Субота, 24.03.2018, 19:30
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2015 » Грудень » 14 » Навчалися молоді керівники
16:48
Навчалися молоді керівники

        Навчалися молоді керівники

    Наш час – час змін і перетворень у різних сферах життя, зокрема й в навчально-виховному процесі. Сучасний світ не стоїть на місці, і першими будуть ті, хто володіє знаннями. Жодна реформа не зможе змінити будь-що в системі освіти, якщо вчитель сам не зміниться, і тим самим не змінить підходи до організації навчально-виховного процесу. 
    Школа отримала можливість самостійно обирати орієнтири і цільові установки власної діяльності. В умовах демократизації шкільного життя, переходу до громадсько-державної, фасилітативної моделі управління навчальними закладами, що зумовлено Національною стратегією роз¬витку освіти України, державними стандартами загальної середньої освіти, значно зросла роль колективних форм управління і в першу чергу - педагогічної ради.
    Саме питанням організації роботи педагогічної ради як колегіального органу управління навчальним закладом – присвячено чергове заняття районної школи адаптації молодого керівника, яке відбулося 14 грудня цього року в  Колківському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ». Слухачі школи вивчили нормативні документи, що регулюють роботу педагогічної ради, опрацювали порядок підготовки та проведення педагогічної ради, організацію контролю за виконанням рішень, познайомилися з моделлю роботи педагогічної ради Колківського НВК, яку преджставив директор закладу Покидько П.Д. Цікавим був діалог щодо типів та форм проведення педагогічних рад , шляхів активізації педагогів щодо участі в роботі педрад. У процесі роботи учасники заняття розв’язували виробничі ситуації, аналізували зразки наказів, протоколів щодо роботи педагогічної ради, знайомилися з системою контролю за виконанням рішень педрад.У ході заняття виникали дискусії щодо повноважень керівника навчального закладу в управлінському процесі, ролі профспілкових органів, шляхів створення інноваційного освітнього простору за умови недостатнього фінансування освітньої галузі. 

   


    Навчальне заняття з молодими керівниками стало ще однією сходинкою у підготовці професійного керівника, його становлення як лідера педагогічного колективу.

Завідувач КУ «Дубровицький
районний методичний кабінет»                Т.Ф.Таборовець

 

Матеріали засідання, що доступні для завантаження...

Переглядів: 268 | Додав: romachkin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz