Понеділок, 19.11.2018, 11:15
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Лютий » 3 » ДПА та ЗНО з іноземних мов
14:33
ДПА та ЗНО з іноземних мов

Готуємося до ДПА та ЗНО з іноземних мов

       02 лютого 2016 року на базі КУ «Дубровицький РМК» відбувся навчальний семінар для вчителів іноземних мов,  під час якого розглядалися  питання щодо проведення ДПА та ЗНО з  іноземних мов у 2016 році. Методист РМК А.Цибульська ознайомила із Методичними рекомендаціями Державної  підсумкової  атестації  з  іноземних  мов, яка  проводиться  відповідно  до  Наказу Міністерства освіти і науки України від 08.10.2015 року №940 «Про  внесення  змін до наказу МОН  від  16.09.2015 №940».  Завдання  для  державної  підсумкової  атестації  з іноземних мов  на  2015/2016  н. р.  підготовлені  експертною  групою  та міжнародними організаціями з  урахуванням  особливостей національного навчально-методичного забезпечення  та  зорієнтовані  на  рівні  Загальноєвропейських  рекомендацій  з  мовної освіти та Державного стандарту базової та повної загальної освіти.
    Зміст і формат іспиту враховує головну мету навчання іноземної мови у загальноосвітніх навчальних закладах — формування в учнів комунікативної компетенції, базою для якої слугують комунікативні вміння, сформовані на основі мовних завдань  і навичок. Зміст тестових завдань будується на автентичних зразках мовлення, прийнятих у англомовних  країнах та відповідає сферам і тематиці ситуативного спілкування, зазначеним у шкільній навчальній програмі.
    Об’єктами контролю визначаються читання  і письмо як види мовленнєвої діяльності, а також лексичний і граматичний аспекти іншомовної комунікації через використання мови.
    Учасники семінару опрацювали Інструкцію щодо роботи в тестовому зошиті та заповнення бланку відповідей, критерії та шкалу оцінювання робіт ДПА, шаблони творів з англійської та німецької мов.
    Учителі   англійської мови Семенюк Т.О. та німецької мови Сокол М.Ф.(Дубровицький НВК) провели  аналіз основних помилок при виконанні тестових завдань та написанні письмової роботи з іноземних мов у 2015 році. Дали конкретні рекомендації щодо їх усунення.
     Завершився семінар «відкритим мікрофоном», виробленням методичних рекомендацій .

Методист РМК А.П.Цибульська

Переглядів: 249 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz