Вівторок, 21.11.2017, 04:41
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Лютий » 26 » Конкурс читців-декламаторів
12:09
Конкурс читців-декламаторів

Живи, Кобзарю, в пам'яті людській

    25 лютого 2016 року у Центрі позашкільної освіти зібралися шанувальники поетичної творчості Тараса Шевченка для участі в районному етапі конкурсу - огляду читців – декламаторів, юних поетів "Живи, Кобзарю, в пам'яті людській».
     Учасники демонстрували не лише вміння виразно читати поезії, а й акторську майстерність. Присутні мали можливість насолодитися та захоплюватися Шевченковими поезіями, щемно доторкнутися до спадщини великого генія українського народу, до палкого і нескореного серця поета, вічного віщого слова Кобзаря.  Варто відзначити учнів – юних поетів, які продекламували власні поезії.  Розчулив присутніх до сліз монолог «Крик душі» учня Орв’яницького НВК Фурсовича Івана.

   У конкурсі - огляді взяло участь 46 учасників: І категорія  (молодша) - 29, ІІ категорія(старша) – 17.
За рішенням журі переможцями  стали:

І категорія  

Номінація «Читці-декламатори» :

І місце – Жакун Назарій, Бережківська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

І місце – Жакун Станіслав, Колківський НВК;

ІІ місце – Карпович Вікторія, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2;

ІІ місце – Прокопчук Вікторія, Осівський НВК;

ІІ місце – Махно Альона, Лютинський НВК;

ІІІ місце – Колошинська Софія, Лісівський НВК;

ІІІ місце – Петрушко Христина, Туменський НВК,

ІІІ місце – Руда Людмила, Нивецький НВК;

ІІІ місце – Друзь Аліна, Кривицька ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Степанюк Руслан, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

ІІ категорія

Номінація «Читці-декламатори» :

І місце – Шанько Віолета; Удрицький НВК;

ІІ місце – Охмак Катерина, Велюнський НВК;

ІІ місце – Андрієвська Марія, Колківський НВК;

ІІ місце – Котяш Оксана, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІІ місце – Ніколайчук Неля, Великоозерянський НВК;

ІІІ місце – Юрочко Василина, Дубровицький НВК;

ІІІ місце - Павлюк Світлана,  Осівський НВК;

ІІІ місце – Лисенко Олег, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ місце – Гонтар Божена, Людинська ЗОШ І-ІІІ ст.

І категорія

Номінація «Юні поети»

І місце – Ус Аліна, Бережницький НВК;

ІІ місце – Мовчун Вікторія, Крупівська ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІ місце – Томілович Марія, Миляцький НВК;

ІІІ місце – Опанасик Марія, Висоцька ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ категорія

Номінація «Юні поети»

Гран -прі – Фурсович Іван, Орвяницький НВК;

ІІ місце – Ляшко Надія, Трипутнянський НВК;

Номінація «Інсценізація творів Т.Г.Шевченка» 

І місце – Золотинська ЗОШ І-ІІ ст.( Чудік Карина, Стасюк Валентин, Костюкович Сергій);

ІІ місце –Берестівський НВК (Воробей Христина, Калюх Ярослав);

ІІІ місце – Селецький НВК (Адамчук Антон, Адамчук Ілля).

    Щиро дякуємо переможцям, учасникам та вчителям, які підготували конкурсантів.

Читайте Шевченка, вивчайте, любіть, а головне - живіть ним!  

                                                                      Голова журі  методист КУ РМК    А.Цибульська 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 556 | Додав: romachkin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz