Четвер, 19.10.2017, 12:56
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Грудень » 16 » Вітаємо переможців!
18:17
Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців районного етапу новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»:

у номінації «стилізована ялинка»

І місце

Позняк Наталію, ученицю Орв’яницького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Аврамишин Аліну, ученицю Підлісненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

ІІ місце

Бруяку Софію, ученицю Залузького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Холодько Ілону, ученицю Сварицевицького  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Вабіщевич Лідію, ученицю Туменського  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

ІІІ місце

Кулик Ірину, ученицю Нивецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Дячок Наталію, ученицю комунального закладу «Удрицький навчально-виховний комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Павлюк Світлану, ученицю Осівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Твердун Аллу, ученицю Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей  - школа»;

 

у номінації «новорічна картина чи колаж»

  І місце

Чирук Аліну, ученицю Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей  - школа»;

Ляхович Софію, ученицю комунального закладу «Миляцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

ІІ місце

Годунко Іванну, ученицю Залузького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Олександрович Яну, ученицю Сварицевицкого навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Міщур Ірину, ученицю Кривицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Петрівську Зореславу, ученицю Дубровицької загальноосвітньої школи №2

ІІІ місце

Яковець Марину, ученицю Великоозерянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Велику Ірину, ученицю Селецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Муху Володимира, учня Колківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Токачук Анастасію, ученицю Крупівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

 

у номінації «новорічний вінок»

І місце

Драку Назара, учня Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей  - школа»;

ІІ місце

Туровича Олександра, учня Дубровицької загальноосвітньої школи №2

Бушила Буогдана, Яцковець Євгенії, учнів Бережківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Павлосюк Маргариту, ученицю Великоозерянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

ІІІ місце

Грицюк Ольгу, ученицю Лісівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Колективну роботу групи продовженого         дня Колківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Чмуневич Софію, ученицю комунального закладу «Перебродівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Колективну роботу Велюнського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Колективну роботу 4 класу Колківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

 

у номінації «новорічний подарунок»

І місце

Придюк Софію, ученицю Дубровицької загальноосвітньої школи № 2

ІІ місце

  Деркач Олександру, ученицю Берестівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Карповича Дмитра, учня комунального закладу Смородський  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

ІІІ місце

Крупка Івана, учня Сварицевицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Діжурка Олександра, учня Туменського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

 

у номінації «новорічна композиція»

  І місце

Конончука Владислава, учня Бережницького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад».

ІІ місце

Домантович Іванну, ученицю Берестівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Міркевича Владислава, учня Великоозерянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

ІІІ місце

Мазановича Сергія, учня Туменського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Алексійчик Марію, ученицю Орв’яницького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Одейчук Дарину, ученицю Дубровицької загальноосвітньої школи №2;

 

 у номінації «сюжетна композиція»

І місце

Колективна робота учнів 2 класу Орв’яницького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

ІІ місце

Красько Христину, ученицю Берестівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Долич Софію, ученицю Крупівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

ІІІ місце

Стельмах Ілону, ученицю Людинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Гурика Андрія, учня Берестівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

 

у номінації «новорічна букет»

І місце

Леоновець Діану, ученицю Туменського  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

ІІ місце

Колективну роботу учнів 4 класу комунального закладу Смородський  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Белелю Анастасію, Денищич Катерину,учнів Велюнського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

ІІІ місце

Красько Христину, ученицю Берестівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

Котяй Соломію, ученицю Людинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Переглядів: 497 | Додав: romachkin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz