Неділя, 19.01.2020, 07:46
Вітаю Вас Гість | RSS

МАН


10-11 січня 2019 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Дубровицькому районі, що проходив на базі Дубровицького НВК.

     На конкурс було подано 62 науково-дослідницькі роботи  ( 33 секції) ... Читати далі »


 10-11 січня 2018 року відбувся перший тур І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Дубровицькому районі, що проходив на базі Дубровицького НВК.


Вітаємо переможців МАН!

    11-19 лютого 2017 року на базі Національного університету водного господарства та природокористування пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Конкурс є щорічним інтелектуальним змаганням, завданнями якого є виявлення та підтримка інтелектуально та творчо обдарованої молоді... Продовження тут...


 

10-11 січня 2017 року відбувся перший тур І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Дубровицькому районі, що проходив на базі Дубровицького НВК.


     На конкурс було подано 56 робіт в 28 наукових секцій.
     Конкурсантам необхідно було презентувати перед аудиторією та журі власні науково-дослідницькі роботи. Слід відзначити, що учасники змогли проявити свої ораторські вміння та навички, використавши красномовство, креатив, оригінальний підхід та знання теми власного дослідження.
     I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук приніс багато вражень, відкрив нові таланти, нові імена, а також, приніс нові наукові відкриття. А найголовніше – визначилися переможці конкурсу, які стали кращими серед кращих!
    Увесь колектив Дубровицького районного методичного кабінету  вітає усіх призерів та висловлює вдячність переможцям та їх наставникам, членам журі за сумлінну працю, енергію та зусилля, вкладенні у підготовку до конкурсу!
    Попереду залишається обласний  ІI етап конкурсу-захисту, що відбудеться у Рівному. Тому, володарям 1-их місць, занадто рано відпочивати, а саме час  зібрати усі свої сили для останнього, проте вирішального «бою».

                                                                                                                                                                                                          Методист РМК  В.Кот

 


 

4-5 січня відбувся перший тур І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Дубровицькому районі, що проходив на базі Дубровицького НВК

     На конкурс було подано 61 роботу на 31 наукову секцію.

    Конкурсантам необхідно було презентувати перед аудиторією та журі власні науково-дослідницькі роботи. Слід відзначити, що учасники змогли проявити свої ораторські вміння та навички, використавши красномовство, креатив, оригінальний підхід та знання теми власного дослідження.

   I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук приніс багато вражень, відкрив нові таланти, нові імена, а також, приніс нові наукові відкриття. А найголовніше – визначилися переможці конкурсу, які стали кращими серед кращих!

   Увесь колектив Дубровицького районного методичного кабінету  вітає усіх призерів та висловлює вдячність переможцям та їх наставникам за сумлінну працю, енергію та зусилля, вкладенні у підготовку до конкурсу!

   Попереду залишається обласний  ІI етап конкурсу-захисту, що відбудеться у Рівному. Тому, володарям 1-их місць, занадто рано відпочивати, а саме час  зібрати усі свої сили для обласного «бою».

Методист РМК  В.Кот

 

 


Настановна сесія з питань організації роботи з обдарованими дітьми (для керівників та учнів, які працюють над науково-дослідницькими роботами)

 

     6 жовтня 2015 року відбулася настановна сесія для керівників та учнів, які працюють над науково-дослідницькими роботами в ЗНЗ Дубровицького району. За попередніми підрахунками, цьогоріч зареєстровано близько 100  слухачів, які будуть працювати над науково-дослідницькими роботами.
     Про етапи проведення, науковий апарат, практичні рекомендації для учнів-членів  та керівників, при написанні науково-дослідницьких робіт проінформувала методист РМК (Кот В.І.)

   Продовження тут...


Накази відділу освіти Дубровицької РДА "Про участь членів районного товариства у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук учнівської молоді у 2014-2015 навчальному році": №42 від 02.02.2015 року та №43 від 02.02.2015 року
- Наказ відділу освіти Дубровицької РДА від 19.01.2015 року №17 "Про   підсумки   проведення   І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів територіального відділення Рівненської Малої  академії наук учнівської молоді";
- Додаток до наказу. Список призерів I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт територіального відділення Рівненської  Малої академії наук учнівської молоді.

Завантажити протокол можна тут...


    5 січня  на базі Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей – школа» розпочався районний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

     

На розгляд журі було подано 83 роботи (у 2014 – 87) науково-дослідницьких робіт  учнів-членів Малої академії наук України у  відділеннях:

 

 • технічних наук – 1;
 • комп’ютерних наук – 4;
 • математики – 5;
 • економіки – 1;
 • фізики та астрономії – 3;
 • мовознавства – 9;
 • літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – 15; 
 • філософії та суспільствознавства –10;
 • історії – 12;
 • наук про Землю – 1;
 • хімії та біології – 18;
 • екології та аграрних наук –4 .

  

    У межах районного етапу  конкурсу-захисту проводилося оцінювання навчальних досягнень із базової дисципліни, заочне оцінювання  науково-дослідницьких робіт. 
    9 січня 2015 року  - завершальний етап МАН.
    Конкурс-захист відбудеться на базі Дубровицького НВК  о 10.00.
    Оргкомітет інформує про порядок завершального етапу (09.01.2015 року)
1.    О 10.00 год. початок конкурсу-захисту МАН.
2.    Робота членів журі по підведенню підсумків за протоколами всіх етапів конкурсу.
3.    Доведення результатів до учасників кункурсу.
4.    Розгляд апеляцій (за їх наявності)
    Учасники конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт мають право на апеляцію упродовж однієї години після оголошення результатів головою журі.


Онлайн-нарада  з представниками Рівненської Малої академії наук з питань написання науково-дослідницьких робіт МАН

     Відділення історії (секція історії України, історичного краєзнавства, Всесвітньої історії, етнології, археології);
     Відділення хімії та біології (секція біологія людини, загальна біологія, психологія, валеологія, медицина, зоології, ботаніки, хімії).


     14 жовтня 2015 року  у приміщенні Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей - школа» відбулася онлайн-нарада з методистами Рівненської МАН, а саме:
     Мазуром Олександром Олексійовичем – заступником директора з навчально-методичної роботи Рівненської Малої академії наук;
    Данчук Аналіною Сергіївною – методистом відділення хімії та біології, відділенням екології  та аграрних наук Рівненської Малої академії наук;
    Сульжиком Олександром Васильовичем – методистом історико-географічного відділення Рівненської Малої академії наук.
     Відбулась   дистанційно-корекційна робота  в онлайн-режимі для наукових керівників та учнів, які пишуть науково-дослідницькі роботи. Учасники   мали змогу задавати запитання,  як загальні так і  конкретні, по своїй темі  та напрацюваннях.
     Учасники мали змогу поспілкуватися,  порадитися про підбір теми, як оформити роботу, яка структура та обсяг наукової роботи.Настановна сесія
з питань організації роботи з обдарованими дітьми (для керівників та учнів,які працюють над науково-дослідницькими роботами)


Праця вчених надзвичайно важлива,
У тяжких буднях загартована вона,
Вони не під овації
Пишуть дисертації.
Хто в лабораторіях,
А хто в обсерваторіях,
На обох полюсах
Ставлять досліди в снігах.
Ми хочемо вам побажати
Зірочку з неба дістати.
Нехай удача вас знайде,
Натхнення принесе.


     7 жовтня 2014 року відбулася настановна сесія для керівників та учнів, які працюють над науково-дослідницькими роботами в ЗНЗ Дубровицького району. За попередніми підрахунками, цьогоріч зареєстровано близько 100  слухачів, які будуть працювати над науково-дослідницькими роботами.
Наукові керівники  та учні  зібралися у актовій залі Центру позашкільної освіти,  щоб  отримати поради та настанови щодо обрання теми, написання науково-дослідницької  роботи та захисту її на конкурсі.
    На сесії з вітальним словом, настановами, завданнями звернулась Рабешко Галина Захарівна – головний спеціаліст відділу освіти Дубровицької райдержадміністрації.
    Своїми враженнями та позитивом поділилась Білотіл Галина Іванівна, заступник директора з наукової роботи Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей –школа», яка була присутня на Рівненській настановній сесії.

    Секретами, порадами, досвідом поділалась Островець Ірина Миколаївна, вчитель математики  Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей –школа», яка щороку має призерів обласного етапу МАН, а у 2013-2014 навчальному році підготувала  двох призерів у секції «Математика».    
Звичайно, не обійшлося без настанов юних науковців, дійсних членів МАН, переможців ІІ етапу  конкурсу-захисту МАН 2014 року. До присутніх звернулися учениці 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей - школа» Пігаль Яна та Савич Наталія, які  поділилися своїми враженнями,  своїм досвідом щодо участі в роботі МАН.     

    

    Всі учасники мали змогу переглянути захист науково-дослідницької роботи, яку підготувала Остаповець Лариса, учениця Колківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дощкільний навчальний заклад » .
    Про етапи проведення, науковий апарат, практичні рекомендації для учнів-членів  та керівників, при написанні науково-дослідницьких робіт проінформувала методист РМК (Кот В.І.).

Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz