Вівторок, 21.11.2017, 04:42
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Листопад » 21 » ХVII Міжнародний Конкурс з української мови імені Петра Яцика
11:21
ХVII Міжнародний Конкурс з української мови імені Петра Яцика

Вітаємо

переможців ХVII Міжнародного Конкурсу з української мови

імені Петра Яцика, який відбувся 18 листопада 2016 року

Серед 236 учасників 3-11 класів переможцями стали:

3клас

І місце – Волошина Ілона, Дубровицька ЗОШ І-ІІІст.№1,вчитель Клюйко Г.А.

ІІ місце – Петрович Марія, Дубровицька ЗОШ І-ІІІст.№2,вчитель Довжик

В.В.

ІІІ місце – Бордакова Злата, Дубровицький НВК «Ліцей- школа»,вчитель

Горун Г.В.

4клас

І місце – Богельська Вікторія, Дубровицька ЗОШ І-ІІІст.№1,вчитель Ніка

М.М.

ІІ місце – Верзун Тетяна, Дубровицький НВК «Ліцей-школа»,вчитель

Маринін В.М.

ІІІ місце – Олещук Ольга, Колківський НВК «ЗОШ І-ІІІст.–ДНЗ»,вчитель

Сокол І.Р.

5 клас

І місце – Придюк Вероніка, Крупівська ЗОШ І-ІІст.,учитель Пришко В.Ф.;

ІІ місце – Фараджова Роксана, Туменський НВК,учитель Дерачиць І.М.;

ІІІ місце – Карпович Дарина, Дубровицький НВК «Ліцей-школа»,учитель

Романушко Л.Б.;

6 клас

І місце – Давидюк Анастасія, Дубровицький НВК «Ліцей-школа»,учитель

Матвійчук Т.Я.;

ІІ місце – Котяш Олеся,Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2,учитель Карпович І.А.;

ІІІ місце – Мосійчук Т.В.,Висоцька ЗОШ І-ІІІ ст.,учитель Нестерчук О.О.;

7 клас

І місце – Богельська Оксана, КЗ «Удрицький НВК». учитель Ящук Г.С.;

ІІ місце – Дубінець Яна, Колківський НВК, учитель Андрієвська Т.М.;

ІІІ місце –Смужевич Анастасія, Дубровицька ЗОШ І-ІІІст.№1, учитель

Діжурко І.М.;

8 клас

І місце- -Опанасик Марія, Висоцька ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Махно М.Ф.;

ІІ місце – Савич Карина, Лютинський НВК,учитель Грицюк Л.І.;

ІІІ місце – Красько Назар, Залузький НВК, учитель Котяш Л.О.;

9 клас

І місце - Лясковець Євгенія, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2,уч.Карпович І.А.;

ІІ місце - Кисіль Оксана, КЗ«Удрицький НВК», учитель Ящук Г.С.;

ІІІ місце – Андрієвська Марія, Колківський НВК, учитель Остаповець С.М.

10 клас

І місце -Прокопчук Вікторія, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№1, уч.Іванів Г.М.;

І І місце – Годунко Марія, Колківський НВК, учитель Андрієвська Т.М.;

ІІІ місце – Вальковець Валетина, Мочулищенський НВК, уч.Бурлак В.М.

11 клас

І місце- Сидоришина Лідія, Селецький НВК, учитель Дворак Г.Й.;.

ІІ місце – Жакун Юлія, Залузький НВК, учитель Котяш Л.О;.

ІІІ місце – Годунко Лілія, Колківський НВК, учитель Андрієвська Т.М.

Щира подяка учасникам, переможцям та наставникам!

Методист КУ РМК А.П.Цибульська

 

Переглядів: 836 | Додав: romachkin | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz