Субота, 24.03.2018, 19:31
Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2015 » Вересень » 16 » Про зміни у системі вступу до ВНЗ та ЗНО
07:39
Про зміни у системі вступу до ВНЗ та ЗНО

Шановні освітяни, учні 11-х класів, батьки учнів!

   Система освіти України зазнає суттєвих змін, спрямованих на її покращення. Зазнала суттєвих змін як система вступу до вищих навчальних закладів України, так і система зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), продовжують змінюватися й умови проведення державної підсумкової атестації (далі – ДПА).

   На базі Рівненського обласного інституту післядипломної освіти як структурний підрозділ функціонує кабінет ЗНО та моніторингу якості освіти, одним і завдань якого є методичний супровід проведення зовнішнього незалежного оцінювання на Рівненщині, здійснення експертизи якості освіти та моніторингу якості освітнього середовища.

   Враховуючи значні зміни, що стосуються організації та проведення ЗНО у 2016 році, велику кількість осіб, до якої необхідно оперативно доносити всю інформацію щодо умов, формату проведення ЗНО, було прийнято рішення про створення на порталі «Освіта Рівненщини» у розділі «Загальний форум» актуальних тем (ЗНО, ДПА, експертиза якості освіти, моніторинг якості освіти), доступ до яких би мали не лише зареєстровані користувачі (вчителі, педагоги, адміністрація НЗ тощо), а й учні, їх батьки, широке коло громадськості.

   Отримувати інформацію можна за вказаним гіперпосиланням http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/forum1/ або www.rivneosvita.org.ua, вибравши у розділі «Спілкування» підрозділ «Загальний форум», на якому розміщено 7 тем, що стосуються ЗНО, ДПА та моніторингу якості освіти:

  1. Вступна кампанія до вищих навчальних закладів у 2016 році.,
  2. ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування,
  3. НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації та проведення у 2016 році ЗНО, ЗНО+ДПА, експертизи якості освіти, моніторингу якості освіти,
  4. ЗОАНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2016,
  5. ЗНО-2016 + ДПА - ЄДИНІ,
  6. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році.,
  7. Моніторинг якості освіти від УЦОЯО,
  8. Експертиза якості освіти: апробація навчальної літератури для загальноосвітніх навчальних закладів у 2015-2016 навчальних роках,
  9. Експертиза якості освіти: апробація тестових завдань для наповнення банку тестів Українського центру оцінювання якості освіти,
  10. Про переліки навчальної літератури, що має відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, для використання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році.

   Оскільки це ФОРУМ, то відвідувачі можуть задавати запитання та оперативно отримувати на них відповіді. Окрім цього кожна тема має кнопку «Підписатися» (її бачать лише зареєстровані та авторизовані користувачі), якщо натиснути на цю кнопку, то Ви автоматично будете отримувати сповіщення про появу новин у даній темі. Форуми ведуть 4 працівники кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО.

   Тепер дещо детальніше.

ТЕМА № 1. Вступна кампанія до вищих навчальних закладів у 2016 році.

   У цій темі розміщується інформація щодо вступної кампанії у 2016 році, умови прийому до вищих навчальних закладів (загальні), порядок рейтингового відбору абітурієнтів у 2016 році тощо.

   Просимо звернути увагу, що у 2016 році абітурієнти під час реєстрації на ЗНО будуть встановлювати пріоритетність обраних ВНЗ так, як це було у 2015 році.

   Перелік вступних іспитів абітурієнт дізнається у приймальній комісії ВНЗ, коли ознайомлюється із його Умовами прийому.

 

ТЕМА № 2. ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування,

   У даному розділі форуму розміщено гіперпосилання на базу ВИКОРИСТАНИХ тестових завдань Українського центру оцінювання якості освіти.

   Хочу наголосити на тому, що ДАНЕ ОН-ЛАЙН ТЕСТУВАННЯ ПРИДУМАНЕ ТА УКЛАДЕНЕ ЗУСИЛЛЯМИ ПРАЦІВНИКІВ ЛЬВІВСЬКОГО РЦОЯО ВИКЛЮЧНО НА ДОБРОВІЛЬНИХ ЗАСАДАХ і ВИКЛЮЧНО ТИМИ ЗАВДАННЯМИ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУВАЛИСЬ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ!!! 

   Для того, щоб перевірити свої знання з тих предметів, які виносяться на ЗНО у 2016 році, успішно підготуватись до ДПА-2016 у форматі ЗНО-2016, спробувати свої сили у виконанні тестових технологій, пропонуємо всім відвідувачам даного форуму скористатись ГІПЕРПОСИЛАННЯМ НА ЦЕЙ БАНК ЗАВДАНЬ.

   Дані тестові завдання рекомендовані до використання у першу чергу ВЧИТЕЛЯМ, які викладають в 11-класах ЗНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а., учні яких складатимуть ДПА у форматі ЗНО: пройдіть тестування, з'ясуйте відповіді на проблемні запитання (якщо такі були), ознайомтесь із видами тестових завдань: завдання з вибором 1 відповіді із 4, завдання з вибором 1 відповіді із 5, завдання на встановлення відповідності, завдання на встановлення послідовності. Перед кожним он-лайн тестуванням програма пише, з ЯКИХ видів завдань та у ЯКІЙ кількості складається НАБІР ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Читаємо УВАЖНО УМОВИ!!! Після проходження тестування можна отримати варіанти правильних відповідей у порівнянні зі своїми та побачити набрану кількість балів.

   УВАГА !!! Он-лайн тестування пропонує НАБІР тестових завдань - це НЕ ФОРМАТ тестового зошита Сертифікаційної роботи !!! 

   Усі завдання укладено за предметами, потім за розділами тощо. 
Тестові завдання можна копіювати (можна копіювати і правильні відповіді до них)та використовувати у навчальному процесі під час підготовки до ДПА та ЗНО. Успіхів вам, шановні відвідувачі даної теми на форумі !!!

 

ТЕМА № 3. НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації та проведення у 2016 році ЗНО, ЗНО+ДПА, експертизи якості освіти, моніторингу якості освіти, є актуальною для працівників відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного підпорядкування, районних методичних кабінетів, центрів, вищих навчальних закладів І-ІІ р.а., професійно-технічних навчальних закладів, загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування Рівненщини, які відповідають питання ЗНО та моніторингу якості освіти. Окрім того, що завжди надсилаємо на електронну пошту офіційного листа, будемо розміщувати повідомлення про проведення таких заходів на цьому форумі.

   Можна пропонувати теми для нарад, семінарів, лекцій, виступів, дискусій.

 

ТЕМА № 4. ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2016. Ця тема вміщує посилання на накази Міністерства освіти і науки України про проведення ЗНО у 2016 році.

 

ТЕМА № 5. ЗНО-2016 + ДПА - ЄДИНІ,

   У цій темі подаються відомості про проведення державної підсумкової атестації (далі – ДПА) у формі зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО) у 2016 році з української мови (обов’язково), однієї з іноземних мов: англійська, німецька, французька або іспанська (обов’язково) та на вибір один із предметів або математика, або історія України.

 

ТЕМА № 6. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році.,

   Дана тема буде інформувати всю необхідну інформацію щодо умов участі у пробному тестуванні. Пробне тестування дає учням можливість психологічно адаптуватись до процедури, а це суттєво спрощує участь в основній сесії. Просимо максимально сприяти учням 11-х класів у реєстрації на пробне тестування, оскільки тестування з української мови та літератури (мова + твір) буде зараховуватись як ДПА.

 

ТЕМА № 7. Моніторинг якості освіти від УЦОЯО

   Дана тема буде актуальною для вчителів, викладачів. Тут будемо розміщувати відомості про проведення моніторингових досліджень якості освіти серед учителів, у тому числі он-лайн тестувань для вказаної категорії.

 

ТЕМА № 8. Експертиза якості освіти: апробація навчальної літератури для загальноосвітніх навчальних закладів у 2015-2016 навчальних роках.

   У даній темі будуть розміщуватись матеріали, які стосуються організації та проведення експертизи якості освіти в частині апробації навчальної літератури для загальноосвітніх навчальних закладів.

 

ТЕМА № 9. Експертиза якості освіти: апробація тестових завдань для наповнення банку тестів Українського центру оцінювання якості освіти,

   Дана тема форуму повідомлятиме про заходи, спрямовані на проведення апробації тестових завдань для наповнення банку тестових завдань УЦОЯО. Участь в апробації будуть брати ті навчальні заклади, які будуть визначені наказами ЛРЦОЯО та УОН РОДА.

 

ТЕМА № 10. Про переліки навчальної літератури, що має відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, для використання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році.

   Дана тема містить лист Міністерства освіти і науки України № 1/9-422 від 04.09.15 «Про переліки навчальної літератури, що має відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, для використання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році». Навчальну літературу можна завантажити на комп’ютер, «клікнувши» одне із трьох гіперпосилань, поданих у листі.

 

Із повагою, Ігор Валерійович Опольський, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО

Переглядів: 505 | Додав: romachkin | Теги: вступ, ЗНО-2016 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz