Вівторок, 21.11.2017, 04:46
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Грудень » 15 » Вітаємо переможців:
09:57
Вітаємо переможців:

13 грудня 2016 року на базі Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проходив ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, в якому взяли участь 82 учні 8-11 класів .

Вітаємо переможців:  

8 клас

Костючок Ольга Сергіївна

Висоцька ЗОШ І-ІІІ ст..

І

Діжурко Л.Й.

Хомич Владислав Сергійович

Селецький НВК

ІІ

Хомич Л.М.

Васильчик Валентина Валентинівна

Заслуцький НВК

ІІ

Васильчик О.О.

Гаврилюк Ліна Сергіївна

Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.. №1

ІІ

Бандура Т.М.

Колода Яна Русланівна

Дубровицький НВК»Ліцей-школа»

ІІ

Клюйко Ж.О.

Прокопчук Каріна Миколаївна

Туменський НВК

ІІІ

Діжурко О.А.

Яцута Марина Іванівна

Колківський НВК

ІІІ

Степанюк О.М.

Олещук Яна Василівна

Колківський НВК

ІІІ

Степанюк О.М.

Костюкевич Владислав Іванович

Великоозерянський НВК

ІІІ

Павлосюк Н.М.

Зданевич Іванна Іванівна

Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2

ІІІ

Дука С.В.

Жакун Оксана Сергіївна

Залузький НВК

ІІІ

Жакун М.В.

9 клас

Архипов Андрій Володимирович

Дубровицька

 ЗОШ І-ІІІ ст..№1

І

Станк`явічус  В.К.

Кухар Дарина Анатоліївна

Висоцька ЗОШ І-ІІІ ст..

ІІ

Діжурко Л.Й.

Киркевич Тетяна Олегівна

Сварицевицький НВК

ІІ

Полєшко О.І.

Адамчук Софія Михайлівна

Селецький НВК

ІІ

Рабешко Г.О.

Столярець Назарій Сергійович

Дубровицька ЗОШ І-ІІІст.№2

ІІІ

Рудичик О.П.

Мовчун Вікторія Анатоліївна

Крупівська ЗОШ І-ІІІ ст..

ІІІ

Голяка Л.Г.

Добринська Анастасія Володимир.

Орв`яницький НВК

ІІІ

Годунко Л.Л.

Денека Тетяна Кирилівна

Лютинський НВК

ІІІ

Чудік О.Т.

Жмура Вікторія Олександрівна

Бережківська ЗОШ І-ІІІ ст..

ІІІ

Петрушко М.В.

Бондарчук Наталія Анатоліївна

КЗ «Удрицький НВК»

ІІІ

Муха І.П.

Торгун Софія Володимирівна

Велюнський НВК

ІІІ

Дячук О.О.

Сімчук Валентин Вікторович

Осівський НВК

ІІІ

Пінчук Б.В.

Ярмошевич Ігор Геннадійович

КЗ»Миляцький НВК»

ІІІ

Охмак С.В.

 

10 клас

Годунко Марія Федорівна

Колківський НВК

І

Степанюк О.І.

Прокопчук Вікторія Володимирівна

Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1

ІІ

Клімчик В.М.

Годунко Світлана Юріївна

Бережківська ЗОШ І-ІІІ ст..

ІІ

Петрушко М.В.

Правник Світлана Олексіївна

Орв`яницький НВК

ІІ

Клюйко В.М.

Лисенко Олег Сергійович

Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.. №2

ІІІ

Клюйко В.М.

Галушко Аліна Василівна

Сварицевицький НВК

ІІІ

Турук Г.С.

Котяй Соломія Ігорівна

Людинська ЗОШ І-ІІІ ст..

ІІІ

Котяй І.К.

Остаповець Оксана Вікторівна

Залузький НВК

ІІІ

Деркач С.Я.

Череповська Юлія Валеріївна

Дубровицький НВК»Ліцей-школа»

ІІІ

Кедрук В.П.

Остаповець Оксана Вікторівна

Залузький НВК

ІІІ

Деркач С.Я.

Череповська Юлія Валеріївна

Дубровицький НВК»Ліцей-школа»

ІІІ

Кедрук В.П.

11 клас

Бруяка Наталія Ігорівна

Колківський НВК

І

Степанюк О.О.

Калюш Вікторія Олегівна

Бережківська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Петрушко М.В.

Бовгиря Катерина Сергіївна

Велюнський НВК

ІІ

Дячук О.О.

Семенюк Катерина Олександрівна

Дубровицька ЗОШ І-ІІІс №2

ІІІ

Клюйко В.М.

Лимар Захар Вікторович

Людинська ЗОШ І-ІІІ ст..

ІІІ

Гура Р.С.

Борсук Раїса Ігорівна

КЗ»Удрицький НВК»

ІІІ

Муха І.Г.

Петрушко Віталій Миколайович

Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст..№1

ІІІ

Станк`явічус В.К.

Сидоришина Лідія Сергіївна

Селецький НВК

ІІІ

Рабешко Г.О.

Котяш Іванна Леонтіївна

Залузький НВК

ІІІ

Жакун М.В.

Романів Світлана Миколаївна

Орв`яницький НВК

ІІІ

Клюйко В.М.

 
Переглядів: 659 | Додав: romachkin | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz