Вівторок, 21.11.2017, 04:45
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Лютий » 24 » Підсумки обласних олімпіад
10:38
Підсумки обласних олімпіад

                                Талановиті діти – опора держави

    Загальновідомо, що здібні, талановиті діти – основа суспільства, майбутній добробут  кожної держави, адже вони – інтелектуальний потенціал, здатний до нововведень, прогресивних  перетворень у всіх галузях народного господарства. Завдання ж сьогодення – знайти, підтримати та допомогти обдарованій дитині самореалізуватися, виховати її конкурентоспроможною, адаптованою до запитів інформаційної сучасності.
     Закінчився ІІІ (обласний) етап всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін, учасниками якого  стали 78 школярів загальноосвітніх навчальних закладів Дубровицького району із Велюнського, Залузького, Колківського, Миляцького, Орв’яницького, Осівського, Сварицевицького, Селецького, Туменського навчально-виховних комплексів, Бережківської, Людинської, Дубровицьких № 1 та № 2 загальноосвітніх шкіл, Дубровицького НВК  «Ліцей-школа». У арсеналі перемог учнівських команд цього року – 39 призових місць (у минулому році - 33), з них І-х – 3, ІІ-х -9, ІІІ-х -27. Гідно представили район на обласних олімпіадах :
   учні Дубровицького НВК «Ліцей-школа», завоювавши 17 призових місць:  1 перше місце з інформаційних технологій (Скаржинець Дмитро, 10 клас), 5 других (Васінський Ярослав(11 клас) з інформатики, Щур Юрій (10 клас) з фізики, Лясковець Анна (9 клас),Мунько Валентина та Полюхович Валерія (10 клас) з хімії), 11 третіх (Лясковець Анна (9 клас)та Юрочко Василина (10 клас) з біології, Чудінович Павло (11 клас) з математики, Юрочко Василина (10 клас) з екології, Бордакова Олена (11 клас) з англійської мови, Пришко Сергій (8 клас) та Потер Святослав (9 клас) з інформаційних технологій, Берестень Ілона (8 клас), Клюйко Марина  (9 клас), Щур Станіслав та Климець Ярослав (11 клас) з хімії);
    вихованці Дубровицької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 , виборовши 4 третіх місця : з української мови та літератцури (Лясковець Євгенія (8 клас), з математики (Кібук Віталій (8 клас), з обслуговуючої праці (Нікітович Юлія (11 клас), з географії (Хомич Вікторія (9 клас) ;
    учні Бережківської ЗОШ І – ІІІ ступенів, завоювавши 4 призових місця : 1 друге (Годунко Світлана (9 клас) з географії), 3 третіх  (Калюх Вікторія (10 клас) з математики, Бойко Віталій (9 клас) з географії, Красько Сюзанна (11 клас) з історії;
   учні Колківського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» , які вибороли 3 призових місця :1 перше (Годунко Марія (9 клас) з правознавства),  1 друге (Годунко Марія (9 клас) з історії, 1 третє (Годунко Лілія (10 клас) з біології;
   учні Орв’яницького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» , які вибороли 3 призових місця:1 перше (Правник Світлана (9 клас) з хімії),  1 друге (Конончук Катерина (9 клас) з обслуговуючої праці), 1 третє (Дем’янець Богдан (11 клас) з технічної праці;
    учні Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, які вибороли 2 третіх місця: Хомська Олена з біології (11 клас), Бовгиря Мирослава з німецької мови (9 клас).
   По одному призовому місцю завоювали  учні Людинської ЗОШ І – ІІІ ступенів (ІІІ місце, Котяй Соломія з російської мови (9 клас), Миляцького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» (ІІ місце, Савич Андрій з географії (10 клас), Сварицевицького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» (ІІІ місце, Крупко Діана з математики (7 клас), Селецького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» (ІІІ місце, Адамчук Юрій з російської мови та літератури (11 клас), Туменського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» (ІІІ місце, Дерачиць Ніна з української мови та літератури(11 клас), Залузького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» (ІІІ місце, Шах Марія з екноміки (9 клас).
     Успішному виступу  учнівських команд  в обласних олімпіадах передувала клопітка, злагоджена, системна робота методистів КУ «Дубровицький районний методичний кабінет», предметних журі, у складі яких працювали кращі вчителі району, та безпосередньо учителів, які готували дітей до інтелектуальних змагань. Сьогодні управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, районний методичний кабінет висловлює щиру подяку за   наполегливість, систему роботи з обдарованими учнями, що  забезпечують успіх освітянської галузі,  педагогам:
     Дубровицького НВК «Ліцей-школа»(директор Кушнір В.В.) Ремезюк Т.В., учителю хімії, Берестеню С.В., учителю інформатики, Гогоцу Б.Й., учителю фізики, Жакун Л.М. та Пікнеру О.Г.,  учителям біології, Островець І.М., учителю математики, Паламарчуку Ю.С., учителю. інформаційних технологій, Пінчук Н.М., учителю екології, Семенюк Т.О., учителю англійської мови ;
     Дубровицької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 (директор Клюйко В.М.) Карпович І.А., учителю української мови та літератури, Ващишиній Т.П., учителю математики, Ващишин В.І., учителю обслуговуючої праці, Абрамович Н.М.,учителю географії ;
     Бережківської ЗОШ І – ІІІ ступенів (директор Скумін М.М.) Калюх Т.В., учителю математики, Скумін М.М., учителю географії,  Петрушку М.В., учителю історії;
    Залузького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» (директор Котяш Л.М.) Шах Р.С., учителю економіки;
   Колківського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» (директор Покидько П.Д.) Степанюку О.І., учителю правознавства, Степанюк О.М., учителю історії, Остаповцю Ю.М., учителю біології;
   Людинської ЗОШ І – ІІІ ступенів (директор Серко М.М.) Белелі С.Й., учителю зарубіжної літератури та російської мови ;
   Миляцького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» (директор Охмак С.В.) Савичу В.Р., учителю географії;
   Орв’яницького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» (директор Буткевич А.І.) Правнику О.М., учителю хімії, Стельмаху П.П., учителю технічної праці, Буткевич О.І., учителю обслуговуючої праці;
   Сварицевицького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» (директор Полюхович О.М.) Холодько Н.В., учителю математики;
   Селецького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ» (директор Тилевний І.М.) Такун Л.І., учителю зарубіжної літератури та російської мови ;
   Туменського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» (директор Гузич Т.Д.) Дерачиць І.М., учителю української мови та літератури;
   Дубровицької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 (директор Клюйко І.В.) Гладкій М.І., учителю біології, Нестерчук Л.Т., учителю німецької мови.

                                                                                                                    Т. Ф. Таборовець, завідувач
                                                                                                                 КУ «Дубровицький районний
                                                                                                                         методичний кабінет»

 

 

Переглядів: 316 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz