Вівторок, 23.10.2018, 17:46
Вітаю Вас Гість | RSS

Колектив РМК

Працівники комунальної установи Дубровицької районної ради
"Дубровицький районний методичний кабінет"

Таборовець Тетяна Федорівна, завідувач райметодкабінету. 

   Представляє інтереси  методкабінету у відносинах з відділом  освіти, обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, юридичними і фізичними особами. Здійснює контроль за методичним супроводом реалізації Державного стандарту дошкільної, загальної середньої освіти.    
   Виконує загальне керівництво роботою РМК. Планує та організовує роботу методичну роботу з керівниками ЗОШ, заступниками з навчально-виховної роботи, вчителями зарубіжної літератури та російської мови. Здійснює керівництво і контроль за роботою постійнодіючих семінарів, методичних об'єднань, творчих груп, шкіл ПД, молодого вчителя тощо. Розробляє та контролює впровадження науково-методичної проблеми району, діагностує керівників ЗНЗ. Голова ради методкабінету.

Має звання "Відмінник освіти України", нагороджена нагрудним знаком "Василь Сухомлинський".

 

 Цибульська Анастасія Павлівна, методист райметодкабінету. 
   Організовує і планує методичну роботу з вчителями української мови та літератури, іноземних мов, українознавства (народознавства). Вивчає стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з означених предметів.
   Здійснює організацію експериментальної роботи, конкурсів мовно-літературного спрямування ( Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка, літературного конкурсу «Перло многоцінне» тощо), конкурсів правничого спрямування, районного туру учнівських олімпіад, із української мови та літератури, іноземних мов, суспільних предметів та забезпечення участі учнівських команд в обласному (всеукраїнському) турі олімпіад та турнірів.
 

Має звання "Відмінник освіти України", нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки України, обласного управління освіти і науки.

 


 
Федорова Марія Іванівна, методист райметодкабінету. 
 
   Здійснює вивчення педагогічного досвіду, методичний супровід профільного навчання, моніторинг рівня навчальних досягнень учнів, створення інноваційного освітнього середовища, вивчення стану інформаційно-методичного забезпечення з означених навчальних предметів; організацію експериментальної роботи, предметних турнірів та конкурсів (конкурс експериментально-дослідницьких робіт із природознавства та біології «Юний дослідник», Місячник охорони навколишнього середовища, День довкілля тощо), районного туру учнівських олімпіад та забезпечення участі учнівських команд в обласному (Всеукраїнському) турі олімпіад.
   Працює над науково-методичним забезпеченням реалізації Державних стандартів  в галузях «Природознавство»(біологія, хімія, екологія), «Здоров’я і фізична культура»(основи здоров’я, безпека життєдіяльності). 
 

Має звання: "Відмінник освіти України", нагороджена грамотою Рівненського обласного управління освіти і науки 

 Янковська Галина Йосипівна, методист райметодкабінету. 
   Організовує та планує методичну роботу з вчителями початкових класів, вихователями груп продовженого дня, заступниками директорів із НВР по початкових класах. Вивчає стан інформаційно-методичного забезпечення та рівень навченості школярів з предметів початкової ланки, організації роботи ГПД. 
   Здійснює організацію експериментальної  роботи, конкурсів  у початкових класах  (Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, тощо), районного туру учнівських олімпіад «Юне обдарування»та забезпечення участі учнівських команд в обласному (всеукраїнському) турі олімпіад.
 
Має звання: "Відмінник освіти України", нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки України.
 
 
 

Лаврович Тамара Василівна, методист райметодкабінету. 
   Планує і організовує методичну роботу з учителями математики, фізики, інформатики, астрономії, географії, економіки. Вивчає педагогічний досвід, здійснює методичний супровід профільного навчання,  моніторинг рівня навчальних досягнень учнів, вивчення стану викладання, інформаційно-методичного забезпечення з означених навчальних предметів. Здійснює контроль за впровадженням в навчально-виховний процес комп’ютерних технологій, організацією роботи комп’ютерних класів.
   Здійснює організацію експериментальної роботи, предметних турнірів та конкурсів, районного туру учнівських олімпіад та забезпечення участі учнівських команд в обласному (всеукраїнському) турі олімпіад; науково-методичне забезпечення реалізації Державних стандартів  в галузях «Природознавство» (фізика, астрономія), «Технології» (інформатика, інформаційні технології), «Математика»;
 
Має звання: "Відмінник освіти України", нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки України.
 
 


Катрук Олена Сергіївна, методист райметодкабінету. 
   Планує та організовує методичну роботу з працівниками дошкільних закладів району. Здійснює організацію та контроль роботи колективних методичних форм, вивчення стану методичного забезпечення  роботи дошкільних закладів щодо  підвищення професійного рівня працівників дошкільних закладів, рівня навчально-виховної роботи з вихованцями дитячих дошкільних закладів;моніторинг якості дошкільної освіти;організацію експериментальної роботи в дошкільних закладах, вивчення педагогічного досвіду працівників, створення дошкільного інноваційного освітнього середовища;організація конкурсів професійної майстерності з працівниками дошкільної освіти; підготовку комплексно-цільових проектів, організацію районного туру конкурсу-ярмарку педагогічної творчості та забезпечення участі в обласному турі конкурсу-ярмарку з напрямків діяльності;організацію районного туру та забезпечення участі переможців  в обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року»;
   
Планує та організовує методичну роботу з практичними психологами і соціальними педагогами загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів. Організовує навчальне консультування з психолого-педагогічних проблем керівників ЗОШ, вчителів-предметників, класних керівників, батьків учнів. Здійснює соціально-реабілітаційну роботу з дітьми з девіантною поведінкою. Співпрацює з методистами з питань проведення психолого-педагогічних семінарів. 
   Здійснює психологічний, соціально-педагогічний  супровід організації інклюзивної освіти;вивчення педагогічного досвіду, психолого-педагогічний супровід профільного навчання,  створення інноваційного освітнього середовища, вивчення стану інформаційно-методичного забезпечення роботи практичних психологів та соціальних педагогів; організацію експериментальної роботи, конкурсів психолого-педагогічного  спрямування, районного туру та забезпечення участі в обласному турі учнівських олімпіад з педагогіки та психології; психолого-педагогічний  супровід реалізації обласної, районної Програм національного виховання учнівської молоді до 2020 року.
 

Нагороджена грамотою районного відділу освітиМалафей Валерій Васильович, методист райметодкабінету. 
   Здійснює вивчення педагогічного досвіду, методичний супровід профільного навчання,   моніторинг рівня навчальних досягнень учнів, створення інноваційного освітнього середовища, вивчення стану інформаційно-методичного забезпечення з означених навчальних предметів;організацію експериментальної роботи, розробку основних спортивно-масових заходів на календарний рік;організацію спільно з дитячою юнацькою спортивною школою спортивно-масових, туристсько-спортивних заходів з учнівською молоддю та працівниками освіти; проведення районного туру учнівських олімпіад та забезпечення участі учнівських команд в обласному (Всеукраїнському) турі олімпіад з фізичної культури, трудового навчання.
 
Нагороджений грамотами районного відділу освіти, грамотою Дубровицької РДА, грамотою Рівненської обласної ради профспілки працівників освіти і науки
 
 
 

Кедрук Людмила Василівна, завідувач ПМПК. 
 

завідувач психолого-медико-педагогічної комісії.
Забезпечує загальне керівництво районною психолого-медико-педагогічною комісією;
веде облік, систематизацію та аналіз даних про кількість дітей в регіоні, які потребують корекції  фізичного та (або) розумового розвитку, починаючи з раннього віку, за освітніми потребами з урахуванням видів порушень з метою створення належних умов  для  доступу та здобуття ними  якісної освіти.
готує та проводить протягом року систематичні засідання психолого-медико-педагогічної комісії з психолого-педагогічного вивчення дітей з метою визначення труднощів їхньої навчально-пізнавальної діяльності, надання обґрунтованих психолого-педагогічних рекомендацій щодо змісту, форм, методів навчання та особливостей корекційно-розвиткової роботи відповідно до потенційних можливостей психофізичного розвитку, для дитини з інвалідністю – з урахуванням індивідуальної програми реабілітації.
забезпечує участь практичних психологів, лікарів у роботі психолого-медико-педагогічної комісії;

організовує роботу логопедичних пунктів при  навчальних закладах;

визначає режим та графік роботи психолого-медико-педагогічної комісії;

організовує структуру, планує науково-методичну роботу  із педагогами

 ( вчителями, вихователями, помічниками вчителів) в системі  індивідуального, інклюзивного навчання загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів;

готує та подає на затвердження до відділу освіти річний план роботи районної психолого-медико-педагогічної комісії;
співпрацює з органами управління освітою, охорони здоров’я, органами соціального захисту населення, службами у справах дітей, іншими державними і недержавними організаціями, у тому числі громадськими, що опікуються питаннями дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю;

вносить пропозиції у відповідні органи управління освітою щодо системної фахової допомоги дітям раннього віку, розвитку і вдосконалення мережі навчальних закладів для забезпечення гнучкості та різноманітності освіти для задоволення особливих освітніх потреб дітей дошкільного і шкільного віку з порушеннями психофізичного розвитку у місцях проживання;       
забезпечує консультативний супровід функціонування спеціальних класів у загальноосвітніх навчальних закладах;
надає індивідуальну корекційно-розвиткову допомогу дітям з особливими освітніми потребами, особливо з тяжкими та складними вадами, із залученням батьків (осіб, які їх замінюють);

забезпечує соціально-педагогічний супровід сімей, які виховують удома дітей зі складними вадами розвитку, у тому числі з інвалідністю.
надає консультативно-методичну допомогу батькам (особам, які їх замінюють), керівникам навчальних закладів, педагогам, практичним психологам, соціальним педагогам, медичним, соціальним працівникам, громадськості з питань виховання та соціально-трудової реабілітації дітей з вадами психофізичного розвитку, у тому числі раннього віку, розладами поведінки тощо, запровадження інклюзивного, інтегрованого навчання дітей дошкільного та шкільного віку.

вивчає, узагальнює та впроваджує досвід роботи вчителів в системі індивідуального та інклюзивного навчання;

сприяє фаховому, творчому зростанню консультантів психолого-медико-педагогічної консультації шляхом їх періодичної атестації у встановленому порядку, направлення на курси підвищення кваліфікації, участі у науково-практичних конференціях, семінарах, тренінгах тощо;
співпрацює з закладами охорони здоров'я з метою раннього виявлення та організації своєчасної фахової допомоги дітям, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку;

взаємодіє з органами праці та соціального захисту населення з метою моніторингу психічного розвитку дітей, які виховуються в дитячих будинках-інтернатах системи соціального захисту, та своєчасного забезпечення їх належною психолого-педагогічною підтримкою;
               готує  аналітичну звітність для районного методичного кабінету, відділу освіти з питань індивідуального та інклюзивного навчання;
виконує розпорядження, інструктивно-методичні листи, накази  Міністерства освіти і науки, молоді і спорту  України, Рівненського інституту післядипломної педагогічної освіти щодо науково-методичного забезпечення роботи керівників навчальних закладів, педагогів в системі  індивідуального, інклюзивного навчання ;

організовує навчальне консультування з психолого-медико-педагогічних проблем для керівників навчальних закладів, вчителів-предметників, класних керівників, батьків учнів;

співпрацює з методистами з питань проведення психолого-педагогічних семінарів в системі індивідуального та інклюзивного навчання;

надає методичну допомогу , забезпечує проведення діагностичних , психолого-педагогічних  досліджень, анкетування учасників навчально-виховного процесу;

надає експертну оцінку педагогічної діяльності педагогів в системі індивідуального та інклюзивного навчання;

організовує  та обліковує курсову підготовку педагогів в системі індивідуального та інклюзивного навчання;

розробляє та готує  комплексно-цільові проекти, методичні рекомендації, забезпечує видавничу діяльність в системі роботи з дітьми з особливими потребами ;

готує матеріали на розгляд науково-методичної ради методичного кабінету;

подає матеріали до електронної газети управління освіти «Освітянський вісник»;

організовує районний тур конкурсу-ярмарку педагогічної творчості та забезпечує участь в обласному турі конкурсу-ярмарку з напрямків діяльності;

організовує районний тур та забезпечує участь переможців  в обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»;

організовує та проводить науково-практичні конференції, майстер-класи, виставки, педагогічні читання, фестивалі, методичні панорами, засідання «круглих столів», тренінгів тощо;

            проводить роботу щодо :
виявлення, психолого-педагогічного вивчення, оцінки труднощів та потенційних можливостей  розвитку дітей віком до 18 років, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, мають ознаки ризику виникнення труднощів пізнавальної діяльності та поведінки;

підготовки висновків та рекомендацій щодо розвитку, змісту, форм і методів навчання з урахуванням особливостей навчально-пізнавальної діяльності дитини;
складання індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю (спільно з лікарсько-консультаційними  комісіями закладів охорони здоров’я);

організації індивідуальної корекційно-розвиткової допомоги дітям, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, насамперед зі складними та тяжкими вадами;   

системної психолого-педагогічної підтримки дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в умовах інклюзивного (інтегрованого) навчання, за індивідуальною формою в домашніх умовах;
психолого-педагогічного супроводу сімей, які виховують дитину зі складними вадами розвитку, у тому числі з інвалідністю;

залучення батьків (осіб, які їх замінюють) до участі  в реабілітаційному процесі шляхом їх участі у проведенні корекційно-розвиткових занять, надання методичних рекомендацій щодо розвитку і виховання їхніх дітей;
просвітницької діяльності серед населення в цілях профілактики виникнення порушень у психічному розвитку дітей, труднощів у навчанні та формуванні особистості; 
контролює рівень методичної роботи  із педагогами в системі інклюзивного та індивідуального навчання у загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладах

Нагороджена грамотою районного відділу освіти


 Колода Марія Вікторівна, методист райметодкабінету. 

Здійснює навчально-методичне забезпечення моніторингу якості освіти в загальноосвітніх закладах, організовує процес зовнішнього незалежного оцінювання випускників загальноосвітніх закладів згідно чинного законодавства. 
   Здійснює упровадження в управління навчальними закладами, навчально-виховний процес інформаційно-комунікаційних технологій; технологічне забезпечення проведення науково-методичних заходів в онлайн-режимі; навчання працівників методичного кабінету з питань використання комп’ютерних технологій; проведення системи заходів, спрямованих на підвищення якості освіти, організацію роботи єдиних пунктів тестування, розвиток творчого потенціалу педагогів в реалізації інноваційної діяльності; вивчення  і впровадження педагогічного досвіду, прогресивних навчально-виховних технологій в межах посадових обов'язків; залучення кращих педагогів до участі в конкурсах професійної майстерності, науково-дослідної роботи; організація курсової підготовки педагогів з проблем моніторингу якості освіти; здійснення інноваційної діяльності; проведення представницьких педагогічних заходів: педагогічних виставок, читань, науково-практичних конференцій, творчих звітів тощо;  навчально-методичне консультування, підготовка методичних рекомендацій, розробок, бюлетенів на допомогу керівникам шкіл, вчителям з проблем моніторингу якості освіти, зовнішнього незалежного оцінювання; створення  і поповнення медіатеки інноваційних технологій; розподіл бібліотечних фондів та підготовка інформаційно-методичних матеріалів, звітів щодо забезпечення учнів шкільними підручниками;робота у видавничому відділі, ведення сайту районного методичного кабінету.
  
 

Кот Валентина Іванівна, методист райметодкабінету. 

   Здійснює організацію роботи районного відділення Малої академії наук;  вивчення педагогічного досвіду, методичний супровід організації роботи з обдарованою молоддю; організацію турнірів та конкурсів позашкільного, екологічного спрямування; облік учнівських досягнень в конкурсах інтелектуального, творчого спрямування; консультування педагогічних працівників з проблем сучасних підходів до організації роботи з обдарованою молоддю; видавнича діяльність, випуск альманаху «Гордість Дубровиччини», газети «Мала академія наук» за підсумками навчального року; організація районного туру конкурсу-ярмарку педагогічної творчості та забезпечення участі а обласному турі конкурсу-ярмарку з напрямків діяльності.
   Здійснює вивчення педагогічного досвіду, методичний супровід профільного навчання,   моніторинг рівня навчальних досягнень учнів, створення інноваційного освітнього середовища, вивчення стану інформаційно-методичного забезпечення з означених навчальних предметів , виховної роботи;організація експериментальної роботи, предметних  конкурсів та конкурсів виховного спрямування; методичний супровід реалізації обласної, районної Програм національного виховання учнівської молоді до 2020 року; трансформування наукових ідей у педагогічну практику, науково-методична підтримка інноваційної діяльності в освітній галузі, методичне керівництво науковими пошуками та експериментальною роботою, яку проводять педагогічні працівники навчальних закладів району; науково-методичне забезпечення реалізації Державних стандартів  в галузі «Мистецтво»(музичне та образотворче мистецтво, художня культура); інформаційно-методичний супровід навчальних закладів і педагогічних працівників; підготовку комплексно-цільових проектів, методичних рекомендацій,видавнича діяльність; організацію районного туру конкурсу-ярмарку педагогічної творчості та забезпечення участі в обласному турі конкурсу-ярмарку з напрямків діяльності; організацію районного туру та забезпечення участі переможців  в обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», «Класний керівник року».
 
     Нагороджена грамотою районного відділу освіти.
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz