П`ятниця, 14.12.2018, 18:02
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Грудень » 12 » Олімпіада з англійської мови
14:55
Олімпіада з англійської мови

Вітаємо

переможців районного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови !

10 грудня 2016 року на базі Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» відбувся районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів. 52 учасники мали змогу перевірити свої знання з аудіювання,читання, у написанні творчої роботи, а також показати рівень усної мовленнєвої компетентності.
 Переможцями стали:

8 клас

І місце Гайдиш Владислав, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№1, учитель Воробей С.В.

ІІ місце –Красько Назар,Залузький НВК, учитель Котяш В.М.

ІІІ місце - Адамчук Ілля,Селецький НВК,учитель Ляхович О.Х

ІІІ місце – Жакун Раїса, Бережківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Рудичик Т.М.

ІІІ місце – Орленко Соломія, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2, учитель Мельничук О.І.

ІІІ місце – Адамчук Антон, Селецький НВК,учитель Ляхович О.Х

ІІІ місце – Воробей Тетяна, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№1, учитель Лясковець Л.О.

ІІІ місце – Красько Ярослава, Орв‘яницький НВК, учитель Пешко М.П.

9 клас

І місце – Новак Володимир, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№1, учитель Воробей С.В.

ІІ місце – Котяш Андрій, Дубровицький НВК, учитель Хрипта А.М.

ІІ місце – Кисіль Оксана,КЗ «Удрицький НВК» , учитель Дячок Н.В.

ІІІ місце – Жмура Вікторія, Бережківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Кузло Н.І.

ІІІ місце – Подик Володимир, Орв‘яницький НВК, учитель Пешко М.П.

ІІІ місце – Нікодімова Алла, Селецький НВК,учитель Блохіна І.П.

10 клас

І місце – Прокопчук Вікторія, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Лясковець Л.О.

ІІ місце – Бойко Віталій, Бережківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Кузло Н.І.

ІІ місце – Томілович Аліна, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2, Кудра І.М.

ІІ місце – Костюкевич Аліна, Селецький НВК,учитель Блохіна І.П.

ІІІ місце – Мельник Ірина, Орв‘яницький НВК, учитель Буткевич О.М.

ІІІ місце – Воробей Олена, Колківський НВК, Лясковець І.В.

 

11 клас

І місце – Скаржинець Дмитро, Дубровицький НВК, учитель Семенюк Т.О.

ІІ місце – Тенюка Олена, Дубровицький НВК, учитель Семенюк Т.О.

ІІ місце – Борсук Раїса ,КЗ «Удрицький НВК» , учитель Дячок Н.В.

ІІ місце – Воротнюк Аліна, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№1, учитель Воробей С.В.

ІІІ місце – Борсук Алла, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2, Кудра І.М.

ІІІ місце – Жакун Юлія ,Залузький НВК, учитель Куришко Т.В.

ІІІ місце – Бовгиря Катерина ,Велюнський НВК, Сас Н.І.

 

                             Методист КУ РМК                                                     А.Цибульська                                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 549 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz