Понеділок, 26.06.2017, 00:17
Вітаю Вас Гість | RSS

ЗНО та моніторинг


Як вступатимуть до ВНЗ у 2017 році

sharov                                                      30.11.2016

 

Про особливості Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2017 році розповідає директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров.

– Цьогоріч, мабуть, як ніколи за останні роки увага громадськості була прикута до розроблення Умов прийому, – констатує Олег Ігорович. – Вважаємо це дуже корисним, адже нині напрацьована певна база реформ, які зроблено у системі вступу. І потрібно було цю базу вмістити у принципово новому текст ... Читати далі »


РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ, БІОЛОГІЇ, РОСІЙСЬКОЇ МОВИ НА ІНФОРМАЦІЙНИХ СТОРІНКАХ

Окрім результатів, учасники тестування поточного року зможуть ознайомитися зі картками результатів та скан-копіями своїх бланків відповідей. Картки результатів  та бланки відповідей з історії України, біології, російської мови вже розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Таблиці переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою 100-200 балів та таблиці відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень (за шкалою 1–12 балів) вже оприлюднені на сайті Українського центру в розділі «Предмети ЗНО».

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник зовнішнього оцінювання може подати апеляційну заяву в письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти. Апеляційні заяви щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, біології, російської мови можна подавати протягом 5 календарних днів із дня офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, ураховуючи день оголошення.

 

 


Матеріали для інструкторів ЗНО-2017 тут


Про проведення Всеукраїнського опитування директорів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів щодо викладання та навчання

 

  Моніторинг за методикою TALIS

   Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 07.02.2017 № 1/9-64 «Про проведення моніторингового дослідження», Українською асоціацією дослідників  освіти у період із 27 березня до 20 червня 2017 року у школах Рівненської області ... Читати далі »

 


Матеріали для інструкторів ПЗНО-2017 тут

 


Пробне ЗНО-2017 : Чи роздрукували Ви запрошення-перепустку на пробне ЗНО?

 Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників пробного ЗНО за пунктами проведення. ... Читати далі »


PISA-2018 в Україні:Міжнародна програма з оцінювання освітніх досягнень учнів

Імовірний лакмусовий папірець реформування системи освіти

      У Стратегії сталого розвитку «Україна-2020» Президент задекларував амбітне прагнення — увійти до ТОП-50 країн-учасниць найвпливовішої та наймасштабнішої міжнародної системи оцінки якості освіти PISA

... Читати далі »


Особливості підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання
  • Роз’яснення щодо окремих питань реєстрації осіб, які бажають взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні
  • 1. Реєстрація триватиме з 06 лютого до 17 березня 2017 року. Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 31 березня.

  • 2. Загальноосвітній навчальний заклад має сформувати список осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти у формі зовнішнього незалежного оцінювання (зразок).   ... Читати далі »
 

Пробне тестування відбудеться:

01 квітня – з української мови і літератури;

08 квітня – з  англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

Цього року визначити результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна буде за допомогою онлайнового сервісу, який буде відкрито з 1 квітня 2017 року. Докладно процедуру визначення результатів пробного ЗНО описано в інформаційному бюлетені «Як визначити результати пробного ЗНО», який учасники отримають після проходження тестування з конкретного предмета.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Результати пробного тестування не можна використовувати для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів та для конкурсного відбору до вищих навчальних закладів.


До уваги випускників 11-х класів та всіх, хто бажає взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні!

Розміщуємо інформацію щодо реєстрації на пробне ЗНО, яке відбудеться у квітня 2017 року! 

Неодмінно візьміть участь у пробному ЗНО-2017

... Читати далі »


Пробне ЗНО-2017

ПРОБНЕ ЗНО ЯК ПЕРША СПРОБА УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРАХ ЗНО

     Одним із ефективних способів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, за відгуками вже теперішніх студентів, є пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі - пробне ЗНО).

     Учасниками пробного ЗНО можуть стати особи (учні випускних класів, випускники минулих років), які виявили бажання побачити процедуру проведення тестування і випробувати свої сили напередодні складання основних іспитів. Кожен, хто має намір пройти пробне ЗНО, матиме можливість:

- ознайомитися із процедурою проведення ЗНО 2017, максимально наближеною до основної;

- попрацювати із тестовими зошитами та заповнювати бланки відповідей;

- навчитися правильно розподіляти час під час написання тесту;

- пройти психологічну адаптацію в аудиторії і пункті проведення ЗНО;

- перевірити та оцінити рівень знань із предметів.

     Реєстрація на участь у пробному ЗНО триватиме з 10 по 31 січня 2017 року на сайті ЛРЦОЯО (www.lvtest.org.ua 

 

     Терміни проведення пробного ЗНО 2017

01.04.2017 - українська мова та література;

08.04.2017 – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія      України, математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька мова, хімія.

     Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам ЗНО, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.

     Більше інформації про проведення пробного ЗНО розміщено в розділі «Пробне ЗНО» на сайті Львівського РЦОЯО - www.lvtest.org.ua або на сайті Українського ЦОЯО – www.testportal.gov.ua.

 

     Пробне ЗНО – це перша спроба участі в процедурах ЗНО, яка дасть учасникам хорошу можливість відчути атмосферу та процес проходження тестування.


Графік ЗНО-2017. Реєстрація.

      Визначено терміни проведення ЗНО-2017

Наказом Міністерства освіти і науки України від 31 серпня 2016 року № 1055 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.

      Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 17 березня 2017 рокуВносити зміни до реєстраційних даних учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 31 березня 2017 року.

     Запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, у яких зазначатиметься час і місце проведення тестувань,  будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 28 квітня 2017 року.

     Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 23 травня до 16 червня. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, іспанської, німецької, французької мов – 25 травня, англійської мови – 29 травня, математики – 31 травня,історії України – 2 червня, російської мови – 6 червня, біології – 8 червня, географії – 12 червня, фізики – 14 червня, хімії – 16 червня.

     Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 28 квітня 2017 рокуРеєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 19 травня 2017 року.

     Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання до 23 червня 2017 року (українська мова і література, іноземні мови, математика – до 15 червня, історія України, біологія, російська мова – до 19 червня, географія, фізика, хімія – до 23 червня).

 


Україна візьме участь у дослідженні PISA

          Україна візьме участь у Міжнародній програмі з оцінювання освітніх досягнень учнів PISA. Про це у своєму  Facebook  написала перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун. 
         «Кілька місяців перемовин і от сьогодні отримали новину, що OECD погодили заявку України на включення її до складу країн, що братимуть участь міжнародному дослідженні PISA», - повідомила заступник міністра. 
          За її словами, PISA (Programme for International Student Assessment) надає можливість протестувати навички з читання, перевірити математичну грамотність та знання з природничо-наукових дисциплін 15-річних школярів.
 ..Читати далі »


Шановні освітяни, учні 11-х класів, батьки учнів!

           Система освіти України зазнає суттєвих змін, спрямованих на її покращення. Зазнала суттєвих змін як система вступу до вищих навчальних закладів України, так і система зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), продовжують змінюватися й умови проведення державної підсумкової атестації (далі – ДПА).

          На базі Рівненського обласного інституту післядипломної освіти як структурний підрозділ функціонує кабінет ЗНО та моніторингу якості освіти, одним і завдань якого є методичний супровід проведення зовнішнього незалежного оцінювання на Рівненщині, здійснення експертизи якості освіти та моніторингу якості освітнього середовища. Читати далі »


Короткий аналіз щодо результатів проведення ДПА у формі ЗНО за 2016 рік

Рейтинги районів, міст Рівненської області за рівнями навчальних досягнень.

 

Завантажити файл можна за цим посиланням.


Загальний рейтинг областей за результатами ЗНО-2016.

1.  Матеріал можна завантажити за цим посиланням
2.  Результати зовнішнього незалежного оцінювання (таблиці розподілу результатів) у розрізі районів, міст Рівненської області з предметів
. 

 


Цікаві дані за результатами ЗНО!

       Після завершення вступної кампанії до вишів, більшість батьків, педагогів, представників громадськості «шукають» аналітичних матеріалів для того, щоб довідатись – де знають краще той чи інший предмет.

Українським центром оцінювання якості освіти, за підтримки регіональних центрів, підготовлено «Офіційний звіт про проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання» та регіональні дані ЗНО-2016.  Опубліковані аналітичні матеріали дають змогу ознайомитись із узагальненими предметними даними у розрізі областей (міст, районів) та знеособленими результатами випускників середніх загальноосвітніх навчальних закладів.
Ми сподіваємось, що подана інформація (діаграми, таблиці тощо) стане для зацікавлених осіб тим матеріалом, який дасть змогу аналізувати, прогнозувати, а надалі й сприяти покращенню показників якості освіти в регіоні.
Із регіональними даними можна ознайомитись за посиланнями 

Підсумки ЗНО 2016

 

У 2016 році, як і торік, результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови зараховувалися як оцінки за державну підсумкову атестацію. Крім того, цього року вирішили зараховувати результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України як оцінки за державну підсумкову атестацію, чого досі не було.

Серед інших відмінностей зовнішнього незалежного оцінювання цього року від попереднього – незначні зміни порогового балу «склав/не склав». Наприклад, «поріг» з української мови та літератури виріс із 22 балів у 2015-му році до 23, з історії України залишився незмінним – 25 балів, а з математики та англійської мови знизився – із 10 до 9 та із 13 до 11 балів відповідно.

За словами директора Українського центру оцінювання якості освіти Вадима Карандія, відомство свідомо не складало рейтингів успішності регіонів чи навчальних закладів задля уникнення тиску на інструкторів, які будуть залучені до проведення тестування наступного року. Водночас він представив результати аналізу, що вказують на чіткі тенденції в українській освіті. Наприклад, міські школи показують кращі результати, ніж сільські, а гімназії та спеціалізовані школи – кращі, ніж звичайні загальноосвітні.

«Кількість людей, яка йде на математику, з року в рік суттєво не змінюється, так само, як і результати тестів, – пояснює Карандій. – Мабуть, це найбільш вмотивовані та підготовлені учні. Історію ж обирають всі ті, хто математики боїться».

Результати тестування цього року вперше були викладені на сайті УЦОЯО у вигляді документа Microsoft Excel. У цьому документі не вказано імен та прізвищ абітурієнтів, але містяться відомості про стать, місце навчання, місце проходження тестування, результати тощо.

 


Висловлення подяки

           Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти висловлює щиру подяку всім, хто був задіяний до організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року на теренах Волинської, Львівської,  Рівненської областей.

           Насамперед дякуємо педагогічним, науково-педагогічним працівникам, залученим до процедури проведення ЗНО 2016, а це 10 033 особи, співробітникам державної служби спецзв’язку, національної поліції, медичним працівникам, членам гром... Читати далі »


 ЗНО - 2016 закінчилось. Що далі?

          З 5 травня до 17 червня 2016 року в Україні тривала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання (далі - ЗНО).

108896 тестувань з 11-ти предметів ЗНО було проведено у Волинській, Львівській, Рівненській областях. Для забезпечення відповідних умов учасників, у 173 навчальних закладах були відкриті пункти тестування, де працювали 10033 педагогічних працівники. Не зафіксовано жодного об’єктивного порушення, що могло вплинути на результат.

           Всі отримають свої результати до 25 червня 2016 року.

         А що далі? Для того, щоб побачити свої результати, учаснику необх... Читати далі »


Пробне ЗНО

   30 січня завершилася реєстрація на пробне ЗНО-2016. Заяви щодо скасування реєстрації або внесення змін у реєстраційні дані учасників пробного ЗНО (вибір предмета, місця тестування тощо) не приймаються.

Усі платежі, здійснені до 04.02.2016, ідентифіковано і закріплено.  Осіб, які подали і оплатили заявку на  ПЗНО,  просимо  перевірити статус своєї заявки. У випадку, якщо ваші кошти не поступили на наш рахунок, надішліть якісну скан-копію квитанції про оплату на електронну адресу ЛРЦОЯО. 


 Шановні випускники, вчителі, батьки!

Повідомляємо, що реєстрація на ЗНО триває з 1 лютого по 4 березня 2016 року.

Нагадуємо, що для спеціальностей «Фізика» (зі спеціалізаціями «Інформатика», «Англійська мова») та «Прикладна фізика та наноматеріали» (зі спеціалізаціями  «Комп’ютерна фізика та інформаційні технології», «Експерт») необхідні 2 обов’язкові  сертифікати ЗНО з предметів:

- українська мова і література;

- математика.
А також третій сертифікат з будь-якого іншого предмету: історія Ураїни, географія, біологія, фізика, хімія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова, російська мова.

 Реєстрація у запитаннях та відповідях

1.Які терміни реєстрації?

З 01 лютого до 04 березня 2016 р. 

2.Куди можна звернутись для того, щоб здійснити процедуру реєстрації ?

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів реєструються у своїх навчальних закладах.

Випускники минулих років можуть звернутись у пункти реєстрації за консультаційно-інформаційною допомогою.

 

№ з/п

Назва ПР

-->
Вхід на сайт
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz