Понеділок, 23.09.2019, 03:23
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Січень » 24 » РМО практичних психологів та соціальних педагогів
16:27
РМО практичних психологів та соціальних педагогів

Психологічний супровід компетентісного та діяльнісного підходів у закладах освіти

    24 січня 2017 року в приміщенні Дубровицького РМК пройшло засідання районного методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти району з теми «Психологічні чинники реалізації компетентнісного і діяльнісного підходів у навчально-виховному процесі». Упродовж засідання розглянуто питання:

  1. Роль практичного психолога у формуванні та удосконаленні компетентностей учасників навчально-виховного процесу у навчально-виховному процесі. Катрук О.С.  – методист РМК.

  2. Проведення та оформлення корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи практичним психологом. Дубінець О.І.  – практичний психолог Селецького НВК.

  3. Адаптація 1,5,10 класів до навчання у школі. Профілактика, діагностика, корекція дезадаптації. Попко К.В.– практичний психолог БережницькогоНВК.

  4. Роль ціннісних орієнтацій у становленні особистості старшокласників. Крупко Н.А. – практичний психолог Сварииевицький НВК.

  5. Робота з педагогами: використання тренінгу як педагогічної технології. Твердюк Т.Б.– практичний психолог Дубровицького НВК «Ліцей-школа»

    Члени районного методичного об’єднання зробили висновок, що формування та удосконалення компетентності учасників навчально-виховного процесу потребує грамотного психологічного супроводу. В межах сучасних освітніх нововведень, пов’язаних із переходом на компетентнісний підхід до навчання і виховання, потужнім супровідним потенціалом володіє психологічна служба системи освіти, активізація діяльності якої в реальних умовах впровадження змін може допомогти швидшому і більш безболісному переходу від міфотворення чи скептицизму до серйозної роботи.

 

Методист РМК                     О.Катрук

 

                                                                                      

Переглядів: 327 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz