Понеділок, 26.06.2017, 00:23
Вітаю Вас Гість | RSS

Олімпіади та конкурси

 


Вітаємо переможців ІІІ-го (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад

С П И С О К

учасників відбірково-тренувальних зборів щодо підготовки та участі

в ІУ (всеукраїнському) етапі олімпіад ... Читати далі »


Вітаємо переможців ІІІ-го (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад

Про результативність участі учнівських команд

загальноосвітніх закладів  району

в ІІІ-му (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад

із базових  дисциплін ... Читати далі »


Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім»

6-7 березня 2017 року у актовій залі центру позашкільної освіти відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім», у якому взяло участь 25 команд загальноосвітніх навчальних закладів району, тематика виступів - „Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони”.

Продовження тут...


Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад :

з астрономії

10 клас

І місце – Кузло Марія, Сварицевицький НВК... Продовження тут...



 


Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики!

Серед  учасників 7-11 класів переможцями стали:

7 клас

І місце -  Гогоц Богдан, Дубровицька ЗОШ І-ІІІст. №2  Продовження тут...


Вітаємо

переможців районного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови !

10 грудня 2016 року на базі Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» відбувся районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів.  Продовження тут...



 

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій!

Серед  учасників 8-11 класів переможцями стали:

8клас

І місце – Яцута Владислав, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№1. Продовження тут..


Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад :

     6 грудня 2016 року відбулася районна олімпіада з російської мови та літератури, в якій взяли участь 26 школярів з Миляцького, Колківського, Селецького, Залузького, Туменського, Заслуцького НВК, Дубровицької ЗОШ № 2, Людинської, Бережківської, Висоцької, Золотинської ЗОШ. Учні змагалися в знаннях з граматики та синтаксису, теорії літератури,  вмінні аналізувати та порівнювати художній текст, виконувати творчі завдання.

За попередніми результатами вітаємо призерів районних олімпіад.   Продовження тут...

з географії

8 клас

І місце – Крупко Дмитро, Сварицевицький НВК,

Продовження тут...


Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики!

Серед  учасників 6-11 класів переможцями стали:

6 клас

І місце – Хомич Богдан, Колківський НВК, вчитель Годунко О.А.

 ІІ місце – Кібиш Марія, Осівський НВК, вчитель Ляшко С. П.

ІІ місце – Стасюк Валентин, Золотинська ЗОШ, Янковська В.В.

ІІІ місце – Твердун Оксана, Дубровицький НВК, Чудінович Л.О.

ІІІ місце – Левашова Софія, Людинська ЗОШ, Мирослава Михайлівна.

ІІІ місце – Безушко Олександр, Орв`яницький НВК, Люлька Н.І.

ІІІ місце – Шапор Юлія, Мочулищенський НВК, Заблоцька Л.М.

ІІІ місце – Загоровський Сергій, Бережківська ЗОШ, Калюх Т.В.

7 клас

І місце – Гогоц Богдан, Дубровицька ЗОШ №2, Ващишина Т.П.

ІІ місце – Рока Ірина, Дубровицький НВК, Чудінович Л.О.

ІІ місце – Літвін Владислав, Дубровицька ЗОШ №2, Сімаченко С.М.

ІІІ місце – Правник Аліна, Орв`яницький НВК, Люлька Н.І.

ІІІ місце – Богельська Оксана, КЗ «Удрицький НВК», Цьоба Р.Й.

ІІІ місце – Вальковець Мирослава, Мочулищенський НВК, Заблоцька Л.М.

8 клас

І місце – Крупко Діана, Сварицевицький НВК, Холодько Н.В.

ІІ місце – Красько Назар, Залузький НВК, Котяш С.Л.

ІІІ місце – Гайдиш Владислав, Дубровицька ЗОШ №1, Мечкало Н.С.

ІІІ місце – Буткевич Альона, Берестівський НВК, Боковець С.В.

9 клас

І місце – Новак Володимир, Дубровицька ЗОШ №1, Мечкало Н.С.

ІІ місце – Сімчук Валентин, Осівський НВК, Костюкевич В.А.

ІІ місце – Берестень Ілона, Дубровицький НВК, Котяш В.Ф.

ІІІ місце – Ярмошевич Ігор, КЗ «Миляцький НВК», Якубович В.А.

ІІІ місце – Дука Дмитро, Дубровицька ЗОШ №2, Ващишина Т.П.

ІІІ місце – Кібук Віталій, Дубровицька ЗОШ №2, Ващишина Т.П.

ІІІ місце – Нікодімова Алла, Селецький НВК, Міндер Н.М.

ІІІ місце – Торгун Софія , Велюнський НВК, Карпович О.І.

 

         10 клас

І місце – Галушко Аліна, Сварицевицький НВК, Полюхович О.А.

ІІ місце – Рожко Олександр, Дубровицький НВК, Островець І.М.

ІІ місце – Янковська Аліна, Людинська  ЗОШ, Щур О.В.

ІІІ місце – Олексієвець Ілля, Залузький НВК, Полюхович А.В.

ІІІ місце – Борсук Володимир, Миляцький НВК, Савич Н.А.

ІІІ  місце – Красько Роман, Дубровицька ЗОШ №2, Сімаченко С.М.

11 клас

І місце – Паламарчук Ольга, Селецький НВК, Міндер Н.М.

ІІ місце – Антосюк Владислав, Дубровицька ЗОш №1, Мечкало Н.С.

ІІ місце – Калюх Вікторія, Бережківська ЗОШ, Калюх Т.В.

ІІІ місце – Щур Юрій, Дубровицький НВК, Островець І.М.

ІІІ місце – Гузовець Максим, КЗ «Удрицький НВК», Рабешко С.В.

ІІІ місце – Стельмах Вячеслав, Орв`яницький НВК, Томілович О.І.

 


Результати участі учнів 4 класу в олімпіаді « Юне обдарування».  30.11. 2016р.

 Українська мова
І місце –Богельська Вікторія– Дубровицька ЗОШ І-ІІІст.№1»,вчитель Ніка М.М.

Продовження тут...



 


 


    18 грудня 2015 року на базі Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся районний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури. 
Учасниками олімпіади були 112 учнів 7-11 класів. Журі визначило переможців:

7 клас
І місце - Красько Назар, Залузький НВК, учитель Котяш Л.О.;
ІІ місце - Опанасик Марія, Висоцька ЗОШ І-ІІІст,уч. Махно М.Ф.;
ІІ місце - Адамчук Антон, Селецький НВК, уч. Кузіна Л.С.;
ІІ місце - Александрович Владислав, Людинська ЗОШ І-ІІІст.,уч.Мисько Н.М.
ІІ місце - Зданевич Іванна, Дубровицька ЗОШ І-ІІІст.№2,уч.Німчук Г.А.
ІІІ місце - Красько Ярослава, Орв"яницький НВК, уч.Буткевич Т.П., Кулик Г.В.
ІІІ місце - Колода Яна, Дубровицький НВК, уч.Паламарчук С.В.;
ІІІ місце - Прокопчук Каріна, Туменський НВК, уч Дерачиць І.М.;
ІІІ місце - Олещук Яна, Колківський НВК, уч.Андрієвська Т.М.;
ІІІ місце - Савич Карина,Лютинський НВК, уч.Грицюк Л.І.

8 клас
І місце - Лясковець Євгенія, Дубровицька ЗОШ І-ІІІст.№2,уч .Карпович І.А.;
ІІ місце - Шеремета Тетяна, Мочулищенський НВК. уч.Луцук Л.О.;
ІІ місце - Терещук Тетяна, Велюнський НВК, уч.ГнедькоЛ.П.
ІІ місце - Мисько Віталій, Дубровицький НВК, уч.Голубовська М.І.;
ІІ місце - Жмура Вікторія, Бережківська ЗОШ І-ІІІст.,уч. Бовгиря В.І.;
ІІ місце - Карпінський Рувім, Вербівський НВК, уч.Леоновець І .М.;
ІІ місце - Андрієвська Марія, Колківський НВК, уч. Жакун В.М.;
ІІІ місце - Кухар Дарина, Висоцька ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Нестерчук О.О.;
ІІІ місце - Холодько Анастасія, Сварицевицький НВК, уч.Жуковська В.В.;
ІІІ місце - Ососкало Іванна, Жаденський НВК, Кошин В.Т.;
ІІІ місце - Кисіль Оксана, Удрицький НВК, уч. Ящук Г.С.;
ІІІ місце - Нікодімова Алла, Селецький НВК, уч.Кузіна Л.С.;
ІІІ місце - Добринська Олена, Орв"яницький НВК, уч. Буткевич Т.П.

9 клас
І місце - Годунко Марія, Колківський НВК, уч. Андрієвська ТМ.;
ІІ місце - Гнедько Ірина, Велюнський НВК, уч.Гнедько Л.П.;
ІІ місце - Кузло Оксана, Сварицевицький НВК, уч.Кузло Т.С.;
ІІ місце - Годунко Світлана, Бережківська ЗОШ І-ІІІ ст., уч.Бовгиря В.І.;
ІІ місце - Лясковець Анна, Дубровицький НВК, уч.Легка І.І.;
ІІ місце - Прокопчук Вікторія, Дубровицька ЗОШ І -ІІІ ст.№1,уч.Клюйко І.В.;
ІІ місце - Вальковець Валентина, Мочулищенський НВК, Бурлак В.М.;
ІІ місце - Котяй Соломія, Людинська ЗОШ І-ІІІ ст., уч.Котяй Л.Г.;
ІІ місце - Островець Катерина, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2,уч. Петрусь Л.І.;
ІІІ місце - Позняк Наталія, Крупівська ЗОШ І-ІІ ст., уч.Пришко В.Ф.;
ІІІ місце - Остаповець Оксана, Залузький НВК, уч.Шворак Л.В.;
ІІІ місце - Денищич Руслана, Жаденський НВК, уч.Швець Г.П.;
ІІІ місце - Панько Оксана,Селецький НВК, уч. Дворак Г.Й.;
ІІІ місце - Гембицька Олеся, Удрицький НВК, уч. Ящук Г.С.; 

10 клас

І місце - Скаржинець Дмитро, Дубровицький НВК, уч.Матвійчук Т.Я.;
ІІ місце - Сидоришина Лідія, Селецький НВК, уч.Дворак Г.Й.;
ІІ місце - Годунко Лілія, Колківський НВК, уч. Андрієвська ТМ.;
ІІ місце - Жакун Юлія, Залузький НВК, уч.Котяш Л.О.;
ІІІ місце - Антосюк Владислава, Дубровицька ЗОШ І -ІІІ ст.№1,уч.Іванів Г.М.;
ІІІ місце - Якубович Аліна, Миляцький НВК, уч. Томілович Л.І.;
ІІІ місце - Борсук Раїса, Удрицький НВК, уч.Терлецька О.В.;
ІІІ місце - Дацько Зоряна, Орв"яницький НВК, уч. Кулик Г.В.;
ІІІ місце - Полюхович Валентина, Сварицевицький НВК,уч.Кузло Т.С.;
ІІІ місце - Бовгиря Катерина, Велюнський НВК, уч.Гнедько Л.П.

11 клас

І місце - Дерачиць Ніна, Туменський НВК, уч.Дерачиць І.М.;
І місце - Сахвон Мирослава, Дубровицький НВК, уч. Клюйко Г.М.;
ІІ місце - Жакун Оксана, Колківський НВК, уч.Остаповець С.М.;
ІІ місце - Люлька Віталій, Орв"яницький НВК, уч.Буткевич А.І.;
ІІ місце - Шкут Катерина, Дубровицька ЗОШ І -ІІІ ст.№1,уч.Іванів Г.М.;
ІІІ місце - Ракович Ірина, Селецький НВК, уч., Островець В.П.;
ІІІ місце - Красько Василина, Залузький НВК, уч.Котяш О.І;
ІІІ місце - Пігульська Ірина, Сварицевицький НВК,уч.Киркевич Г.В.;
ІІІ місце - Ярута Ірина, Бережницький НВК, уч.Ольховик О.М.;
ІІІ місце - Пасько Оксана, Велюнський НВК, уч.Гнедько Л.В.;
ІІІ місце - Красько Сюзана, Бережківська ЗОШ І-ІІІ ст.,уч.Бовгиря В.І.

      

   Вітаємо переможців та наставників!  Зичимо здоров’я, творчого натхнення, бажання перемагати , не зупинятися на досягнутому. Чекаємо високих результатів на обласному етапі олімпіади. Удачі!



 




Відповіді до завдань можна завантажити тут...


05 грудня 2015 року на базі Дубровицького НВК «Ліцей-школа»  відбувся районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської  мови  серед учнів 8 – 11 класів. Серед 51 учасника переможцями стали:

8 клас
І місце – Новак  Володимир, Дубровицька ЗОШ  І-ІІІст.№ 1, учитель Воробей С.В.;
ІІ місце – Архипов Андрій , Дубровицька ЗОШ № 1, учитель Воробей С.В.;
ІІ місце – Скаржинець Павло, Людинська ЗОШ І-ІІІ ст.учитель Кухарець Н.М.;
ІІ місце – Котяш Андрій, Дубровицький НВК, учитель Хрипта А.М.;
ІІІ місце – Берестень Ілона,  Дубровицький НВК, учитель Хрипта А.М.              
ІІІ місце – Жмура Вікторія, Бережківська ЗОШ І-ІІІст., учитель Рудичик Т.М.;
ІІІ місце – Кисіль Оксана, Удрицький НВК, учитель Дячок Н.В.;
ІІІ місце – Нікодімова Алла, Селецький НВК, учитель Блохіна І.П.
ІІІ місце – Нестерчук Іван, Дубровицька ЗОШ № 2, учитель Мельничук О.І.
9 клас
І місце – Чирук Аліна, Дубровицький НВК, учитель Семенюк Т.О.;
ІІ місце –Бовгиря Мирослава, Дубровицька ЗОШ № 1, учитель Лясковець Л.О.;
ІІ місце – Прокопчук Вікторія, Дубровицька ЗОШ № 1, учитель Лясковець Л.О.
ІІ місце – Панько Оксана, Селецький НВК, учитель Ляхович О.Х;
ІІІ місце – Томілович Аліна, Дубровицька ЗОШ № 2, учитель Кудра І.М.;
ІІІ місце – Годунко Світлана, Бережківська ЗОШ, учитель Кузло Н.І.;
ІІІ місце – Денищич Руслана, Жаденський НВК, учитель Легка Т.Л.

10 клас
І місце – Хомич Тетяна, Селецький НВК, учитель Ляхович О.Х;
ІІмісце – Дацько Зоряна, Орв‘яницький НВК, учитель Буткевич О.М.;
ІІ місце – Борсук Алла, Дубровицька ЗОШ № 2, учитель Кудра І.М.;
ІІІ місце – Борсук Раїса, Удрицький НВК, учитель Дячок Н.В.;
ІІІ місце – Годунко Лілія, Колківський НВК,  учитель Кондратюк Р.В.

11 клас
І місце – Бордакова Олена, Дубровицький НВК, учитель Семенюк Т.О.;
ІІ місце – Голубовська Іванна, Дубровицький НВК, учитель Семенюк Т.О.;
ІІ місце –Білоконь Ірина,  Бережківська ЗОШ І-ІІІст.,учитель Кузло Н
ІІІ місце – Адамчук Юрій, Селецький НВК, учитель Ляхович О.Х;
ІІІ місце – Пасько Оксана, Велюнський НВК, учитель Сас Н.І.

Вітаємо переможців!  

         


Результати районного етапу олімпіади з ЕКОЛОГІЇ (у відомості допущена опечатка)


30 листопада відбулась  районна  учнівська  олімпіада  «Юне  обдарування», в якій взяли  участь  90 учнів  4 класів. З них:  32 учні з української  мови, 31учень з математики, 27 з природознавства. Переможцями стали:

Українська мова:
І місце – Легка Богдана Віталіївна, Осівський НВК « ЗОШ І-ІІІст. –ДНЗ», вчитель Ляшко К. М.
ІІ місце – Карпович Дарина Олександрівна,  Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа», вчитель  Будкевич Г.Д.
ІІ місце – Твердун Дмитро Віталійович, Берестівський НВК «ЗОШ І-ІІІст.– ДНЗ», вчитель Коростель Л.Ф. 
 ІІ місце –  Єрмійчук  Анна Анатоліївна, Селецький НВК «ЗОШ І-ІІІст.– ДНЗ», вчитель  Адамчук А.П.
ІІІ місце – Олексійовець Альона Володимирівна, Залузький НВК «ЗОШ І-ІІІст.– ДНЗ», вчитель  Полюхович М.П.
ІІІ місце – Корінь Діна Віталіївна, Заслузький НВК «ЗОШ І-ІІст.– ДНЗ», вчитель   Бруяка Г.І.
ІІІ місце – Олексійовець  Каміла Олексанрівна,  Дубровицька ЗОШ І-ІІІст.№2 вчитель   Белаш Г.О.
ІІІ місце – Таборовець Марія Олександрівна, Колківський НВК «ЗОШ І-ІІст.– ДНЗ», вчитель   Суслова Г.М.
ІІІ місце –  Придюк Вероніка Ігорівна, Крупівська загальноосвітня школа І-ІІст., вчитель Букайло У. А. 
ІІІ місце – Шанько Оксана Вікторівна, Удрицький  НВК «ЗОШ І-ІІІст.–ДНЗ» вчитель Муха Н.С. 
Математика:
І місце –Мечкало Діана Олександрівна,  Осівський НВК «ЗОШ І-ІІІст.– ДНЗ», вчитель Ляшко К. М.
ІІ місце – Кушнір Олександр Володимирович,  Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа», вчитель  Будкевич Г. Д.
ІІ місце –  Ценацевич Дарина Вадимівна, Селецький НВК «ЗОШ І-ІІІст.– ДНЗ», вчитель  Адамчук А.П.
ІІ місце – Приходько Богдана Валентинівна, Золотинська ЗОШ І–ІІст., вчитель Чмуневич С.В.
ІІІ місце – Шевчук Наталія Віталіївна  Крупівська загальноосвітня школа І-ІІступенів, вчитель Букайло Уляна Адамівна; 
ІІІ місце – Буткевич Богдан Олександрович,  Орв’яницький НВК «ЗОШ І-ІІІст.– ДНЗ», вчитель Потерайко Р.П.
ІІІ місце – Ворбйов  Віктор  Сергійович, Дубровицька ЗОШ І-ІІІст.№2, Белаш Г.О.
ІІІ місце – Твердун Ірина Олегівна, Берестівський НВК «ЗОШ І-ІІІст.– ДНЗ», вчитель Коростель Л.Ф. 
ІІІ місце – Малош Богдан Андрійович, Колківський НВК «ЗОШ І-ІІІст.– ДНЗ», вчитель Жакун Т. П.
ІІІ місце – Сало Владислав Олександрович, Миляцький НВК «ЗОШ І-ІІІст.–ДНЗ», вчитель Ярмошевич Н.С.
ІІІ місце – Галушко Дмитро Степанович, Сварицевицький НВК «ЗОШ І-ІІІст.–ДНЗ», вчитель  Галушко Л.А.
Природознавство:
І місце – Клюйко Артем Іванович, Берестівський НВК «ЗОШ І-ІІІст.– ДНЗ», вчитель Коростель Л.Ф.
ІІ місце – Придюк Любомир Олександрович, Дубровицька ЗОШ І-ІІІст.№2, вчитель Олексійовець Н. А.
ІІ місце – Кузьміч Артур Олегович, Орв’яницький НВК «ЗОШ І-ІІІст.– ДНЗ», вчитель Бугай В.І.
ІІ місце –Жмура Максим Володимирович, Колківський НВК «ЗОШ І-ІІІст.– ДНЗ», вчитель Ромаш О Й.
ІІІ місце – Мосійчук  Микола Володимирович,  Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа», вчитель  Будкевич Г. Д.
ІІІ місце – Шах Іванна Володимирівна, Миляцький НВК «ЗОШ І-ІІІст.–ДНЗ», вчитель Ярмошевич Н.С.
ІІІ місце – Муляр Максим Романович, Удрицький НВК «ЗОШ І-ІІІст.–ДНЗ», вчитель Муха Н.С
ІІІ місце – Шинкар Руслана Русланівна, Лютинський НВК «ЗОШ І-ІІІст.–ДНЗ», вчитель Чудік Н.А.
ІІІ місце – Легка Єлизавета Леонідівна, Сварицевицький НВК «ЗОШ І-ІІІст.–ДНЗ», вчитель  Холодько Т.В.
 ІІІ місце – Котяш Ангеліна Сергіївна, Залузький НВК «ЗОШ І-ІІІст.– ДНЗ», вчитель  Турчик Т. А.
     Вітаємо Всіх переможців.



Результати районного етапу олімпіади з інформаційних технологій


26 листопада 2015 року на базі  Дубровицького  НВК «Ліцей – школа»   відбувся районний етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, в якому брали участь учні 8-11 класів. Серед 30 учасників перемогу вибороли:

8 клас

І місце – Мисько Віталій, Дубровицький НВК, учитель Дулінець О.М.;
ІІ місце – Вальковець Андрій, Крупівська ЗОШ І-ІІ ст., учитель Шикіло Т.В.;
ІІ місце – Шеремета Тетяна, Мочулищенський НВК, учитель Герасимчук М.М.;
ІІІ місце – Кухар Дарина, Висоцька ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Щур М.Ю.;
ІІІ місце – Новак Володимир, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст., №1, учитель Нестерчук Л.Т.

9 клас
І місце – Бовгиря Мирослава, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст., №1, учитель Нестерчук Л.Т.;
ІІ місце – Вальковець Валентина, Мочулищенський НВК, учитель Герасимчук М.М.;
ІІ місце – Позняк Наталія, Крупівська ЗОШ І-ІІ ст., учитель Шикіло Т.В.;
ІІІ місце – Єсіпко Яна, Лісівський НВК, учитель Мерзун О.Ю.;
ІІІ місце – Денищич Руслана, Жаденський НВК, учитель Кошин В.Т.


10 клас
І місце – Лепуга Анастасія, Дубровицький НВК, учитель Сокол М.Ф.;
ІІ місце -  Бурлак Юлія, Мочулищенський НВК, учитель Вальковець М.Ф.;
ІІІ місце – Бруяка Наталія, Колківський НВК, учитель Лясковець І.В.
ІІІ місце – Мельниченко Дмитро, Берестівський НВК, Клюйко Т.М.

11 клас
І місце – Янковська Ірина, Дубровицький НВК, учитель Сокол М.Ф.;
ІІ місце – Петрушко Христина,  Дубровицький НВК, учитель Сокол М.Ф.;
ІІІ місце – Жакун Ілона, Колківський НВК, учитель Лясковець І.В.

Вітаємо переможців! 

Методист КУ РМК А.Цибульська

         




23 листопада 2015 року  167 учнів 5-11 класів взяли участь у  районному етапі XVI  Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика.   
Вітаємо переможців!

5 клас
І місце – Давидюк Анастасія, Дубровицький НВК «Ліцей-школа», учитель Матвійчук Т.Я.;
ІІ місце – Котяш Олеся, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Карпович І.А.;
ІІІ місце – Жакун Володимир, Заслуцький НВК, учитель Рожко С.П.;
6 клас
І місце – Богельська  Оксана, Удрицький НВК, учитель Ящук Г.С.;
ІІ місце – Вальковець Мирослава, Мочулищенький НВК, учитель Позняк Т.В.;
ІІІ місце – Корінь Яна,Колківський НВК, учитель Андрієвська Т.М.;
7 клас
І місце – Савич Карина, Лютинський НВК, учитель Грицюк Л.І.;
ІІ місце – Красько Назар, Залузький НВК, учитель Котяш Л.О.;
ІІІ місце – Олещук Яна, Колківський НВК. учитель Андрієвська Т.М.;
8  клас
І місце – Терещук Тетяна, Велюнський НВК, учитель Гнедько Л.П.;
ІІ місце – Лясковець Євгенія, Дубровицька ЗОШ І-ІІІст.№2, учитель Карпович І.А.;
ІІІ місце – Нікодімова Алла, Селецький НВК, учитель Кузіна Л.С.;
9 клас
І місце – Лясковець Анна, Дубровицький НВК»Ліцей-школа»,учитель Легка І.І.;
ІІ місце – Годунко Світлана, Бережківська ЗОШ І-ІІІ ст.,учитель Бовгиря В.І.;
ІІІ місце – Островець Катерина, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2, учитель Петрусь Л.І.;
10 класів
І місце – Скаржинець Дмитро, Дубровицький НВК «Ліцей-школа», учитель Матвійчук Т.Я.;
ІІ місце – Сидоришина Лідія, Селецький НВК, учитель Дворак Г.Й.;
ІІІ місце – Жакун Юлія, Залузький НВК, учитель Котяш Л.О.;
11 класів
І місце – Ракович  Ірина, Селецький НВК, учитетель Островець В.П 
ІІ місце – Жакун Оксана, Колківський НВК,учитель Остаповець С.М.;
ІІІ місце – Скуловець Світлана, Удрицький НВК, учитель Терлецька О.В.

Методист КУ РМК              А.Цибульська

      


У  ІІ етапі   конкурсу з української мови  імені Петра Яцика, серед учнів початкових класів,  взяли участь  30 учнів 3 класу та 33 учні  4 класу. 

Переможцями стали:
3 клас:
І місце  Лещук Олександра – Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2
ІІ місце  Денищич Марія – Перебродівський НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ»
ІІІ місце  Сидоришина Ілона – Селецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ»

4 клас:
І місце  Олексійовець Каміла – Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2
ІІ місце   Карпович Дарина – Дубровицький НВК «Ліцей – школа»
ІІІ місце   Твердун Дмитро – Берестівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ»