Четвер, 19.10.2017, 12:59
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Грудень » 12 » Олімпіада з фізики
15:25
Олімпіада з фізики

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики!

Серед  учасників 7-11 класів переможцями стали:

7 клас

І місце -  Гогоц Богдан, Дубровицька ЗОШ І-ІІІст. №2;

ІІ місце – Карпович Мирослава, Жаденський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ;

                 Рока Ірина, Дубровицький НВК «Ліцей – школа»;

ІІІ місце – Рока Тетяна, Кривицька ЗОШ І-ІІІ ст.;

                  Скаржинець Владислава, Дубровицький НВК «Ліцей – школа»;

                  Вальковець Мирослава, Мочулищенський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ».

 

8клас

І місце – Бруцька Марія, Висоцька ЗОШ І-ІІІ ст.,

ІІ місце – Красько Назар, Залузький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»;

ІІІ місце – Олещук Яна, Колківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»

                   Рудь Марія, Миляцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»;

                   Адамчук Антон, Селецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ».

 

9 клас

І місце – Новак Володимир, Дубровицька ЗОШ І-ІІІст. №1;

ІІ місце -Ярмошевич Ігор, Миляцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»;

ІІІ місце – Вальковець Юлія, Мочулищенський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ».

 

10 клас

 І місце – Бойко Віталій, Бережківська ЗОШ І-ІІІ ст..;

ІІ місце – Лисенко Олег, Дубровицька ЗОШ І-ІІІст. №2;

                 Рожко Олександр, Дубровицький НВК «Ліцей – школа»;

ІІІ місце – Янковська Аліна, Людинська ЗОШ І-ІІІ ст..;

                   Мацерук Роман, Селецький  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»;

                   Галушко Аліна, Сварицевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ».

 

11 клас

І місце – Щур Юрій, Дубровицький НВК «Ліцей – школа»;

ІІ місце – Стельмах Вячеслав, Орвʼяницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ»;

ІІІ місце – Бруяка Наталія, Колківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ».

 

 

 

 

 

Переглядів: 442 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz