Вівторок, 26.09.2017, 00:10
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Грудень » 1 » Олімпіада "Юне обдарування" 2016
09:46
Олімпіада "Юне обдарування" 2016

  Результати участі учнів 4 класу в олімпіаді « Юне обдарування».  30.11. 2016р.

 Українська мова
І місце –Богельська Вікторія– Дубровицька ЗОШ І-ІІІст.№1»,вчитель Ніка М.М.
ІІ місце – Верзун Тетяна –– Дубровицький НВК «ліцей – школа», вчитель Маринін В.М.
   Красько Анна – Залузький НВК « ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ»,вчитель Котяш Л.О.
Пінчук Анастасія – Орвяницький НВК « ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ, вчитель Шмигельська М.Я.
Сидоришина Ілона – Селецький НВК« ЗОШ І– ІІІст.-ДНЗ,вчитель Лясковець В.О.
ІІІ місце –Демянець Марія –Лютинський НВК « ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ», вчитель Денека Г.А.
Позняк Софія –Мочулищенський НВК « ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ», вчитель Позняк О.Ф.
Черпак Христина – Дубровицька ЗОШ І-ІІІст.№2, вчитель Мазур Н.П.
Шах Валерія –Миляцький НВК « ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ»,вчитель Остапович С.А.
 Гольц Вікторія –Сварицевицький НВК « ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ», вчитель Бубнович М.В.
Остаповець Діана –Заслуцький НВК« ЗОШ І– ІІст.– ДНЗ., вчитель Чудік Н.М..

    Математика
І місце – Лінкевич Андрій – Дубровицька ЗОШ І-ІІІст.№1, вчитель Адамчук Г.П.
ІІ місце – Холодько Ярослав – Дубровицький НВК «ліцей – школа», вчитель Семеняка О.В.
Постоєв Даніїл–  Висоцька ЗОШ І-ІІІст., вчитель Кухар Н.В.
Стельмах Михайло – Орвяницький НВК « ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ, вчитель   Шмигельська М.Я.
Островець  Владислав – Селецький НВК« ЗОШ І– ІІІст.-ДНЗ, вчитель Корвець М.А.
ІІІ місце – Гембицька Вікторія – Дубровицька ЗОШ І-ІІІст.№2, вчитель Чмуневич О.В.
Алферов Богдан – Сварицевицький НВК « ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ», вчитель Стрибулевич О.О.
Діжурко Анатолій –.Туменський НВК « ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ», вчитель Мазанович Л.Г.
Дричко Зоряна – Золотинська ЗОШ І-ІІст., вчитель Чудік К.В.
Ковтунович Іванна – Лютинський НВК « ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ», вчитель Денека Г.А.

      Природознавство
І місце – Вальковець Віталій – Мочулищенський НВК « ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ», вчитель Позняк О.Ф.
ІІ місце – Бернацький Єгор – Дубровицький НВК «ліцей – школа», вчитель Семеняка О.В.
Таборовець Тетяна – Колківський НВК « ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ», вчитель Ромаш О.Й.

  Колдун Владислав – Дубровицька ЗОШ І-ІІІст.№2, вчитель Мазур Н.П.
Черпак Ірина – Берестівський НВК« ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ», вчитель Деркач Л.Д.

ІІІ місце – Гурик Дмитро – Берестівський НВК« ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ», вчитель Рикун О.М.
 Павлюк Софія  – Осівський НВК « ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ», вчитель Новак В.Й.
Крупко Іван –– Сварицевицький НВК « ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ», вчитель Стрибулевич О.О.
 Ольховик Софія – Селецький НВК « ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ», вчитель Лясковець В.О
Вовкодав Назар –Удрицький НВК « ЗОШ І– ІІІст.– ДНЗ», вчитель Годунко О.І
 
               

 

 

Переглядів: 402 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz