Середа, 19.12.2018, 16:09
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Лютий » 17 » "Інновація-2016"
16:10
"Інновація-2016"

«Інновація - 2016»

     Сучасний урок є мірилом якості освітнього процесу, його необхідною формою і шляхом формування ключових компетентностей особистості.З метою вивчення та упровадження інноваційних технологій у практику вивчення навчальних предметів 17 лютого в районному методичному кабінеті пройшов щорічний районний фестиваль - презентація  сучасних уроків зарубіжної літератури та російської мови «Інновація-2016», учасники якого мали нагоду ознайомитися  досвідом роботи вчителів щодо формування основних компетентностей учнів засобами літератури, проаналізувати моделі уроків у класах середньої та старшої школи, обговорити основні складові та варіанти етапів уроків, простежити доцільність та ефективність використання інноваційних навчальних технологій. Свої уроки презентували учителі зарубіжної літератури Висоцької ЗОШ Мосійчук І.А. ( «Грецькі міфи. Міф про Прометея», «Парні і непарні глухі та дзвінкі приголосні»), Людинської ЗОШ Гура І.П. (Мацуо Басьо «Відображення японських уявлень про красу в поезії митця»), Залузького НВК Жакун Н.О. (Л.Толстой «Психологічна глибина та суперечливість образу Анни Кареніної»), Берестівського НВК Пінчук М.В.( «Навчитися жити на Землі, як Людина. Еволюція образу головного героя у творі О.Уайльда «Хлопчик-зірка»), Колківського НВК Яцута В.В. (О.Генрі «Останній листок»), Вербівського НВК Лущик Н.М. (Е. Сетон-Томпсон «Лобо»), Лісівського НВК Кузло А.Л. (А.Чехов «Хамелеон»), Туменського НВК Луцук М.М. (Е.Портер «Полліанна –«дівчинка – радість»,« дівчинка - веселка»), Дубровицької ЗОШ № 1 Воробей С.В.( « Вірші зарубіжних поетів про дружбу і кохання ( Р. Бернс « Любов», Г. Гейне «Коли настав чудовий май…», К. Симонов «Жди мене…»).
   Учасники зустрічі опрацювали питання формування інноваційного середовища для розвитку полікультурної, читацької компетентностей учнів шляхом практичної реалізації компонентів державного стандарту в освітній галузі «Мови і літератури», обговорили результати районної та участі в обласній олімпіаді з російської мови та літератури, підсумували курсову підготовку у 2015 році, отримали рекомендації щодо виконання навчальної програми з предмета у зв’язку з тривалою перервою на карантин.

      Усіх учителів зарубіжної літератури запрошуємо ознайомитися з матеріалами фестивалю-презентації «Інновація-2016», викладеними в методичному кейсі вчителів зарубіжної літератури.

 

 

Переглядів: 354 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz