Понеділок, 19.11.2018, 11:31
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Грудень » 21 » Моніторинг проблеми насильства
17:45
Моніторинг проблеми насильства

Результати анонімного анкетування учнів загальноосвітніх шкіл Дубровицького району з проблеми насильства

       Проблема профілактики насильства залишається  актуальною у зв’язку з динамічними змінами соціокультурної ситуації та специфічними тенденціями в житті сучасного суспільства. У грудні 2016 року психологічною службою Дубровицького району    проведено анонімне анкетування. Метою опитування було вивчення думки респондентів з приводу проблеми насильства і нехтування правами дітей в школі.

Дослідження проводилося анонімно серед учнів 8-11 класів 28 загальноосвітніх навчальних закладів. Всього психологічною службою було опитано 1657 осіб. Серед них 797 хлопців (48%) і 860 дівчат (52%) (Діаграма 1).

Діаграма 1

 

 

       Аналіз результатів дозволив виявити наступний розподіл думок стосовно  актуальності проблеми насильства:  62,4% опитаних дітей вважають, що проблема насильства є актуальною в нашій країні, 15,4% – що в нашій країні не існує проблеми насильства, 23,2% дітей не замислювались раніше над цим питанням (Діаграма 2).

 

Діаграма 2

 

     Як свідчать відповіді на запитання «Чи доводилось Вам бути свідком насильства (жорстокого поводження) з Вашими друзями, однолітками, школярами?»  29% учнів дають позитивну відповідь, 71% – негативну. Дана тенденція в розподілі відповідей знову ж таки підкреслює актуальність проблеми насильства в шкільному середовищі та необхідність проведення високоякісної профілактичної роботи з всіма учасниками навчально-виховного процесу (Діаграма 3).

                                                                                        Діаграма 3

 

 

 

 

Переглядів: 162 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz