з української мови та літератури;

      Учні Селецького навчально-виховного комплексу вибороли два призових місця (Нікодімова Алла – ІІ місце з російської мови та літератури, Адамчук Софія – ІІІ місце з правознавства). А вихованці Залузького (Красько Назар– ІІІ місце з української мови та літератури), Сварицевицького (Крупко Діана– ІІІ місце з математики), Велюнського(Терещук Тетяна– ІІІ місце з української мови та літератури), Миляцького (Савич Андрій -ІІ місце з географії) навчально-виховних  комплексів, Висоцької  загальноосвітньої школи (Бруцька Марія – І місце з фізики) принесли району по 1 призовому місцю в обласних предметних олімпіадах.

         Дев’ятий     рік поспіль якісний результат показала районна  команда учнів з хімії,  завоювавши 6 призових місць із восьми учасників. Успішною була участь команд з української мови і літератури, біології та інформаційних технологій –по  4 призових місця  відповідно із чотирьох, семи та п’яти учасників,  з історії,математики, обслуговуючої праці та німецької мови – по три призових місця.

     Всього  на обласному рівні здобуто  43 (в минулому році -39) призових місця : 1 перше - з фізики ( у минулому році 3 - по одному  з хімії , інформаційних технологій, правознавства ); 13 других( у минулому році -9) – по 2 з історії, біології, інформаційних технологій, по 1 з правознавства, української та російської мови та літератури, географії, математики, обслуговуючої праці,хімії;  29 – третіх(27 у минулому році)  -5 з хімії, по 3 з української та німецької мови, по 2 з англійської мови, інформаційних технологій, біології, математики, обслуговуючої праці, по 1 з інформатики, правознавства, історії, фізики, екології, географії, російської мови та літератури, технічної праці, що є високим показником  в інтелектуальних перемогах останніх  дев’яти років  (2008 р. -8 призових місць , 2009 р. - 13, 2  -у Всеукраїнському етапі., 2010 р. – 15 , 2 – у Всеукраїнському етапі, 2011 р. – 23, 1 – у Всеукраїнському етапі, 2012 р. – 33, 1- у Всеукраїнському етапі, 2013 р. – 43, 2014 р. -41, 2015 р. – 32, у 2016р. - 39).

     Дані результати свідчать про системний підхід до роботи з       обдарованими учнями впродовж усього навчального року.

       Із 18  предметів, з яких проводились олімпіади, з двох предметів (астрономії, економіка) в поточному навчальному році немає призерів обласного рівня.

      Учасниками відбірково-тренувальнизх зборів для підготовки до ІУ туру всеукраїнських олімпіад  стали 3 учні навчальних закладів району :  Скаржинець Дмитро з інформаційних технологій (Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа»), Бруцька Марія з фізики (Висоцька загальноосвітня школа) та Правник Світлана з історії (Орв’яницький навчально-виховний комплекс).

    Залишається високим якісний показник результативності участі школярів в обласних олімпіадах. Якщо в 2010 році лише третина учасників обласних олімпіад стали призерами  (29, 6 %,),  в 2011 році - 39 %,  в 2012 році- 48,6%, 2013 р.- 59 %, 2014– 47,7 в 2015 році– 45 %, у 2016 році – 50 % від загальної кількості учасників обласних олімпіад, то у 2017 році цей показник становить 55,8% призових місць від загальної кількості учасників.

     Систематична робота з обдарованою учнівською молоддю, використання індивідуального , особистісно орієнтованого підходу до вивчення предметів, інноваційних навчальних технологій допомогли підготувати  призерів ІІІ ( обласного ) етапу Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін таким  педагогам:

     Дубровицького НВК «Ліцей-школа» (директор Кушнір В.В.) Ремезюк Т.В., учителю хімії,  Жакун Л.М., учителю біології, Паламарчуку Ю.С., учителю інформаційних технологій, Пінчук Н.М., учителю екології, Семенюк Т.О., учителю англійської мови, Соколу М.Ф., учителю німецької мови, Шиш Н.А., учителю обслуговуючої праці ;

     Дубровицької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 (директор Клюйко І.В.) Гладкій М.І., учителю біології, Нестерчук Л.Т., учителю німецької мови, Лясковець Л.О.,учителю англійської мови, Мечкало Н.С., учителю математики, Руско М.М., учителю фізики;

      Дубровицької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 (директор Клюйко В.М.) Ващишиній Т.П., учителю математики, Ващишин В.І., учителю обслуговуючої праці, Абрамович Н.М.,учителю географії, Пікнеру О.Г., учителю біології, Дунчич Н.І., учителю зарубіжної літератури та російської мови ;

      Залузького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» (директор Котяш Л.М.) Котяш Л.О.,учителю української мови та літератури;

      Колківського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» (директор Покидько П.Д.) Степанюку О.І., учителю правознавства та історії, Остаповцю Ю.М., учителю біології, Андрієвській Т.М., учителю української мови та літератури;

      Висоцької ЗОШ І – ІІІ ступенів (директор Креденсир В.П.) Красюк К.П., учителю фізики ;

     Миляцького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» (директор Охмак С.В.) Савичу В.Р., учителю географії;

      Орв’яницького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» (директор Буткевич А.І.) Правнику О.М., учителю хімії, Стельмаху П.П., учителю технічної праці, Буткевич О.І., учителю обслуговуючої праці, Кулик Г.В., учителю української мови та літератури, Клюйку В.М., учителю історії;

       Сварицевицького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» (директор Полюхович О.М.) Холодько Н.В., учителю математики;

 т   Селецького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» (директор Тилевний І.М.) Такун Л.І., учителю зарубіжної літератури та російської мови, Рабешко Г.О., учителю правознавства;

     Велюнського НВК«ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» (директор Охмак С.О.) Гнедько Л.П., учителю української мови та літератури.

     Управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації, комунальна установа «Дубровицький районний методичний кабінет» щиро вітають призерів обласних олімпіад та  їх наставників , зичать нових успіхів в інтелектуальних змаганнях !

 

РЕЗУЛЬТАТИ

участі учнівських команд  у обласному, всеукраїнському  турах всеукраїнських олімпіад з базових предметів (січень-квітень 2017 р.)

 

п/п

Назва шкіл

Усіх учасників

Усіх

І-х місць

Усіх

ІІ-х місць

Усіх

 ІІІ-х місць

Усього призових місць

Загальна кількість

%

до к-ті учасників

1

Бережківська ЗОШ І-ІІІ ст.

4

 

 

 

-

 

2

Велюнський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

2

 

 

1

1

 

3

Висоцька ЗОШ

4

1

 

 

1

 

4

Залузький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

2

 

 

1

1

 

5

Колківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

7

 

3

2

5

 

6

Лютинський НВК

1

 

 

 

-

 

7

Миляцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

2

 

1

 

1

 

8

Орв’яницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

6

 

2

3

5

 

9

Сварицевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

4

 

 

1

1

 

10

Селецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

6

 

1

1

2

 

11

Удрицький НВК

1

 

 

 

-

 

12

Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 

8

 

1

5

6

 

13

Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2

5

 

2

3

5

 

14

Дубровицький НВК

 «Ліцей –школа»

25

 

3

12

15

 

 

Всього

77

1

13

29

43

55,8%

 

 

 

Переглядів: 328 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz