Вівторок, 24.04.2018, 10:24
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2015 » Листопад » 10 » Семінар-нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи
17:22
Семінар-нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

Підготовка дітей до школи - одна з актуальних проблем сучасної освіти.
Тісна взаємодія дошкільного закладу і школи – основа успішного вирішення проблеми наступності.


•    Як забезпечити наступність у роботі педагогічного колективу з навчально-виховної діяльності у дошкільній та початковій ланці?
•    Як організувати співпрацю батьківського, педагогічного колективів дошкільного та молодшого шкільного підрозділів?
•    Як забезпечити адаптацію дитини до шкільного середовища в 1 класі з найменшими психологічними навантаженнями та проблемами?

   Шляхи вирішення даних проблем намагалися знайти учасники семінару-наради  заступників директорів з навчально-виховної роботи навчальних закладів району з теми «Формування особистості дитини в рамках реалізації державних освітніх стандартів через забезпечення послідовності у дошкільній та початковій освіті», який відбувся 10 листопада 2015 року  в районному методичному кабінеті.Учасникам семінару була запропонована система роботи з окреслених питань Залузького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ», яку презентувала присутнім заступник директора з навчально-виховної роботи Котяш Людмила Лаврентіївна. У ході роботи семінару заступники директорів познайомилися з напрацюваннями закладу щодо діагностування рівня підготовки дітей до навчання, їх творчого потенціалу, створення навчально-матеріальної бази в садочку та в школі, роботи педагогічної, методичної  ради з проблемного питання, науково-методичного супроводу наступності дошкільної та початкової ланки через призму співпраці вихователів ДНЗ та вчителів-початківців, створення банку нормативного, психолого-педагогічного забезпечення. Цікавими були особисті напрацювання педагогів і дошкільного, і навчального закладу щодо використання інноваційних технологій в роботі з дітьми старшої дошкільної та молодшої шкільної вікової категорії, розроблені рекомендації, посібники, матеріали методичних об’єднань, педагогічних посиденьок, дискусій, фестивалів, практичних занять з проблем забезпечення наступності у навчальній та виховній роботі дитини молодшої вікової категорії.
Учасники зустрічі у формі майстер-класу познайомилися і з особистим творчим доробком Котяш Л.Л. з питань використання у науково-методичній діяльності ІК-технологій, створення інноваційного освітнього середовища, атмосфери творчості та співпраці, комфортного навчально-виховного клімату в закладі.

        


  У рамках наради із заступниками директорів з навчально-виховної роботи розглядалися питання підготовки і проведення районного туру всеукраїнських учнівських олімпіад, організація атестації педагогічних працівників, підготовка та проведення районного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016», ЗНО-2016, моніторингу якості освіти в поточному навчальному році, нормативне забезпечення організації індивідуального та інклюзивного навчання з дітьми з особливими потребами, проблеми курсової підготовки в 2015, 2016 роках. 
   По завершенню семінару-наради учасники отримали пакет документів для використання в роботі з теми заняття.

     Матеріали семінару можна завантажити тут...


Завідувач КУ «Дубровицький районний методичний кабінет»                Т.Ф.Таборовець

Переглядів: 615 | Додав: romachkin | Теги: Залузький НВК, заступник директора, Таборовець, РМК, Котяш Л.Л. | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz